Aktualizacja 1.26

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5247
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Najwięcej doświadczenia za zalogowanie się można dostać 200, prawda? Ja mam dwie postacie 80 i 79 lvl to na obydwu tyle dostałem, chociaż pracowałem na obu, a na drugiej byłem do tego na bitwie fortowej i wpadło za nią 742 exp'a;)
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Najwięcej doświadczenia za zalogowanie się można dostać 200, prawda? Ja mam dwie postacie 80 i 79 lvl to na obydwu tyle dostałem, chociaż pracowałem na obu, a na drugiej byłem do tego na bitwie fortowej i wpadło za nią 742 exp'a;)

ja dzisiaj dostałem na 91levie 230 expa

a tak w ogóle to chyba admini już mogą zamknąć ten temat żeby spamu większego nie było bo ta aktualka już weszła
 

DeletedUser247

Gość
Gość
zauważyliście że jak ktoś nie ma miasta i chce kupić coś w sklepie to towary są nadal 4x droższe? Czytałem że mają być normalne ceny zakupu przedmiotów po tej aktualce. No chyba ze źle przeczytałem.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
zauważyliście że jak ktoś nie ma miasta i chce kupić coś w sklepie to towary są nadal 4x droższe? Czytałem że mają być normalne ceny zakupu przedmiotów po tej aktualce. No chyba ze źle przeczytałem.

nie ceny nie spadły tylko jak ktoś w mieście ma 15 lvl rusznikarza to kiedy jakis gość przychodził produkty były pokazywane na 13 lvl przez co były w profilach miast oferty sklepów


teraz można oglądać wszystko :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do logowań, ja przez 3 dni dostawałem dokładnie 87expa, może wy też podobnie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie od lvl tylko od zdobytego expa nie wprowadzaj w błąd
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie od lvl tylko od zdobytego expa nie wprowadzaj w błąd

To to wiemy ale na pewno zalezy to tez od lvla. Na s6 mam 75lvl.. na s5 98lvl. Mimo tego, ze na s6 wczoraj zdobylem więcej expa dzis dostałem chyba 185 expa a na s5 245 :)
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Super pomysl super wykonanie do rady sa zyski z naszej kasy kaska musi sie zbierac na wyzwanie na biwe o fort powiem krotko :SUPER!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy mi się wydaje czy mapa została zmniejszona. Kiedyś każdy sektor miał podobno 10 mil na 10 mil, a teraz wychodzi mi 5 mil szeroka, wysoka 6 mil (sic).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ściągnąłem wszystko (wtedy mam prędkość 4 mil/h) i spróbowałem przejśc jeden sektor - trwało to ~1:15 z zachodu na wschód i ~1:30 z południa na północ.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten bonus doświadczenia za zdobyte doświadczenia dnia poprzedniego to jakaś popierdułka.
Gra ma i tak limit 99 poziomu, a potem co? Nie ma sensu się pojedynkować, bo wszystkie najlepsze bronie i przedmioty i tak mamy jak na tacy,kasy mamy w bród.
Gra miała być w ten sposób łatwiejsza? Dla kogo? Przecież i tak każdy sobie z nią nieźle radzi.
Szkoda ze administratorzy wprowadzają głupie pomysły zanim pomyślą. I rozpoczną dyskusję na ten temat na forum.
Dzięki takim decyzjom gra o wiele szybciej pójdzie w zapomnienie.
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
Po to jest beta żeby tam wyeliminować zbędne bajery, może po prostu lepszym pomysłem byłoby rozszerzenie bety na więcej graczy i wybieranie ich po przeprowadzeniu jakiejś ankiety czy coś? Może Ci, którzy tam grają nie do końca są obiektywni i zgadzają się na te ułatwienia nie do końca to przemyślawszy? Tak sobie myślę, że rzeczywiście nie każda zmiana w grze jest dobra, ale kilka się zdecydowanie udało i grę urozmaiciło, kolega wyżej też chyba nie do końca był w swojej ocenie obiektywny ;)
 
Do góry