Aktualizacja 1.26

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5247
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę tylko szeptem do wybranego gracza pisać. Właśnie sprawdziłem. Pewnie tak jak piszecie: albo ranga albo pora nieodpowiednia

EDIT: właśnie dowiedziałem się, że prawo głosu mają tylko generałowie i kapitanowie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A o co chodzi z tym udostępnianiem raportów? Jeden przed chwilą zrobiłem publicznym, ale co to daje? Że ktoś normalnie może sobie np. wejść na profil i zobaczyć go?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.26

które?? To od MArii jest chyba od 50 ale nie jestem pewny..
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Co za ironia, nie mogłam przegrać walki. Musiałam zdjąć wszystko by się to udało. Jak dla mnie strata wielka , nie miałam w mieście precyzyjnego wiązkowego guna a wyjście z miasta nie opłacało się wrrrr

Liczę na poprawę w zadaniach świątecznych.

Było by miło jak by admin podał datę rozpoczęcia się tych zadach bo wyjeżdżam :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
da się jakoś zamknąć czat fortowy? póki nie ma bitwy nie chce wiedzieć co tam piszą bo sam spam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hmm


2000$*4% + 1500$*4% = 80 + 60 = 140$

3500$*4% = 140$

35 * (100*4%) = 140$

Zawsze tyle samo jest pobierane prowizji, nie ma tak dobrze ^^

pozdrawiam


Nie rozumiem Twoich wyliczeń chyba :D
jak wpłacisz do banku jednorazowo np 3500 k to do kasy miejskiej wejdzie 4% z tego czyli:140$
jak wplacisz juz 2000 $ na miasto przejdzie juz tylko 80$
Wiec jak nie widać róznicy ?? chyba, że o co innego Ci chodzi ;]
dlatego mowie zeby wplacac maksymalna ilosc $$ dziennie, bo taki jest limit dzienny, a jak nie to przepadnie ;p i przepadnie prowizja dla miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
weś go zasuń i tyle:)

zasunięcie nie wchodzi w rachubę, chce się z mieszkańcami komunikować.
Podczas bitwy o fort będzie masakra, np. duży fort 140 osób plus około 50 mieszkańców i weź coś przeczytaj teraz w takim małym okienku na czat.
Ktoś wie jak się da jakoś zamknąć czat fortowy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ogólnie mam takie pytanie, zalogowałem się dzisiaj przed wprowadzeniem aktualizacji i po wprowadzeniu aktualizacji i nie pokazał mi się raport o dodaniu punktów doświadczenia za zalogowanie na jednym ze światów tak jak na becie ;o a na innym świecie pokazał mi się raport i dostałem doświadczenie ^^ może mi to gdzieś umknęło ale tych dodatkowych ptk doświadczenia mi nie przybyło, chociaż wczoraj zdobyłem ich ponad 1000 :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co za ironia, nie mogłam przegrać walki. Musiałam zdjąć wszystko by się to udało. Jak dla mnie strata wielka , nie miałam w mieście precyzyjnego wiązkowego guna a wyjście z miasta nie opłacało się wrrrr

Liczę na poprawę w zadaniach świątecznych.

Było by miło jak by admin podał datę rozpoczęcia się tych zadach bo wyjeżdżam :D

No ja także, a co do tego rewolwera, to miałem farta, bo jakimś cudem wczoraj dropnąłem w plądrowaniu zwłok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podczas bitwy o fort będzie masakra, np. duży fort 140 osób plus około 50 mieszkańców i weź coś przeczytaj teraz w takim małym okienku na czat.
Prawo głosu mają tylko generałowie o kapitanowie. Tak więc bardzo dobrze - 0 spamu tylko polecenia od dowodzących.
 

DeletedUser

Gość
Gość
które?? To od MArii jest chyba od 50 ale nie jestem pewny..

Jak nie wiesz to nie pisz . To zadanie od Marii jest od 40 lvl .
Dodatkowy exp za logowanie zależy od poziomu a nie zdobytego wczoraj doświadczenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie... mam pewne pytanie..ten quest od Marii.. tam sa tylko dwa zadania? Czy moze są dalej jakies ukryte?
 
Jak nie wiesz to nie pisz . To zadanie od Marii jest od 40 lvl .
Dodatkowy exp za logowanie zależy od poziomu a nie zdobytego wczoraj doświadczenia

no niestety kolego nie masz racji...
- Dodano bonus doświadczenia za dzienne logowania się. Wysokość bonusu jest ustalana na podstawie doświadczenia zdobytego w dniu poprzednim.

ale nie o to chodzi, chodzi o to że wcale go nie dostałem... zresztą nieważne
 
Do góry