Aktualizacja 1.25

  • Rozpoczynający wątek Marek110s
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10568

Gość
Gość
nie zrobiłem jeszcze tych questów więc mam pytanie czy oprócz tej informacji jest jeszcze cos o tych kluczach w jakims epilogu?
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Kurde wszystko trochę zagmatwane. Ten quest przypomina rajd tyle, że dla mniej doświadczonych. Ale przyznam, że TW ma Dużo celi mogą to być osiągnięcia w rankingach (ja chciałbym być pierwszym pojedynkowiczem :D) Questy z kartkami- dla mniej wtajemnieczonych i... KLUCZE dla Najbardziej wtajemniczonych. Chciałbym kiedyś znaleźć tą skrzynię ale musiałbym porzucić karierę pojedynkowicza, więc troche szkoda :(. No cóż może kiedy indziej. Ale mam pytanie, czy jak już się ukończyło zadanie z przeszukaniem kasyna i się dowiaduje, że nikogo nie ma być może zły strój i zadania kolejnego nie ma to już koniec?
PS.może skrzynia kiedyś w jakimś Questcie ukrytym bądź nie, będzie właśnie w tym oto mieście?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taka nowa broń fortowa :p Ogólnie dość słaba i chyba bardziej dla szpanu niż dla skuteczności ;)
 

DeletedUser2936

Gość
Gość
Afera hazardowa - żeby wykonać to zadanie musisz iść do miasta widmo być bez broni i mieć na sobie talizman odstraszający duchy > jasne !:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
przestan sciemniac. ten talizman nie jest potrzebny. potrzba sombrero, szlachecki zakiet i zloto aztekow
 
No dobrze, no i co dalej? Co otrzymamy?
Mam "okazję" zmienić te 40p.... Ale wolałbym jednak tego skarbu nie szukać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takie pytanko, bo nie chce mi się tego przewalać - stoję na zadaniu, w którym muszę być bez bronii, ktoś mi mówił, że musi być odpowiednia godzina i dopiero wtedy mam przyjść do miasta i przyjąć zadanie ? Jak to jest... Bo mam spory kawał, a rozczarowanie nie chce przeżyć... Czy obojętnie kiedy pójdę do miasta, zdejmę broń i przyjmę zadanie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jesli ci chodzi o Ghost Town to musisz zdjac bron iisc do miasta nie wazne jaka godzina i dzien
 

DeletedUser

Gość
Gość
A o co chodzi dokładnie z tą rekrutacją na forty ? Kapitan ma pierwszeństwo przed rekrutem , a rekrut przed tym co nie ma nic ? Czy jakoś inaczej ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobrze, no i co dalej? Co otrzymamy?
Mam "okazję" zmienić te 40p.... Ale wolałbym jednak tego skarbu nie szukać ;)

macie epilog zeby nie bylo niepotrzebnych pytan:

"Po przegraniu kilku dolarów spotykasz zachwycającą kobietę, która po postawieniu jej drinka, opowiada ci pewną historię. Jest to historia o skrzynce z trzema zamkami. Do każdego z tych zamków potrzeba konkretnego, bardzo rzadkiego klucza. Nawet ona nie wie, gdzie ten skarb się znajduje, ale widziała kiedyś jeden z kluczy - pokazał go jej członek armii Konfederatów podróżujący do bazy..."
 

DeletedUser628

Gość
Gość
macie epilog zeby nie bylo niepotrzebnych pytan:

"Po przegraniu kilku dolarów spotykasz zachwycającą kobietę, która po postawieniu jej drinka, opowiada ci pewną historię. Jest to historia o skrzynce z trzema zamkami. Do każdego z tych zamków potrzeba konkretnego, bardzo rzadkiego klucza. Nawet ona nie wie, gdzie ten skarb się znajduje, ale widziała kiedyś jeden z kluczy - pokazał go jej członek armii Konfederatów podróżujący do bazy..."

No ale co dalej? Mam 2 klucze i list oraz zakończone to zadanie w mieście widmie - i jak znaleźć ten 3 klucz?
Bo nic nowego się nie pojawiło ani na mapie ani w saloonie :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiecie co... znam dooobrze gościa które studiuje filologie germańską. Jak myślicie, może przejechał bym się z nim po forum "dojczów" ?? jak by co to piszcie na PW
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
no to będzie kolejny pojedynek o 3ci klucz :D
w skradzionej sztuce i rajdzie tez sa pojedynki :D
z rajdem nie moge sobie poradzić :(
musimy myśleć! jak kapitan to oczywiście medal z pracy służba w armii

a ten quest z kasynem to się pojawia po zakończeniu questa miasto widmo? czy to jest osobny quest?
bo ja robilem miasto widmo i stanąłem na gaszeniu pozaru :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry