Święty Mikołaj :)

  • Rozpoczynający wątek Lagnar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nigdy w życiu ci nie powie on :) Dopiero jak się event skończy ;) Ale mógłby powiedzieć ile nagród jest na świat :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może mi ktoś tak w skrócie napisać na czym ten event polegał??
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to jest proste, co robisz by Mikolaj dal ci jakis prezent

do 23.59 mozna wysylac listy do Mikolaja, wiec to logiczne ze nie jest to czas w ktorym zostana ogloszone wyniki. mysle ze to bedzie podawane po kolei, od s1 (i moze taka rada dla oniu gdy jeden zostanie sprawdzony to dobrze by zostal umieszczony juz na forum, a gdy drugi to edycja itp. bo zniecierpliwieni gracze moga was obsypac kolejna porcja listow;)) a blakfut na koncu... kurde ale mysle ze to jest jeden ogromny spam i piszcie tu tylko pytania :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja wam powiem tak, już mam święty spokój bo na moich światach są komplety wiec teraz tylko czekam i zobaczę co z tego wyniknie.
Swoją droga jestem bardzo Ciekaw jakie jest rozwiązanie i co to będą za prezenty hmpf

Gratulacje dla TWT za ciekawy pomysł i zagwarantowanie dodatkowej rozrywki graczom TW ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moi drodzy koledzy i koleżanki podajcie mi ten link w którym sa wypisane światy w których juz jest komplet graczy z nagrodami :) dziękuje z góry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czekajcie chwilkę,

Czyli jak napisałem list do mikołaja tzn. że dostanę jakiś prezent??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Post ten będzie aktualizowany w miarę napływania wyników od Mikołajów w terenie :p

A więc to prawda Onu ma poczucie humoru!!! ::D:
Topic@
sarverok mi też pomogłeś thx :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli nikt nie wie jak zdobyć prezenty?

Nikt. Na 99,9% trzeba napisać list do Świętego Mikołaja (jest taki gracz) i w ten list trzeba odpowiednio sformułować. Bardzo dużo osób twierdzi, że tekst na stronie głównej, jest "podpowiedzią" do rozwiązania zagadki. Jest tam napisane, że Mikołaj ma prezenty dla: grzecznych graczy o dobrych sercach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na nastepnym swiecie event juz skończony (Blackfoot (świat14))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja myślę ,że chodzi o tytuł tego listu bo tam gdieś w internecie napisane jest:To czy Mikołaj odczytał czy nie, nie ma większego znaczenia, ponieważ:
1. Mikołaje nie odpowiadają na PW
2. Odczytanie PW niczego nie oznacza, poza tym że Mikołaj odczytał PW
3. Nawet jeżeli ktoś rozgryzł Mikołaja to i tak się o tym nie dowie przed końcem eventu.
Nie ma się czym przejmować, że Mikołaj nie odczytał jeszcze. Widocznie jest zajęty czymś i odczyta później.
Moim zdaniem trzeba się pochwalić dobrym uczynkiem ,ale to by się nie zgadzało z górą.
 
jutro się wszystkiego dowiemy ;)

szkoda że dla tych co źle zrobili nie będzie nawet prezentów pocieszenia ;/

W kalendarzu 6 grudnia myślałem że będzie coś lepszego niz krakers , liczyłem na renifera ;)

Ciekawe co 24 będzie ;p może sanie dadzą ;)

A jutro zobaczymy co Mikołaj da wygranym ;)
Może narty xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufary fajna zabawa może więcej takich nie spodzianek
 

DeletedUser

Gość
Gość
ciekawe co bedzie na wielkanoc;d juz sie na to ciesze;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry