Aktualizacja 1.22

  • Rozpoczynający wątek kamil2486
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nowość z bety:

http://img5.imagebanana.com/view/ws1utvk9/fsscr000.jpg

Na ich forum piszą ze trzeba załorzyć 5 min po spaniu (8h) w najlepszym pokoju i dostanie sie 3 klucz od barmana za (te kapcie) (niewiem na ile to prawda)

W mieście "The Abyss" jest koszula o nazwie "Machete" do setu "morgenmuffel" ;) . Ktoś na forum (miasta w becie) napisał, że trzeba mieć założony cały set, pójść spać na 8h do najlepszego pokoju i wtedy dostaje się nowy quest. Niestety nie wiem czy to prawda.
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
eq3.jpg

pierwszy drop z zestawu śpioch :D
przy okazji cały mój eq :p
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Coś nowego :)

Tak, jak w prawdziwym życiu nie przebierzemy się, gdy śpimy, tak i będzie w DeŁeście :)

5f6fa7b5901e.jpg


Niepraktyczne, niepotrzebne i nie do końca realistyczne. Wprawdzie podczas snu się nie przebierzemy, ale po nim już tak. Takie przebieranie się podczas snu w prawdziwym życiu, to przebieranie się po śnie. Nie pozwala to na przygotowywanie się do prac, a jak płacimy za hotel to przeszkadza jeszcze bardziej, bo musimy płacić x2.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kamyczek, ciekawe...

Na Weststats nie ma wzmianki o nowym secie, może dodaje on specjalne bonusy poza PP i skillami?
 

DeletedUser

Gość
Gość
na becie sie pojawily informacje o umiejetnosciach w menu umiejetnosci. do tej pory byly zaslepki "TODO"

poza tym zauwazylem ze jak klikniemy na swojego avatara w glownym oknie to otwiera sie onko "postać" (w naszej wersji jezykowej ;p).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowy zestaw na becie

Otóż gram od pewnego czasu na becie i gracz na początku jakoś rankingu ma w ekwipunku coś o nazwie : "Cooking pot" i należy to do zestawu : "Morgenmuffel" poza tym czymś pierwszym składa się z : " Tending sheep" , "Machete", "Rounds", "Pebble", "March" oraz to pierwsze "Cooking pot". Zastanawiam się co to jest za strój/zadanie/coś innego i do czego to służy. I u niektórych graczy w osiągnięciach jest taka czapka do spania i pisze "Tending sheep". Może i ten temat był ale nawet nie wiem jak miałbym go odszukać, jaką frazę wpisać. Może ktoś zna to coś opisane przeze mnie wyżej?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest zestaw do spania. podobno jak się zbierze cały założyć i pójdzie spać w najlepszym hotelu to dostaje się 3 klucz. ta czapka w osiągnięciach to jest za spanie 2X8 h bez przerwy (chyba)
 

DeletedUser

Gość
Gość
.....

Dziękuję za odpowiedź. Przynajmniej wiem teraz o co mniej więcej chodzi ;)
 

DeletedUser14566

Gość
Gość
a ja dzisiaj na becie widziałem gostka co ma kapcie i poduszkę(cooking pot też)
 

DeletedUser

Gość
Gość
....

A wiecie może skąd to jest ? Zadanie/znalezienie/kupno w sklepie? Bo mi się wydaje że znalezione w pracy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jezeli możecie to powklejajcie tutaj screny z tymi nowymi przedmiotami :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Konkretna nazwa to Zestaw Śpiocha. Aha, Pebble to poduszka, czy kamyczek?
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
fajnie to wygląda ale zanim się dowiemy co to jest to na de musi wejśc czyli 01.10.2009 :)
 

DeletedUser14566

Gość
Gość
bym wkleił gościa z poduszką,ale już nie ma jej założonej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Zaraz zaraz, ja tu czegoś nie kumam. Jak można założyć pebble, skoro to broń jak widać dystansowa, a maczeta to biała. To nie są bronie podręczne więc nie da się ich dwóch na raz założyć :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry