Aktualizacja 1.26

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5247
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Wie ktoś jak jest z tym udostępnianiem raportów ? Gdzie to się pojawia jeżeli udostępnimy miastu , światu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
wydaje mi sie ze trzeba dac link (jest taka opcja linkowanie raportu) i jak go sie gdzies wstawi to widza to tylko osby ktorym to udostepniono
 

DeletedUser

Gość
Gość
zwraca się ale tylko z małym zyskiem no ale przynajmniej exp jest średni. ja tego gościa uśpiłem i pokonam go nawet jak sie rozbiore. zadał mi 2pkt obrażeń
 

DeletedUser

Gość
Gość
+ 250 punktów doświadczenia
+ $ 2500

Masz odpowiedź, a potrzeba to przegrać z gostkiem pojedynek i dać mu precyzyjny rewolwer wiązkowy. Aby z nim przegrać najlepiej zdjąć wszystko co ma się na sobie. Zdjęcie samej broni nic nie da!

A raportu przy pomocy tego linka niestety nie da się wstawić na forum. :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
na forum miasta dziala na pewno ale na czacie nie wiec nie rozumiem tego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi żaden z linków wklejonych na chata nigdy nie działał ;/ Niby kopiuję i wklejam, wszystko jest poprawnie, ale zawsze jakiś error wyskakuje... To w sumie nie dziwne, że i te od raportów nie działają
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten quest jest taki sobie. Nic specialnego. Za to ma on świetne zastosowanie gdy jesteśmy strzelcem i zmieniamy broń z wiązkowej na lepsza. Wtedy jak znalazł jest ten quest. Jak dla mnie powinien być również odpowiednik tego zadania, taka decyzja 2, ale z bronią białą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no niestety kolego nie masz racji...
- Dodano bonus doświadczenia za dzienne logowania się. Wysokość bonusu jest ustalana na podstawie doświadczenia zdobytego w dniu poprzednim.

ale nie o to chodzi, chodzi o to że wcale go nie dostałem... zresztą nieważne

Mam 2 postacie na tym samym lvl na św1 i św 5 , na 1 wczoraj zdobyłem więcej expa niż na 5 , a dostałem tyle samo expa .
 

DeletedUser18323

Gość
Gość
Co za ironia, nie mogłam przegrać walki. Musiałam zdjąć wszystko by się to udało. Jak dla mnie strata wielka , nie miałam w mieście precyzyjnego wiązkowego guna a wyjście z miasta nie opłacało się wrrrr
Sposób na Billego Ślepego Orła - jak przegrać mając wysoki lvl

Jeśli posiadacie więcej siły uderzenia niż strzelania to leppiej założyć najsłabszą broń strzelecką, jeśli nie to walcie ręką (bez skojarzeń :p). Pozostałe ubranie zdejmujecie jeśli dodaje bonusy do umiejętności pojedynkowych.

Bijcie się z Billem aż omdlejecie, ja na "szczęście" przedtem przegrałem walkę fortową, pozostało mi jakieś 200 życia, biłem się z Billem przez 4 strony raportów aż w końcu omdlałem :p

Lekcja matematyki mówi:

2500-2100=400

Zysk: 400$

Jeśli w mieście w jakim mieszkasz jest prec. rew. wiązk. to ... czytsy zysk, zatem chyba się jednak opłaca. No chyba, że dla Ciebie 400$ w tą czy tamtą to żadna różnica :rolleyes:
Precyzyjny rewolwer wiązkowy Wartość zakupu: $ 2150
Matematycy :p
2500$ - 2150$ = 350$
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetna zmiana z zniesieniem limitu banku :D Bo latanie z 7000$ przy sobie to trochę głupie ryzyko :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mógłbym zapchać banku do 12 tys bo choćbym miał już 5 tys to wymyśle co kupić :D
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
ale fajnie że nie będzie już sprawdzania listy zakupów :):rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
taka mała uwaga,

nie dałoby rady żeby ta informacja o bonusie była raportem ?? a nie tylko informacją którą można zobaczyć jednorazowo :(
 

DeletedUser16793

Gość
Gość
bonus

A wiecie może od czego zależy ten bonus?? To jakiś procent od czegoś czy co ?? :) bo wczoraj na ś11 zdobyłem zaledwie 300-400expa przez cały dzień i dostałem 130 bonusu (jakoś tak) a na ś9 zdobyłem ponad 1500 expa przez dzień a przyznano mi 190 bonusu :) loguje się podobnie na oba światy :D Dajcie znać jak ktoś coś wie :) Pozdrawiam
 
Do góry