Świateczna Loteria

  • Rozpoczynający wątek Aminos0129
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Aminos... czy ktoś kiedyś coś daje za darmo ?? IG nie przegapiło by takiej okazji by nie zarobić, więc nie ma się co dziwić takiej decyzji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kup bryłki.
Pieniążki idą na rozwój gry.
Tylko której, bo patrząc na the westa to on nie zmierza w stronę rozwoju lecz całkiem przeciwnym.

Jeśli przedmówcy mają rację, że 800 bryłek umożliwi wyeliminowanie tych najsłabszych prezentów chcąc w ten sposób otworzyć prezent z najwyższej półki to ja chciałbym z tego miejsca pozdrowić wszystkich, którzy będą chcieli otworzyć kilka takich prezentów.

Jeśli przedmówcy się mylą to przedstawiciele administracji mogliby poszerzyć temat i pokazać jak to dokładnie będzie wyglądać.

Dzięki temu zgodnie będziemy mogli przed świętami iść zrobić przekaz lub zapłacić poprzez konto internetowe i cieszyć się otwieranymi prezentami ;1
 

DeletedUser

Gość
Gość
Padło bardzo dobre pytanie i nie było żadnej odpowiedzi. Czy kiedy wykluczamy jakąś grupę przedmiotów to już do końca czy tylko na jedno losowanie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie pomysł bombowy:) Oczywiście jak to bywa w przypadku takich eventów właściciel westa chce zarobić co w pełni rozumiem ale wiedzcie, że są takie gry gdzie dysproporcja między grającymi za darmo a tymi co wykładają realną kasę jest o wiele większa niż ta w TW więc nie narzekajcie, bo mogło być gorzej. ::P:

Życzę wszystkim losującym szczęścia i zebrania wielu ciekawych produktów, unikatów itp::DD:
 

DeletedUser17146

Gość
Gość
Podniecacie się jakimiś nowymi setami i przedmiotami a mi na jednym świecie wypadł krakers a na drugim lukrecja i nie sądzę żeby mi coś lepszego kiedykolwiek wypadło.
PS. Krakers już wylądował u Handlarza - zawsze to 13$ do przodu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7292

Gość
Gość
Mi się udało nazbierać 3 elemeny sety Nathaniela Bumppo. Może to nie jest mój wymarzony set i zdecydownaie bym wolal zestaw Allena Quatermaina, no ale wybrzydzał nie będę. Pewniem opchne na targu go, chyba że uda się dokupić resztę za "małe" pieniądze.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
na s10 juz ktos 56 razy losował czyli np 56 x 45 = 2500 bryłek :D

A sety nie są jakieś super pojedyncze rzeczy kilka są fajne, a tak to mało przydatne.

Co roku to samo niby prezenty ale trzeba bulić.

Jak gracz zobaczy ile by musiał bryłek wywalić te najtańsze rzeczy a wiadomo jest ich 48 sztuk i będą się powtarzały a pewnie i są nałożone procenty możliwości wylosowania lepszej oferty czyli wydając 45 bryłek mamy możliwość wylosowania jednej z 48 rzeczy , a pewnie żeby wylosować bardzo rzadki pzredmiot szansa jest ustalona z góry u twórców w procentach czyli

Zakładamy wydajemy 45 bryłek sansa wylosowania pzredmioty powszechnego 70% , rzadkiego 20% bardzo rzadkiego 10% pewnie takie coś już jest zrobione żeby gracze więcej wydawali.

Wydaje mi się że jak ktoś policzy ile ktoś juz wydał to nie bedzie nacierał na kupowanie bryłek widząc że juz nie zajmie 1 miejsca i o secie moze zapomniec, lepiej zbierac dolce i kupic na targu :D

na s10 juz 97 rund ciekawe co bedzie 5 stycznia wyscig szczurów :D

Ps Loteria jest dobrym sposobem na zarobek robicie konta na wszytskich swiatach i losujecie darmowe coswypadnie na trag i kasa na wymiane jest :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Fuks nic więcej, już teraz mogę powiedzieć że szansa wylosowania całego setu to jak wygrana w lotto.

Sporo rzeczy się powtarza losując za 45 bryłek 30 razy wypadły 2 rzeczy z Rzasdkich pzredmiotów reszta z powszechnych i to kilkakrotnie te same pod rząd.

Czyli jak już wylosujecie wszystkie z Powszechnych musicie wywalać 170 bryłek i dalej szukać wiedząc że będą się powtarzać, potem za 820 bryłek ale tutaj szansa na paczke też mała biorąc pod uwagę ilość broni.

Jedyny sposób moim zdaniem na uzyskanie całego setu to kupowanie za 45 bryłek i walka o rundy:D

Chyba że mi zmniejszyli szczęście :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Co to za problem? 100 rund to jest 2000 obligacji, czyli 100 rund można wbić za darmo. Zakładając że w tych 100 losowaniach darmowych polecą jakieś koperty z obligacjami to mamy na dalsze losowania darmowe.
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Tak, ale kto ma 2000 obligacji na koncie?:gwizd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Co to za problem? 100 rund to jest 2000 obligacji, czyli 100 rund można wbić za darmo. Zakładając że w tych 100 losowaniach darmowych polecą jakieś koperty z obligacjami to mamy na dalsze losowania darmowe.

Mało kto ma 2000 obligacji przeważnie jak dochodzili do 1500 kupowali Skrzynke premium :D

A po 2 raczej mało kto by kupował za 20 bryłek jak mu się trafi kilka razy lukrecja, raczej 5 stycznia beda wywalac to żeby miec najwięcej rund.
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
pocieszające jest, że jest sporo przedmiotów na rynku i ich cena powinna spadać do końca eventu. Może jednak uda się skompletować set AQ. Co prawda z bronią będzie trudniej, ale coś się jeszcze wykombinuje :p
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Cholera narzekacie a mi tu wypadł kapeluszek do setu :p quatermaina a nie wydaje bryłek :p Jedyny set na którym mi bardzoo zależy bo dodaje do prac :p Ja wywale chyba wszystkie moje obligacje na te losowania bo to moim zdaniem najlepsze co ig zrobiło na święta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28075

Gość
Gość
ja mam 700obligacji, więc przede mną jeszcze 35 dodatkowych losowań :D
+ obligacje ze kopert (mam nadzieję, że będzie ich dużo)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23590

Gość
Gość
Kiedyś tw było lepsze teraz tylko ka$$$a sie liczy.
Chyba muszą zarabiać, ty tworząc grę przeglądarkową i wydając na nią grubą kasę chciałbyś żeby przynosiła straty?
@Edit: Cholera, mam już dwa kapelusze :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2330

Gość
Gość
Dobry.
U mnie np. na S1 w zwykłym losowaniu za UP wyleciał Amulet Allana, więc nie będę narzekał.
Wesołych życzę !:I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry