Aktualizacja 1.25

  • Rozpoczynający wątek Marek110s
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Poh, to jest osobna gałąź w queście Miasto Widmo, trzeba mieć odpowiedni ekwipunek założony... ;)
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
to wiem..
przeczytałem pół tematu jak się dowiedziałem o kolejnym kluczu, ale wiecie, logika jest taka że nawet jak ktoś znajdzie w queście ten 3ci klucz to i tak jeszcze pozostanie mu "skrzynia" a do niej zaręczam już wam że nie będzie łatwo do niej dojść, pewnie zet jeszcze nad tym pracuje :D
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
miastowidmo.png


Coś tam pisze o jakimś konfederacie który pokazał jej skrzynię czyli trzeba znaleźć tą baze konfederatów i zrobione :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do miasta widmo trzeba iść bez broni? Ja nic nie zdejmowałem i jest jak na razie zrobione, tz. questy
 

DeletedUser

Gość
Gość
My z paroma ludźmi już zaczęliśmy testować różne warianty, jak coś się uda dam znać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam talizman zobaczymy co się stanie jeśli go założę w mieście widmo

EDIT: Efekty poznamy z 8 godz -_-
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
slyszalem ze nalezy wykonac wsyztskie questy z miasta widmo, zniszczyc miecz hernanda, zalozyc naboje i moze cos sie ruszy. srednio w to wierze no ale miecz zniszczylem i sprawdze. tylko jeszcze mi brakuje 4h budowy posiadlosci, potem 6 trumien i 6 kopania grobow i musze jeszcze znalezc zloto aztekow (1%) wiec znajac moje szczescie zajmie mi to minimum tydzien
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
No to ja to mówiłem gdzieś tyle, że to ma być kontynuacja Ghost Town i tam się zdobywa 3 klucz i skrzynia od armi Konfederatów :) Też myśle, że to kłamstwo, ale ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to ja to mówiłem gdzieś tyle, że to ma być kontynuacja Ghost Town i tam się zdobywa 3 klucz i skrzynia od armi Konfederatów :) Też myśle, że to kłamstwo, ale ...

a mi się wydaje, że tego zadania jeszcze nie wprowadzili, pewnie będzie w następnej aktualizacji i na mapie ukaże się miasto konfederatów(zleceniodawca) ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja za bardzo tego nie rozumie, czyli gdy zniszczy się miecz Hernada de Soto, wykona zadania z serii miasto widmo to coś się ruszy i uda się znalezc klucz nr. trzy? Jeśli tak to jeśli jakiś gracz zdobędzie wszystkie trzy klucze i otworzy skrzynię to musi byc coś w niej jeszcze lepszego niż miecz Hernanda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja za bardzo tego nie rozumie, czyli gdy zniszczy się miecz Hernada de Soto, wykona zadania z serii miasto widmo to coś się ruszy i uda się znalezc klucz nr. trzy? Jeśli tak to jeśli jakiś gracz zdobędzie wszystkie trzy klucze i otworzy skrzynię to musi byc coś w niej jeszcze lepszego niż miecz Hernanda.

pewnie ten świecący Buntline - dla graczy z bronią białą był miecz Hernandos a dla graczy z bronią strzelecką jest ten świecący Buntline(tylko, że jest lepszy od Hernandosa ale o wiele trudniej jest go zdobyć) :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mnie się wydaje że z tym zniszczeniem miecza i nabojami to jest po prostu żart ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram, gdyby ktoś miał zniszczyć miecz henia, aby mieć trzeci klucz to ile graczy, by dostało nagrodę z tej skrzyni i wogóle trudziło się questami na klucze? Poza tym jeśli jest to skrzynia konfederatów czyli żołnierzy to nagrodami będą szabla granta i Ike's army revolver lub Jesse James' Schofield, a nie buntline Wyatta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że jedyną nagroda będzie bron Jessego. Czemu? Jest to tak jak mieczyk Hernanda prawie najlepszą bronią, tyle ze wśród palnych, a szabli raczej nie dadzą, ponieważ ci z bronią białą mieliby za dobrze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze może być opcja wyboru, albo szabla albo schofield.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widziałem..
Dr Grenn chyba wstawił albo ktoś.Po tym zadaniu jest jeszcze jedno?Żeby mieć tyle flag to naprawde..
Jednak musi być jeszcze jeden sekret.Przeczytaj teksty to się dowiesz.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
no to jest ciekawie a dasz jakąs podpowiedz co do tej rzeczy?:)
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Tak, potem jest potrzebny przemyt przez 7 godzin.
A screeny wziąłem z prywatnego forum, więc bardzo możliwe że dodatkowo zostały wzięte wcześniej z forum ;)
A jeszcze jeden sekret jak najbardziej jest, wiem o tym, mamy różne warianty :)
EDIT: Piotrek, potrzebna jest pewna bardzo rzadka rzecz ;)

co to za typ tej rzeczy ubranie produkt?
dasz linka na pw do tego waszego forum?
 
Status
Zamknięty.
Do góry