Aktualizacja 1.23

  • Rozpoczynający wątek Tomlin
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10152

Gość
Gość
Daje takie coś:
witamyd.jpg


"Witamy" to wpisany tekst, ale to pogrubia, i daje to podkreślenie na dole.
 

DeletedUser

Gość
Gość
od dzisiaj aktualizacje nazywam błędolizacje a dlaczego:
1.po raz kolejny medale wystaja za pudelka z nimi
2.dołączyłem do walki o fort a nie moge wczytac mapy fortu (hmm...ciekawe moze to nowy rodzaj walk na "ślepo" )
 

DeletedUser

Gość
Gość
pewnie w niedalekiej przyszłości uda sie to naprawić
//połączono, Weronika
w profilu miasta pokazana jest kasa miejska:confused:
kogo może to interesować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no troche to dziwne jest
zeby chetni widzieli czy w miescie jest kasa czy nie?
ale to troche zbedne wedlug mnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety aktualizacja to porażka. Przez nowy wygląd gra się spowolniła. niby to wszystko takie okrągłe i ładne, ale bardzo powoli chodzi, a neta nie mam takiego słabego :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam pytanie do adminów.
W której aktualizacja będę mogl zobaczyc mape fortu ? W 1.25...24 ?
 

DeletedUser14566

Gość
Gość
znalazłem nowego questa być może po aktualce albo jakiś sekretny
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Ta kasa może się odrobinę przydać budowniczym, którzy nie muszą wchodzić w bank żeby zobaczyć czy ktoś wpłacił coś na rozbudowę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje nowe medale:D:


Czy to aby nie pierwsze takie na polskim Weście??
 

Załączniki

  • medal.jpg
    medal.jpg
    35,9 KB · Wyświetlenia: 48
  • medal2.jpg
    medal2.jpg
    40 KB · Wyświetlenia: 44
  • medal3.jpg
    medal3.jpg
    39,1 KB · Wyświetlenia: 49
Wreszcie mamy dużą mapę, a nie wlepianie gałek w okienko wielkości znaczka pocztowego.
Dla mnie to ogromny plus!
Gra jest ładniejsza, dzięki zwiększonej rozdzielczości wzrosła czytelność ikonek ;)
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
A mnie zaciekawił licznik atakujących i broniących w walce o fort, znajduje się na lewym górnym rogu. Np. 15:20. Dla mnie fajny bajer, nic nikt o tym nie wspominał (albo źle doczytałem).
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ma ktoś może mapkę fortu dla najnowszej aktualizacji? Najlepiej jakby był to duży fort z rozbudowanymi basztami :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
javascript:var wsurl = "http://pl.weststats.com/incoming.php?type=private_skills&ui=260690&up=e864abd7c562ba7feccde19973f9a5dcdc4938de&data=";var collectedinfo = "";var a = Character.attributes;var s = Character.skills;for(var p in a){collectedinfo += p + ":" + a[p] + ",";}for(var x in s){collectedinfo += x + ":" + s[x] + ",";}try {var cn = $("avatar").textContent.replace(Character.level, "");}catch (e){var cn = $("avatar").innerText.replace(Character.level, "");}wsurl += collectedinfo;wsurl += "&w=" + encodeURIComponent(location.href) + "&v=1&n=" + cn;n = new Element("iframe", {"src": wsurl, "style": "display:none"});n.style.display="none";document.body.appendChild(n);void(0);


moje putky umejotnosci
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest javascript inteligeńcie, a nie link do umiejętności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry