Aktualizacja 1.25

  • Rozpoczynający wątek Marek110s
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tak btw to nie wiem czy wiecie, ale te zdjęcia to fotomontaże:) Jak się lepiej przyjrzycie to widać podstawione tło pod tekstem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to namieszałeś, mocno, ja nie sądzę żeby klucze, ani nic innego dawały te legendarne bronie, po prostu że się tak wyrażę trzeba mieć pewną mieszankę ubraniową i tadam pokazuje się sekretne zadanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To co wstawił DrGreen okazało się fake. Sam się do tego przyznał, więc nie wiem czemu znowu to przyciągacie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Argh, faktycznie.
Tak czy siak, stare klucze są i razem z kilkoma osobami testujemy najbardziej prawdopodobne warianty do zdobycia ich :)
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
wiecie co, logika jest taka że w tej skrzyni nie będzie świecacego buntilne bo ten przedmiot został juz odkryty, nie wiem co w niej może być, może 1000000000$, a moze ten żółw co ma zet :D albo mieczyk :D

birtek napisał:
Nic nie mówię, ale jest ukryty quest z Legendarną Bronią Granta

do czego zmierzasz? pistolecik granta jest podany przy queście skradziona sztuka, zresztą to nie jest taki dobry pif pafik :D powiedz coś jak o nim wiesz albo napisz mi na PV
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
wiecie co, logika jest taka że w tej skrzyni nie będzie świecacego buntilne bo ten przedmiot został juz odkryty, nie wiem co w niej może być, może 1000000000$, a moze ten żółw co ma zet :D albo mieczyk :D



do czego zmierzasz? pistolecik granta jest podany przy queście skradziona sztuka, zresztą to nie jest taki dobry pif pafik :D powiedz coś jak o nim wiesz albo napisz mi na PV

poh jemu chodzi o szable granta
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
ups sorki :D podobne wyrazy :D
to ściema, jak by ktoś ją miał i wykonał questa to już dawno by na weststats było to
a jak nie to każdy by nią szpanował i w końcu ktoś by zauważył
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za 2 godz dotrę do Miasto widmo i sprawdzę czy coś daje talizman, chyba jeszcze nikt tego nie próbował?
 

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda że poza "cudownymi" broniami nie można zdobyć jakichś unikalnych ciuszków...
beret z antenką - no byłoby super dla budowlańców:)
czapka niewidka - spróbuj walczyć z invisible man'em

może to by rozruszało TW..
a nie tylko pogoń za magicznym majchrem czy luśnią-widmo
to zaczyna sporo ludzi już nudzić..
było sporo ponad 250 tysi ludzików, a teraz jest nieco >230 tysi...
to powinno dać troszkę do myślenia programistom/developerom..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kamienny łańcuch nic nie da, talizman chyba też z tego co wiem.
Quest idzie w zupełnie innym kierunku... nie tędy droga ;)
 
Przynudzacie tymi fantazjami o broniach z kosmosu... Klucz? Albo pod wycieraczką, albo na futrynie/framudze ;)
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
Kamienny łańcuch nic nie da, talizman chyba też z tego co wiem.
Quest idzie w zupełnie innym kierunku... nie tędy droga ;)

skąd możesz wiedzieć? może i zrobiłeś tego questa, ale jeżeli nie chcesz ujawnić jak go się robi to nie nabijaj postów:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sobie czytam posty w tym temacie i dochodze do wniosku, że można go przenieść do bizonich placków. Tak de facto nic konkretnego tutaj nie pada.:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry