Świateczna Loteria

  • Rozpoczynający wątek Aminos0129
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29127

Gość
Gość
Tak można zagrać za darmo/20 oboli ale losuje przedmioty z 4 półek, nie ma mozliwości wykluczenia common i uncommon z systemu losowania poprzez zakup paczki za 150 OBLIGACJI bo opcja 25/150/800 dostepna jest tylko za BRYŁKI :) i uwierz mi ONU ze daleko mi do zbulwersowania ::)):
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tak można zagrać za darmo/20 oboli ale losuje przedmioty z 4 półek, nie ma mozliwości wykluczenia common i uncommon z systemu losowania poprzez zakup paczki za 150 OBLIGACJI bo opcja 25/150/800 dostepna jest tylko za BRYŁKI :) i uwierz mi ONU ze daleko mi do zbulwersowania ::)):

No zgadza się. Tak jest jak mówisz dokładnie. Za obligacje możesz jedynie zagrać kolejny raz. Jak chcesz pomagać szczęściu to musisz płacić realnymi pieniędzmi.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Na becie zaplacilem oupami za dodatkowe losowania i najpierw wypadla koperta z 25 obligacjami - pomyslalem: fajnie, od razu mam za co zagrac nastepnym razem. Wiec losuje - bach tarcza z automatyzacja. Ale mysle: w plecaku mam jeszcze jedna, stara koperte, to mam kolejne oup do losowania i wypadl kapelusz notty kogostam. Niby nic z tym nie zrobie, ale jest. Moze jutro wypadnie skrzynka z calym setem? Chociaz ceny tych przedmiotow sa szalone - od 100k do 400k :(. A ja mam nawyk kolekcjonera i musze zebrac wszystko co jest dostepny. Nie stety nie wyprozniam sie pieniedzmi, musze oplacic sobie edukacje tym bardziej, ze uczelnia spoznia sie w yplaceniem stypendium. Mimo to, majac wydatki zwiazane z zakupieniem pomocy naukowych (notatniki, dlugopisy, kodeksy, a niekiedy nawet podreczniik) nie stac mnie na wyslanie nawet sms zeby zdobyc ciut brylek. No, ale jakis kapelusz jest (czkoda ze na becie a nie na sw1, ale zobaczymy jak tam loteria wejdzie). ::P:
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Ludki przestańcie narzekać :) jak napisał onufry jedni płacą i mają więcej a inni nie płacą i mają mniej :) zawsze jak IG coś organizuje to narzekacie :( Jeszcze nie widziałem żeby ktoś pochwalił że IG robi takie loterie :) my zwykli gracze mamy szansę zdobyć coś fajnego, ba nawet zarobić parę dolarów :) bo jak onu napisał itemki z setów można będzie sprzedać :) więc przestańcie smęcić i cieszcie się gwiazdką i prezentami :) słodycze itp to też dobra rzecz :) a jak to się nieraz mówi: "mała rzecz a cieszy " :) cieszmy się tym co mamy bo zawsze może być gorzej :p
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Mi się to nawet podoba.
Szansę na zdobycie czegokolwiek ma każdy w darmowym losowaniu. A jeżeli masz bryłki masz lepiej. Wiadomo w życiu nie ma nic za darmo i można czasami coś szarpnąć kasy, by mieć te udogodnienie. Gdyby w grach były darmowe konta premium/ waluty premium itp to gra nie miałaby sensu i szybko, by upadła.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Pożyjemy zobaczymy, ja na miejscu innych za bardzo bym się nie nakręcał, podniecał.


Onufry niepotrzebnie napisałeś że trafiłeś szybko cały set bo teraz ktoś coś wyda , nie dostanie i zaczną się żale, jęki i stęki .


Cieszcie się tym co dostaniecie bo drugi raz nie będę taki łaskawy::D:
 

DeletedUser29812

Gość
Gość
Witam,
a mnie ciekawi co innego: czy jest jakiś spis nagród z każdej z tych czterech kategorii prezentów ?
Co np. z Rudolfem, czy będzie dostępny do wygrania ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie natury technicznej - osoba mająca na koncie najwięcej "strzałów" w loterii dostanie wszystkie 3 sety - czy pod pojęciem "set" rozumiemy komplet ubrań i broni, czy tylko ubrań?

Analogicznie - kolorowe skrzynki z "najwyższej półki" loteryjnej zawierające "all items" z setu - czy będą również zawierały bronie przynależne do setów ?

Pytam, bo w prezentacji setów na forum nie jest to precyzyjnie określone i można wywnioskować, że bronie są "osobnym setem w secie" :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie, gdyby tak była możliwość trafienia Rudolfika :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Witam,
a mnie ciekawi co innego: czy jest jakiś spis nagród z każdej z tych czterech kategorii prezentów ?

Wycinka z bety, tutaj powinno być podobnie:

rewardsy.png
 
"Przykładowo za 25 bryłek możecie wykluczyć z losowania grupę bardzo powszechnych przedmiotów."

Wiadomo już, ile bryłek kosztuje przeskoczenie do kolejnych kategorii?
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak, kolejne 150 brylek plus 20 uop lub 20 brylek, a wyeliminowanie 3 połeczek 800 plus 20 uop lub brylek.
 
Tego się spodziewałem. Za drogo dla mnie. Wyeliminowanie mnie nie kosztowało ani bryłek, ani uop ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
tak, kolejne 150 brylek plus 20 uop lub 20 brylek, a wyeliminowanie 3 połeczek 800 plus 20 uop lub brylek.



Jeśli tak jest faktycznie to skutecznie to odstrasza .

Tak więc zapewne wiele osób po początkowemu ślinieniu się na wieść o możliwości zdobycia nowych setów obejdzie się smakiem i nie zainwestuje w dalszy rozwój gry prowadzący do coraz częstszych kasacji kont.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak więc zapewne wiele osób po początkowemu ślinieniu się na wieść o możliwości zdobycia nowych setów obejdzie się smakiem i nie zainwestuje w dalszy rozwój gry prowadzący do coraz częstszych kasacji kont.

No to już chyba zbyt daleko idące wnioski::P: "Nie wygrałem nowego seta, więc odchodzę". Wątpię by wszyscy początkujący gracze byli rozpieszczonymi dzieciakami z adhd ;;) IG też chce sobie zarobić a jednocześnie wyróżnić graczy premium pokazując, że kupują bryłki nie na darmo.
Co do mnie to nawet jak słodycz wpadnie będę happy, w końcu to i tak bonus za free. A mogła być loteria tylko dla vip-ów a dla zwykłych zjadaczy jagódek sam kalendarz adwentowy + set Ruperta:eek:kul:
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Będę bardzo niemiły i wytknę jedną rzecz. Ja biedny, bryłki kupuję. No jak dla mnie to i tak za dużo zważając na zarobki i kurs naszej waluty (dla przykładu dla niemca 5euro to drobne :p). Pytanie- gdzie jest ta kasa? Bo na pewno nie są za nią opłacane serwery który wytrzymują napięcie. Ostatnio na BF bitwa spóźniona o 15minut, paranoja jakaś. Ale w świetle regulaminu praca charytatywna na chociażby forum p2m to system zarobkowy.... :>.
A co do koncepcji to jak wszyscy twierdzę że to dla ludzi którzy mają pieniądze i chcą je wtopić w to zamiast dziewczynie czy kobiecie prezent na święta. "Skarbie, kupiłem Ci losowanie na the-west'cie pod choinkę".
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
@KANUTO, Muir

Obaj macie trochę racji. W istocie, ta loteria rodzi ambiwalentne odczucia wśród graczy. Faktem jednak jest, że liczba graczy spada w geometrycznym tempie. IG jest przedsiębiorstwem, nie fundacją - zarabiać musi.
Moim skromnym zdaniem jednak taktyka ich zarobku nieco drażni. Wiadomo, są gracze korzystający z premium oraz gracze darmowi, jasna, prosta i logiczna sprawa w tego typu grach, nikogo nie powinno to zadziwiać, ani wywoływać drażliwości. Jednak wysysanie co roku pieniędzy, szczególnie w okresie świątecznym jest przeze mnie źle widziane.
Społeczeństwo mamy jakie mamy, jednak czas forsować pewne drogi, które mogą poprawić wizerunek twórców gry, a co za tym idzie - operatorów, naszych kochanych administratorów.

Można by wprowadzić lokowanie produktu, tudzież lokowanie tematu. Nie kojarzy się to jednoznacznie z wysysaniem "krwawicy" gracza, którego liczba i średnia wieku po wejściu aktualizacji 2.0 znacznie spadła, a przynosi bardzo wymierne zyski. Mieliśmy taki event związany z Fantą - bardzo dobrze, oby tak dalej.

Opinia graczy, ich zadowolenie powinno być głównym motorem działania, zarówno twórców i operatorów. Czy spotykam się z ograniczającą mnie aktualizacją, czy też z naburmuszonym tonem odpowiedzi z Supportu - jednakowo czuję się odepchnięty.

Co się stanie, gdy najbardziej zaangażowani gracze odejdą, a w raz z nimi ich pieniądze i czas poświęcony dla SponsorPay. Nie każdy przeniesie się na FoE, czy inne nowości od IG.

Czasem warto zatrzymać się i zastanowić, zimno i trzeźwo, bez niepotrzebnego dogryzania i sarkazmu, dokąd zmierzamy, czego chcemy, co robimy, aby to osiągnąć?
 

DeletedUser29450

Gość
Gość
Kiedy wykluczamy jakąś grupę przedmiotów to już do końca czy tylko na jedno losowanie ? ::):
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
I znowu narzekanie że coś jest nie za darmo. Pewnie, najlepiej gdyby każdy dostał za free wszystko co jest mu potrzebne. Gra wtedy byłaby naprawdę świetna.

A gracze rezygnują nie z powodu zmian czy świątecznego losowania. Gra po prostu powoli umiera. Taka jest kolej rzeczy w przypadku gier przeglądarkowych i nic tego nie zmieni. Admini mogą co najwyżej próbować spowolnić ten proces i wychodzi im to raz lepiej raz gorzej. A że INNO chce kasy? Cóż, to jest firma która ma przynosić dochody i stara się to robić. Można spokojnie grać bez wydawania fortuny na bryłki, nie zdobędzie się wprawdzie w tydzień 120 levelu i wypchanego po brzegi unikatami plecaka ale o to właśnie chodzi w tej grze. O frajdę uzyskaną z wysiłku i cierpliwości włożonych w rozwój postaci.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No to już chyba zbyt daleko idące wnioski::P: "Nie wygrałem nowego seta, więc odchodzę". Wątpię by wszyscy początkujący gracze byli rozpieszczonymi dzieciakami z adhd ;;) IG też chce sobie zarobić a jednocześnie wyróżnić graczy premium pokazując, że kupują bryłki nie na darmo.
Co do mnie to nawet jak słodycz wpadnie będę happy, w końcu to i tak bonus za free. A mogła być loteria tylko dla vip-ów a dla zwykłych zjadaczy jagódek sam kalendarz adwentowy + set Ruperta:eek:kul:


Nie ma tu na myśli nowych graczy tylko odchodzenie graczy którzy tworzyli klimat na wielu światach. Większość nowych osób to są anonimy które ani nie próbują nawiązać kontaktu z resztą ludzi z sojuszu. Grają bo grają.

Zaczyna brakować osób z którymi można było sobie pogadać przed bitwą na spice, na czacie ( choć tu trzeba być ostrożnym bo trzeba zważać na to co się pisze bo kapusi nie brakuje a nadgorliwość adminów do karania przechodzi ludzkie pojęcie ).


Ale wracając do Loterii to ja pomysł uważam za trafny jednak cena 800 bryłek za odblokowanie czegoś tam uważam za wygórowane.

Jak to napisał dave123456 robienie czegoś takiego przed świętami ( niby to ma być prezent od twórców dla graczy , tylko czemu co rok za prezent dla siebie trzeba płacić ;) ) jest trochę nie na miejscu . Jeszcze raz napisze że pomysł może i dobry ale ceny zbyt wygórowane i niedostosowane do warunków panujących w Naszym kraju w przeciwieństwie do innych krajów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry