Świateczna Loteria

  • Rozpoczynający wątek Aminos0129
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym się zapytać szanownej administracji dlaczego tylko i wyłącznie bryłkarze mają dostać nagrodę na koniec loteri ???
Wiem, że chcecie na tym zarobić nie ma problemu ale dlaczego bryłkarz ma większe uprawnienia od zwykłego gracza ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No sam sobie odpowiedziałeś ;) Zobacz zwykły gracz chcąc zebrać te sety bd zbierał długo a gościu na bryłkach w klika minut wylosuje cały ;) Bo się nie bd martwił o kase ::P:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
dlaczego bryłkarz ma większe uprawnienia od zwykłego gracza ?[/I]

To chyba oczywiste, że "bryłkarz" musi mieć lepiej. Jaki byłby sens kupowania bryłek gdyby nie miał? InnoGames nie jest organizacją pożytku publicznego, jest spółką handlową. Jak każda tego typu spółka musi przynosić zysk, ponosi koszty stałe, zmienne, które musi pokryć. Jeżeli nie przynosi zysku, to jej bytem zbędnym. Czy na loterii będzie zarobek? Oczywiście, że będzie, sam zamierzam zakupić większą ilość bryłek aby sobie wylosować upatrzony z góry set.

Gracze grający całkowicie za darmo, mogą losować raz dziennie. Oni również mają szansę wylosowania najlepszych przedmiotów dostępnych w loterii. Jest to szansa mała, ale jest. Jeżeli chcą losować częściej niż raz na dobę, mogą użyć obligacji. Dwa tysiące obligacji to 100 dodatkowych losowań. To na pewno nie wystarczy aby mieć największą liczbę losowań po zakończeniu loterii, ale kto wie, przy tylu losowaniach może trafi się przedmiot z najwyższej kategorii. Przedmioty z zestawów można sprzedać na aukcji. Jest to zabieg zrobiony specjalnie z myślą o graczach darmowych. Wiadomo, że uzbieranie całego zestawu będzie wymagało od nich ogromnego szczęścia, więc nawet jeżeli nie uzbierają, to będą mogli dokupić brakujące przedmioty, lub sprzedać swoje i przygarnąć dolary. W tej loterii każdy widzi za ile gra i co może wygrać.

(btw, na becie po 3 losowaniach za 150 bryłek każde wylosowałem paczkę z całym setem NB)
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
A można widzieć jakie bonusy dają pojedyncze ciuszki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale można by było raz coś zrobić aby bryłki nie wchodziły w grę :)
A przedmioty wypadają po 1 czy może kilka paść ???
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Ja ta IG rozumiem, bryłkusie muszą mieć lepiej, w końcu wydają swoją realną kasę, więc nie ma co się dziwić, ze mają lepiej. Paranoją by było jakby zwykli gracze, którzy nie wydają bryłek nie mogliby nic dostać, więc cieszmy się, że mamy szansę, mizerną ale mamy- na coś fajnego :nie:

Co do przedmiotów może Ci wypaść cały zestaw, pojedyncze też :gwizd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7069

Gość
Gość
Mnie ciekawi co innego.
Czy nowe zestawy w późniejszym czasie będą do zdobycia w inny sposób niż loteria - skrzynki , zadania , eventy itd. czy jednak będzie trzeba wykorzystać wszystkie pokłady szczęścia lub odkupić od kogoś?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Znając losowość wypadania wspaniałych itemków teraz ze skrzyń i dropów z prac w nowej aktualce, trochę ktoś będzie musiał bryłek wydać aby dostać.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No ale można by było raz coś zrobić aby bryłki nie wchodziły w grę :)

Ułożone jest IMHO bardzo dobrze. Darmowi trafią z łatwością słodycze, medale premium, tam zdaje się również koperta mała z obligacjami jest w tej pierwszej kategorii. Tak więc to są ich wygrane minimum. Oczywiście zachowują szansę na wygrane z 2,3 i 4 grupy również.

@Ors - nie ma obecnie żadnych konkretnych planów w tym temacie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ta IG rozumiem, bryłkusie muszą mieć lepiej, w końcu wydają swoją realną kasę, więc nie ma co się dziwić, ze mają lepiej. Paranoją by było jakby zwykli gracze, którzy nie wydają bryłek nie mogliby nic dostać, więc cieszmy się, że mamy szansę, mizerną ale mamy- na coś fajnego :nie:

No tak, masz rację.
Zdechł ci pies ale cieszysz się, że możesz go zakopać w ogródku.
Sąsiada pies jeszcze żyje, więc on nie ma z czego się cieszyć.


Myślę, że najciekawszym jednak rozwiązaniem jest fakt, iż można "płacić" za loterię zarówno obligacjami jak i bryłkami ale jeśli chcesz już zwiększyć swoje szanse to tylko przy pomocy bryłek :I:

Jeśli się powiedziało A to wypada powiedzieć B.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tak to główna cecha gier F2P. Bogaci mają więcej, bo dzięki nim Ci biedniejsi mogą grać za darmo. Bez tych bogatych, którzy wydają realne pieniądze na wirtualną grę, gry by w ogóle nie było. W normalnym typie f2p te przedmioty z loterii by pewnie wylądowały w sklepiku premium (bez żadnych losowań) i inaczej by ich się nie dało w ogóle zdobyć. Tutaj nie dość, że można je wylosować grając za darmo to jeszcze można je sobie nabyć za wirtualne dolary, ponieważ na pewno Ci bogaci będą losować przedmioty, które im są zbędne lub się dublują i na pewno wystawią je na aukcję a nawet odstąpią po minimalnych cenach kolegom z sojuszu/miasta.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To jest normalne w końcu na czymś mogą zarobić. Ja pamiętam zeszłoroczne prezenty i ceny w bryłkach i $ lekko powalały ale jakoś się zniosło mały wydatek w dolcach. Teraz macie alternatywę obligacje.
Rozumiem IG. Przynajmniej zwykli gracze też mają szanse na wylosowanie czegokolwiek.
Można się cieszyć z tego że wymyślili coś nowego za co można tylko podziękować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajnie:p coś ciekawego:D ale z moim szczęściem to beda same ciacha::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja sie bd modlił przed każdym losowaniem o skrzynie premium ::P:.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Styczny199
Widzę że mamy podobnie :p Zdziwiłbym się gdyby mi coś wartościowego wypadło ;) Ale zawsze jakiś zarobek :D

A mam pytanie. Skoro będzie można sprzedawać te stroje do nowych setów czy tak samo będzie ze słodyczami wylosowanymi w loterii?

@down
Ok, dzięki spodziewałem się ale wolałem się dopytać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bogaci mają lepiej, co w tym dziwnego? Wyjrzyj za okno, zobacz domy, samochody, kobiety ;) Mają coś więcej, niż zestaw +50 dupereli na Weście.

Pomysł super, sądzę, że wielu zapłaci, żeby zagrać. Sam też coś pewnie dorzucę, choć do bogatego mi daleko, a bryłek już nie mam.

Ufam, że "+50% szans na znalezienie przedmiotu" będzie działać lepiej, niż "+xx szansy powodzenia" i "+xx do modlitwy" :)
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
Nie wiem jak tutaj będzie ale jeśli nie wiecie to na becie mając 105 obli nie mogłem kupić już przedmiotu za same obligacje z poziomu UNCOMMON tylko bryłki wchodziły w grę więc ENJOY I HAPPY loteria SRAM-OBOLA(obol obligacja) znaczy TOMBOLA :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie wiem jak tutaj będzie ale jeśli nie wiecie to na becie mając 105 obli nie mogłem kupić już przedmiotu za same obligacje z poziomu UNCOMMON tylko bryłki wchodziły w grę więc ENJOY I HAPPY loteria SRAM-OBOLA(obol obligacja) znaczy TOMBOLA :D

Twoje zbulwersowanie zapewne jest następstwem tego, że nie potrafisz przeczytać komunikatu ze zrozumieniem.

Każdego dnia, możecie zagrać raz za darmo. Każde dodatkowe losowanie kosztuje 20 bryłek lub obligacji.

Obligacjami możesz zapłacić za kolejne losowanie w danym dniu a nie za zwiększenie swoich szans w loterii, poprzez eliminację gorszych kategorii z losowanej puli.

Za bryłki możecie zwiększyć swoją szansę na wylosowanie lepszych przedmiotów. Płacąc bryłkami możecie wykluczyć z losowania gorsze kategorie przedmiotów.

Za bryłki, nie za obligacje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry