Aktualizacja 1.23

  • Rozpoczynający wątek Tomlin
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mnie tylko boli, ze nie wprowadzono jakiegos skryptu, ktory by UNIEMOZLIWIAL czlonkom jednego miasta zapisanie sie do obrony i ataku jednoczesnie.

powinno byc tak, ze zalozyciel (lub inny kapelusznik) klika przycisk deklaracji, po ktorej stronie opowiada sie jego miasto... i gracze z tego miasta maja tylko jedna opcje zapisu dostepna (tak jak to jest w przypadku wlasciciela fortu, gdy ten fort jest atakowany).
 

DeletedUser

Gość
Gość
mnie zdenerwowała jedna rzecz. jeżeli pracujemy do tej pory nie mogliśmy zmieniać umiejek u dziadka waupee'go, a teraz pracując nie możemy także rozdać umiejętności... nie potrzebne jak to, że śpać nie możemy się przebierać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
mnie zdenerwowała jedna rzecz. jeżeli pracujemy do tej pory nie mogliśmy zmieniać umiejek u dziadka waupee'go, a teraz pracując nie możemy także rozdać umiejętności... nie potrzebne jak to, że śpać nie możemy się przebierać...

ja nigdy nie mialem z tym klopotu, zawsze rozdaje umiejki jak pracuje
a to ze nie mozna sie przebierac podczas snu musialo zostac wprowadzone i trzeba sie przyzwyczaic
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nigdy nie mialem z tym klopotu, zawsze rozdaje umiejki jak pracuje
a to ze nie mozna sie przebierac podczas snu musialo zostac wprowadzone i trzeba sie przyzwyczaic

1) to wprowadzono wprowadzone dziś/wczoraj... poza tym mówię o becie!
2) nie musiało być to wprowadzone, bo było rok i było dobrze...
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
przeczytałem jeszcze że te nowe questy będą związane z świętem dziękczynienia.

Jak było to sory.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1) to wprowadzono wprowadzone dziś/wczoraj... poza tym mówię o becie!
2) nie musiało być to wprowadzone, bo było rok i było dobrze...

ok sory nie rozdawalem ostatnio na becie umiejek
no ale skoro zostalo wczoraj/dzis wprowadzone na becie to za szybko na polski serwer nie przyjdzie

a co do spania to pewnie sie zorientowali jak to mozna wykorzystac do przyspieszonej regeneracji (zmienianie ubran) wiec to jedyny sposob zeby temu zapobiec
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm wlasie zauwazylem ze na becie mozna sie przebierac podczas spania....
 

DeletedUser

Gość
Gość
beztytuut.png


Nareszcie widać w których tematach są nowe posty.

Ajjj, gdyby tylko była opcja "przejdź do ostatniej strony" ;/.
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
klikasz na ta strzalke przy nicku osoby w kolumnie Last message (na screenie strzaleczka kolo PaulPauka) i cie przenosi do ostatniego posta

Niestety to chyba nie jest część aktualizacji. Mam zainstalowane skrypty i dlatego tak się pokazuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety to chyba nie jest część aktualizacji. Mam zainstalowane skrypty i dlatego tak się pokazuje.

nie bardzo rozumiem o co ci chodzi

jesli o przechodzenia od razu do ostatniego postu to jest to od zawsze
a jesli o ten wyglad forum miasta to ma byc to w tej aktualizacji wprowadzone na polski serwer
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
Wie ktoś jakie BB-Codes będzie dodane do profilów miast i fortów??
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i nie ma tak wyczekiwanego detalu na forum! czy to jest jeszcze testowane i wejdzie wraz z 1.24?

edit: jest :eek: tylko mnie zmyliła inna ostać niż z Bety...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
heh a juz juz zdobylem 2 nowe medale, ledwo weszla aktualka (na s10) :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokladnie, bo bylem w trakcie pojedynku a skonczyl sie jak juz weszla wersja 1.23 i bum 2 medale :p
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
na 1 jest już:)

Może wie ktoś co to za nowe BB-Codes w profilu miasta dodany?? Do czego one jest?

PS. Już wiem to tylko taki bajer aby fajnie było:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry