2 dni premium zostały przyznane. Nagroda, czy sposób na wyciągnięcie brył od graczy?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31727
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31727

Gość
Gość
Witam wszystkich czytelników forum i administrację.
W dniu dzisiejszym jak wszyscy wiemy otrzymaliśmy od ukochanego inno 2 dni premium

http://prntscr.com/doy6hs

Wszyscy zadowoleni, ale etriel w swojej wypowiedzi na forum(http://prnt.sc/doy5wn) chyba zapomniała zaznaczyć, że po przyznaniu tego bonusu w naszym sklepie premium automatycznie zostaje zaznaczona opcja odnowienia tego bonusu za 200 bryłek, dlatego proszę graczy, którzy nie chcą stracić bryłek o odznaczenie tego(opcja ta została zaznaczona na każdym świecie, na którym gracie).
A do Etriel i administracji mam pytanie czy to jest dla nas prezent czy sposób na wyciągnięcie od nas brył ???
 

DeletedUser32855

Gość
Gość
witaj w klubie mam to samo ale dodatkowo zabralo mi brylki(ktore zbieram od lat na worek z brylkami)prosze pomoscie mi kolege i jezeli to bląd to odajcie bryłbki
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Co za patologia, ile jesscze nie będzie dostępu do irokeza??? Czekam 10min i dalej nic...
 
Drogi Jakisktos1997, być może Ty nie lubisz dostawać prezentów. Jednak, premium VIP za darmo otrzymał każdy gracz, na każdym świecie.
Jest to prezent od The West Teamu z okazji świąt i nowego roku.
Rozumiem, że w chciałbyś, żeby żaden gracz już nigdy nie otrzymał od nas prezentu?

Myślę, że nie jest problemem sprawdzenie sobie swoich ustawień w funkcjach premium i jeśli nie odznaczyłeś sobie wcześniej automatycznego przedłużania premium (np. przy użyciu medalu), to możesz to w każdej chwili uczynić. A każdy gracz, zawsze może do nas napisać, jeśli ma wątpliwości, do czego gorąco zachęcamy. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, do tego służy support.
Proszę jednak nie siać nieprawdziwych plotek i zamętu. Nie zmieniać dobrych uczynków na słowa pełne napinki i hejtu. Będziemy za to bardzo wdzięczni.

Przypominam, że nikt nie zabierze nikomu bryłek bez zgody gracza! Proszę nie wprowadzać graczy w błąd!

Osoby zainteresowane otrzymaniem szczegółów dotyczących własnych kont, bądź chcące wyjaśnić problem zachęcam do kontaktu z supportem: KLIK

Życzę miłego wieczoru.
Etriel
 
Czyli jeśli ktoś zapomni odznaczyć to automatycznie traci bryłki, przyjmując przy tym narzucony zakup?

2 dni premki - spoko. Ale domniemanie zgody gracza zupełnie unfair.

A jeśli mowa o wprowadzaniu w błąd, sama pani to robi:
"otrzymał każdy gracz na każdym świecie"

A kliknąłem na Jica po odświeżeniu, i 5ta pracka nie chce wchodzić.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Opcja automatyczne przedłużenie została zaznaczona, czyli jak sama nazwa wskazuje bryłki są automatycznie pobierane. A jeśli teraz kogoś nie ma do końca tygodnia, wejdzie na konto i automatycznie pobierze mu bryłki i wtedy ten prezencik zmienia się w niemiłą niespodziankę nie sądzisz ?
 
Wystarczy, że ten ktoś do nas napisze i wyjaśni sprawę po zalogowaniu się do gry. A jeśli kogoś nie ma w tych dwóch dniach i nie zaloguje się, to całkowicie ominie go premium, które rozdaliśmy.
Jednak jeśli coś się stanie, każdy gracz ma prawo do nas napisać i wyjaśnić. Nie ma co szukać problemów na siłę.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Jak mam dostać taki prezent, który ma mnie niemiło zaskoczyć to wolałbym jednak go nie dostawać ;), nawiązując do twojej pierwszej wypowiedzi
 
Dla zachowania swoich brył na kontach - muszę logować się na KILKUNASTU światach i odznaczyć każdy z osobna? A jeśli chcę puścić nawet te parę godzin prac, to jestem zobligowany do odznaczenia, inaczej z bryłami można się pożegnać?

Świadomie czy nie - skok na kasę albo problemy natury programistycznej. Tyle że nie pierwszy raz taki numer, to wypadałoby coś z tym robić.
Znaczna większość przedłużonych w ten sposób premek jest bez zgody gracza.

"Nie ma co szukać problemów na siłę" - właśnie to robicie (CM czy ktoś odpowiedzialny za nieprzemyślaną akcję)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
pieprzycie głupoty.
odznaczyłeś "automatyczne przedłużenie premium" raz, to więcej się samo nie zaznaczy.
ja jakoś problemów nie mam, premium dostałem a opcje są odznaczone.

na siłę szukacie tematu do hejtu?

suabo...
 
Jeśli logujesz się, żeby kliknąć pracki, przyjąć zadanie czy losować w cyrku, to nie musisz specjalnie logować się, żeby wyłączyć przedłużanie - robisz to przy okazji i zajmuje tylko 2 sekundy.
Ponadto AllofThem, czy sprawdziłeś swoje konta? Mówisz o tym, że każdy gracz ma włączone bez zgody przedłużanie, więc proponuję sprawdzić swoje, zanim napisze się o faktach, które nie są prawdziwe. Przypominam, że jeśli masz automatyczne przedłużanie, to jest to zielony "ptaszek".

I mam rozumieć, że decydujesz za wszystkich graczy, że mamy już NIGDY nie dawać Wam prezentów?

pieprzycie głupoty.
odznaczyłeś "automatyczne przedłużenie premium" raz, to więcej się samo nie zaznaczy.
ja jakoś problemów nie mam, premium dostałem a opcje są odznaczone.

na siłę szukacie tematu do hejtu?

suabo...

Dokładnie, jeśli raz już odznaczyłeś, nie musisz tego więcej robić.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
pieprzycie głupoty.
odznaczyłeś "automatyczne przedłużenie premium" raz, to więcej się samo nie zaznaczy.
ja jakoś problemów nie mam, premium dostałem a opcje są odznaczone.

na siłę szukacie tematu do hejtu?

suabo...
No, ale jednak samo sie jakos zaznaczylo ...
Faktycznie na kazdym swiecie automatycznie zaznaczyl sie ptaszek o przedluzeniu tego premium ...

@Etriel
Nikt tutaj nie sugeruje tego, iz prezent jest zly. Problemem jest tylko i wylacznie to, iz na kazdym swiecie automatycznie zaznaczyla sie ta opcja. Nawet jezeli byla wczesniej odznaczona.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Ja również miałem zaznaczone na światach więc nie szukam problemu na siłę :) tylko wytykam problem, który moim zdaniem jest widoczny gołym okiem
 
pieprzycie głupoty.
odznaczyłeś "automatyczne przedłużenie premium" raz, to więcej się samo nie zaznaczy.
ja jakoś problemów nie mam, premium dostałem a opcje są odznaczone.

na siłę szukacie tematu do hejtu?

suabo...


nie prawda, na każdym świecie miałem odznaczone każde premium (bo już kiedyś była taka akcja z prezentem i stratą brył) a dziś na każdym świcie miałem VIP zaznaczony... więc chyba nie wiesz o czym piszesz...
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!hahahaha!
to spisek!
zawsze macie pod górę :(
jacy jesteście poszkodowani :( oops!oops!oops!
 
Przepraszam Cię Jakisktos1997, ale dla mnie osobiście, to jest szukanie problemu tam, gdzie go nie ma.
Po pierwsze, jeśli odznaczyłeś przedłużanie, nie zaznaczy się ponownie samo. Jeśli użyjesz medalu VIPa, czy automatyzacji... to i tak musisz odznaczyć ten pierwszy raz. Nie mylić proszę bonusy, bo jeśli odznaczałeś tylko premium postaci, to jest co innego niż VIP.
Tym bardziej nie widzę problemu, ponieważ osobiście zawsze odpowiadam na każdą wiadomość w supporcie dotyczącą premium i zawsze jesteśmy przychylni graczom. Jeśli nawet zdarzy się, coś co jest niezgodne z wolą gracza i/lub sam gracz się pomylił (co też się zdarza) jesteśmy w stanie dojść do porozumienia i sprawić, że gracz będzie zadowolony.
Jednak odnoszę wrażenie, że szukacie tu problemu, którego nie ma. A szukanie problemów tam, gdzie ich nie ma, powoduje tylko to, że pozostali gracze mogą stracić prezenty.
 
Nie prowadzę archiwów, ale brałem udział w kilku rozmowach i dyskusjach na temat przedłużania bez zgody gracza. Niekiedy faktycznie, przyznaliście się (TWT) do błędu i oddaliście bryły. Ale były także osoby, które otrzymały premkę, i bryły leciały dosłownie na nic. Później jeszcze włączyliście włączanie podczas wprowadzania 1-dniowych medali. I wtedy zwłaszcza decyzje były niekorzystne - gracz zapoznał się przecież z treścią komunikatu.

Można bawić się w ankiety, ale wyniki są do przewidzenia - Gracze chcą zawsze wiedzieć, na co ich waluta jest wydawana, i mieć nad tym kontrolę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry