Aktualizacja 1.22

  • Rozpoczynający wątek kamil2486
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14566

Gość
Gość
Zaraz zaraz, ja tu czegoś nie kumam. Jak można założyć pebble, skoro to broń jak widać dystansowa, a maczeta to biała. To nie są bronie podręczne więc nie da się ich dwóch na raz założyć :confused:

tu nie chodzi o maczete jako broń.to jest ciuch tak jak Zjap pokazał
 

DeletedUser

Gość
Gość
9. Po osiągnięciu 99 poziomu, gracz może nadal zdobywać doświadczenie z pojedynków i podnosić swój poziom pojedynków

Nikt o tym nie wspomina, więc ja to skomentuję... lepszej rzeczy nie mogli wymyślić! :D Martwiłem się ciągle co będzie kiedy z 20 osób będzie miało 99 lvl, ale widać rozwiązali to elegancko :)
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Nikt o tym nie wspomina, więc ja to skomentuję... lepszej rzeczy nie mogli wymyślić! :D Martwiłem się ciągle co będzie kiedy z 20 osób będzie miało 99 lvl, ale widać rozwiązali to elegancko :)

co to zmieni nadal bedziesz musial przestawiac staty by wykonac inne prace a co do pojedynkow z dobrym zolnierzem i tak nie wygrasz bo ma 50% do taktyki.Musza odblokowac 3 cyfrowe lvl bo dalsza gra traci sens
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie jak dla mnie zyskuje, wtedy będzie się liczyło już ułożenie umiejętności na konkretnego gracza, a nie lvl i eq. Gra stanie się "pvp-only" ;]
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Właśnie jak dla mnie zyskuje, wtedy będzie się liczyło już ułożenie umiejętności na konkretnego gracza, a nie lvl i eq. Gra stanie się "pvp-only" ;]

piszesz tak bo cześć swoich punktów które inni gracze nie żołnierze muszą inwestować w taktykę ty możesz rozdać.......N/C
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli mam być szczery to w taktykę nie daję NIC (przynajmniej na s1, bo na 10 daję tylko w nią), więc bez takich ;)

Chodziło mi tu o to, że w końcu gracze z panteonu mają co robić, mogą znowu w czymś rywalizować, a jak nie chcę to nie muszą - pozycji w panteonie nie stracą i tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Strona (The West) zamulona, gdy otwieramy minimapę, zasłania ona pół dolnego paska, lista postaci w danym mieście/pracy wygląda jakby grę stworzyli jacyś 5 latkowie, zero ładu... Odznaczenia? Na co to komu jeśli i tak wszyscy maja te same? Do tego nic nie dają? Bezsens, pochwalić sie można np. rankingiem albo rankingiem pojedynków..

Aktualizacja - totalne dno, cieszy mnie tylko to, że zmniejszyli o te 25% działanie r/o.

Wiem, marudzę, ale tak to widzę.
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Dali jeszcze bonusy do fortu. ;)

Moim zdaniem ta aktualizacja jest marna. Jedynie z czego się ucieszyłem to zmniejszenie skuteczności r/o i bonusy w forcie. ;p
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
W sumie fakt, prawie każdy ma te same odznaczenia co totalnie nie ma sensu. Mogłyby być trochę trudniejszcze wymogi na te odznaczenia.
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
lipa...
stronka zamula...
skrypty sie "popsuły"...
"super" odznaczenia...
zmniejszyli r/o a nie oddali pkt czyli jak ktos władował około 30 pkt to nic to prawie nie daje a pkt zostaly przyznane...

plusy
urlop
bonusy w fortach
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
ale co to da? :eek:
nic...
w propozycjach gdyby ktoś cos takiego wymyslił to pomysl mialby 100% na nie czyli nie potrzebny...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inne? Rozbudowa miasta? Rozbudowa do budynku "do pełna"? Modlitwa? Udana obrona/Udany atak na fort? Top zadanych obrażeń podczas bitwy? Chyba jedynym wyzwaniem jest uzbieranie tego zestawu śpioszka, bo reszta to chleb powszedni dla niektórych graczy..
 

DeletedUser

Gość
Gość
A pisał ktoś o braku możliwości zmiany ciuszków w czasie snu ? Co to komu przeszkadzało ?:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
i tak żaden problem klikasz se ,,x'' zmieniasz i śpisz dalej ale trochę to przeszkadza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla tych którzy nie mają miasta to jest problem, bo za każdym razem tracą kasę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaki żal ta aktualizaja to jedne wielkie gown* jak sie loguje jakiś błąd 500 mi wyskakuje medale są niepotrzebne w tej grze i jakieś lamerskie profile pokazali swoją klase niema co żal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry