Aktualizacja 1.32

Na czym powinni skupić się twórcy gry?

  • Pojedynki

    Głosy: 239 43,8%
  • Bitwy

    Głosy: 206 37,7%
  • Zadania

    Głosy: 243 44,5%
  • Design

    Głosy: 98 17,9%
  • Nowe itemy

    Głosy: 257 47,1%
  • Inne

    Głosy: 45 8,2%

  • W sumie głosujących
    546
Status
Zamknięty.

DeletedUser24529

Gość
Gość
spytam tak, a masz wszystkie produkty które potrzeba do pierwszego zadania?? ja mam 115lv i mi się nie pokazało:(
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Nie. Przejdźmy może na pw , żeby nie robić tu spamu :)
 

DeletedUser27202

Gość
Gość
Zawadiaka widzi skile swojego przeciwnika?
To już jest cios poniżej pasa,może pokażcie ustawienia pojedynkowe graczy i za ile minut cię zaatakuje dla mnie to całkowity bez sens.::(:
 
Hura! Awatary! Nareszcie! 2 lata na to czekałem! Toż to genialna aktualizacja! Warto było czekać. Zadania od 75 nie mam. Mam nadzieję że nie będzie jak z setem greenhorna który dostali tylko niektórzy i gra była nie fair. To by mnie zirytowało...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka widzi skile swojego przeciwnika?
To już jest cios poniżej pasa,może pokażcie ustawienia pojedynkowe graczy i za ile minut cię zaatakuje dla mnie to całkowity bez sens.::(:

Nie widzi widzi tylko bonusy od ubran co bylo juz wczesniej chyba ze czegos nie zauwazylem
 

DeletedUser25829

Gość
Gość
Działa wam po tej aktualizacji javascript?
//polączono, Weronika
czy w poprzednich aktualizacjach była praca budowa palisady??? Teraz jak założyłem set dżentelmena zauważyłem ja :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5455

Gość
Gość
Ja też nie mam tego zadania od 75 poziomu:(.Co się z nim dzieje?
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
Podobno trzeba mieć zadania na 100 lvl u indiańca i wielka podróż... Na jednym świecie nie mam wielkiej podróży i zadania nie widać, a na innym zrobione i widać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mając wręcz wszystkie zadania zrobione nie widzę tego questu(św 11), podczas gdy na Arizonie widzę go bez problemu (zrobiona wielka podróż, ale quest od 100 lvla nie ruszony w ogóle)
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
naprzód ku nowej przygodzie musicie zrobic ;)
Avatary blee ;|
A ten bonus zawadiaki to jakieś szczegóły ?
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
zadanie pojawia się u indiańca .niewiem dlaczego nie macie..


Skarb (Inne plemiona)

Waupee: Witaj cobra112. Słyszałem od Henrego, że jesteś zainteresowany wielką wyprawą na zachód. Muszę cię ostrzec, droga będzie biegła przez terytorium Kri. Nie sądzę aby byli oni szczególnie przyjaźni wobec osadników. Masz jednak szczęście, mój brat Płynąca Woda wybiera się na terytorium Kri na rokowania pokojowe. Być może uda mu się wynegocjować dla ciebie umowę. Przynieś mu proszę jakieś towary, żeby mógł pohandlować z Kri


wymagania..Whiskey 15/15 (Gotowe)
Skóra pumy 20/20 (Gotowe)
Kamienie półszlachetne 3/15
Papierosy 8/15


nagroda 2,5k expa
 

DeletedUser

Gość
Gość
na s11 przy poziomie 103 mam to zadanie a na s10 przy 107 nie mam! dziwnehmpf
a gdzie jest ta wioska Waupee?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przydałoby się żeby ten dźwięk jak ktoś pisze było można regulować bo słabo go słychać ;;)
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
Gdzie się pokazują zadania dzienne, bo jakoś nie mogę się ich dopatrzeć ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
. Zadania od 75 nie mam. Mam nadzieję że nie będzie jak z setem greenhorna który dostali tylko niektórzy i gra była nie fair. To by mnie zirytowało...

Raczej tak jest skoro połowa ludzi zadania nie widzi, a 2 połowa(w tym ja) widzi. Jeżeli to coś pomoże to ja także widziałem zadanie na set greenhorna, a niektórzy nie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowy quest?Hmm fajnie:) A avatary są bardzo ładne z resztą zapraszam na profil na s8 zobaczycie jaki zajebiaszczy avek zmajstrowałem:D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Raczej tak jest skoro połowa ludzi zadania nie widzi, a 2 połowa(w tym ja) widzi. Jeżeli to coś pomoże to ja także widziałem zadanie na set greenhorna, a niektórzy nie:)

Zadanie jest dostępne dla wszystkich.
Zadanie ma też inne wymogi, nie tylko osiągnięcie 75 poziomu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry