Aktualizacja 1.31

  • Rozpoczynający wątek marnex
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jak się pojawi wreście ta aktualizacja to będzie stworzony też nowy świat ? Jeśli tak to mam kolejne pytanie czy będzie szaman ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jak się pojawi wreście ta aktualizacja to będzie stworzony też nowy świat ? Jeśli tak to mam kolejne pytanie czy będzie szaman ?

Wydaje mi się że powinien być :) Dlaczego? A no dlatego że przecież jak sądzę gra czerpie spore zyski dzięki temu premium, iż sporo graczy robi reskill'e to pod złotą strzelbę, to pod pojedynki, to pod hp i używają tego szamana, żeby było taniej względem dolarów westowych i szybciej :) Nie ukrywam że sam troszkę prawdziwych pieniędzy wydałem na bryłki które wpakowałem w szamana :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to słabo to już nie będę grał :( i dlatego zarejestrowałem się na Cheyenne :D tam nie ma Szamana całe szczęście , więc można troche powalczyć hehe :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to nie ma? Właśnie sprawdziłem, bo też tam gram. I szaman jest jak byk w zakładce "premium" ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest ale nie można go włączyć . inne są odchaczone tym ptaszkiem że są a szaman nie :D
 

DeletedUser13109

Gość
Gość
-Zmiany w częstotliwości dropu skrzynek na bitwach fortowych

Jak najbardziej do zmiany nadaje się system, w którym skrzynkę dostawały osoby z największą liczbą uników lub największą ilością zadanych obrażeń.

Akurat te 2 wskaźniki decydujące o dropach głownie zależały od posiadanej klasy postaci i po zniesieniu sumowania bonusów ze strzelb, dawały by w dziedzinie obrażeń zawadiakom.
Z kolei jeśli chodzi o uniki, to zdecydowaną przewagę mają żołnierze 100% HP z premką.
Taki system dropów dyskryminuje postaci robotnika i poszukiwacza.
Więc można by to zmienić
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to za 2 dni skończy się chory czas bitew fortowych w których kamperzy kitrający się w złotym sektorze zadawali z np. rdzawego muszkietu hity po 600-700 HP ( oczywiście zawadiacy dalej będą walić krytyki ale też na normalnym poziomie a nie po 2k HP )... I jednocześnie wrócą normalne bitwy w których ludzie przestaną dostawać małpiego rozumu byle szybciej dostać się do złotego sektora mając " w głębokim poważaniu rozkazy"...
Pozostałe zmiany tez zapowiadają się raczej in plus...
 

DeletedUser23485

Gość
Gość
-Gracz może się zapisać zdalnie na bitwę fortową o sprzymierzony fort


no to nadchodzi czas gdzie będzie trzeba wybrać 42 gwiazdki na małym forcie wśród 500 a nawet więcej zapisanych :D
 

DeletedUser26896

Gość
Gość
Jak najbardziej do zmiany nadaje się system, w którym skrzynkę dostawały osoby z największą liczbą uników lub największą ilością zadanych obrażeń.

Akurat te 2 wskaźniki decydujące o dropach głownie zależały od posiadanej klasy postaci i po zniesieniu sumowania bonusów ze strzelb, dawały by w dziedzinie obrażeń zawadiakom.
Z kolei jeśli chodzi o uniki, to zdecydowaną przewagę mają żołnierze 100% HP z premką.
Taki system dropów dyskryminuje postaci robotnika i poszukiwacza.
Więc można by to zmienić

I tutaj nie zgodzę się.
Do niedawna grałem bobem fortowcem na Arizonie, i to, że bob dostaje mało skrzynek jest nieprawdą. Ja na ich brak nie narzekałem i często zarówno zadanymi obrażeniami jak i unikami plasowałem się w czołówce.
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
ja się zgodzę z kolegą powyżej, gdyż mam w mieście boba i on zawsze po bitwie na putełko albo skrzynkę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo wszystko zależy od tego czy jest się bobem "kitrusiem" który boi się wychylić żeby nie daj boże ktoś go nie trafił czy raczej bobem "kozakiem" który nie boi się zaryzykować i wystawić na pierwsza linię żeby osłonić swoim HP kolegów Ja na BF-ie mam boba z 70% umiejek w HP i na brak skrzynek nie narzekam, owszem nie są co bitwę ale średnio co trzecią bitwę dostaję skrzynkę... Owszem najczęściej kończę bitwy z minimalną ilością HP ale w końcu od tego ono jest żeby6 jest tracić...
Na 12-tce raz jako bobowi z 2800HP zdarzało mi się być top1 uników (99 uników) i wpadła drewniana skrzynka ;)... Po prostu albo ma się szczęście albo nie...
 

DeletedUser628

Gość
Gość
-Przekazywanie pieniędzy poprzez bank (aktywowane w zależności od wersji językowej)
-Kody bonusowe: Nowy system zdobywania przedmiotów dzięki kodom promocyjnym


Czy ktoś może mi to wyjaśnić o co biega?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A dodatkowe rzeczy do kompletu wejdą teraz czy w następnej?
 

DeletedUser

Gość
Gość
-Przekazywanie pieniędzy poprzez bank (aktywowane w zależności od wersji językowej)
-Kody bonusowe: Nowy system zdobywania przedmiotów dzięki kodom promocyjnym


Czy ktoś może mi to wyjaśnić o co biega?

kody bonusowe - Ustawienia --->>Konto
"Tutaj możesz wykorzystać kod bonusowy i odebrać przedmiot.

Możesz zdobyć kod bonusowy poprzez konkursy lub specjalne eventy."
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podrzucił by ktoś linka do jakiegoś dobrego poradnika którą specjalizację wybrać, będę wdzięczny.
 

DeletedUser22710

Gość
Gość
Kurczak no jeszcze nie ma aktualizacji, już się doczekać nie mogę:)

ale wyczucie:p właśnie coś majstrują:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry