Aktualizacja 1.32

Na czym powinni skupić się twórcy gry?

  • Pojedynki

    Głosy: 239 43,8%
  • Bitwy

    Głosy: 206 37,7%
  • Zadania

    Głosy: 243 44,5%
  • Design

    Głosy: 98 17,9%
  • Nowe itemy

    Głosy: 257 47,1%
  • Inne

    Głosy: 45 8,2%

  • W sumie głosujących
    546
Status
Zamknięty.

DeletedUser27202

Gość
Gość
Koniec z 16-stoma avatarami :( :nie: Szkoda już praktycznie nie ma śladów starego TW hmpf
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
1. Czy stare avatary zostaną czy po jakimś czasie administracja je usunie i da wybór zrobienia własnego?
2. Czy nowi gracze będą mogli mieć stare avatary czy już takiego wyboru nie będzie?


poza tym cienka aktualizacja... jedyne co mi sie spodobało to nowe możliwości wytworzenia przedmiotu dla każdej profesji

avatary do kitu... mało wyborów jest, w ogóle nie podobają mi sie, zostaje przy starych :)

nie byłem na fortach więc nie wiem jaka tam zmiana zaszła, jutro zobaczę :)


... a co do tego questa +75lvl to też bezsensu, bardziej opłaca sie poexpić na pracach niz zbierać te ilości produktów wymaganych... jedyną atrakcyjną nagrodą jest pasek indiański, mam nadzieję że on będzie do znalezienia a nie tylko z tego zadania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W celu odblokowania zadania na 75poz. należy ukończyć serię "Cała naprzód ku nowej przygodzie". To pewna wiadomość, sponsorowana przez literki K Z I oraz cyfrę 69 ;)
 

DeletedUser13594

Gość
Gość
Dziękujemy za sponsorat, ale pomimo zakończenia tych zadań nowe się nie pojawia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17047

Gość
Gość
Ja bym chciał tylko wiedzieć czy pojawiło się komuś to nowe zadanko a nie miał ukończonej serii zadań "Wielka podróż" ?
Bo nikt jednoznacznie tego nie powiedział...
 
Prócz zniszczenia Hernandosa i "Cała naprzód" miałem zakończone wszystkie, a nowe zadanie pojawiło się po zakończeniu "Całej naprzód". Tyle wiem ;)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Ja bym chciał tylko wiedzieć czy pojawiło się komuś to nowe zadanko a nie miał ukończonej serii zadań "Wielka podróż" ?
Bo nikt jednoznacznie tego nie powiedział...

Wielka podróż rzekomo jest potrzebna do dalszej części zadania, tam gdzie zbierasz trofea. Na rozpoczęcie tylko wymogi podane przez KZI'ego.
 

DeletedUser279

Gość
Gość
A co z dźwiękiem w grze, z czatu i pokera? Macie go?
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
No nie, od wczoraj siedzę by nadrobić "Cała naprzód". Dziś skończyłem a zadanie się nie pojawiło:(:(:(. Jestem okropnie zawiedziony!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co z ta halka i paskiem do tancerki??

Halki ni ma w ZADNYM krawcu, przeszukalam kilkanascie miast.. Co to ma byc?? Dzentelmen ma spodnie ze sklepu, a tancerka jak jakims cudem halke dorwie to swieto bedzie? Hę?

Poza tym, nie wszystko jest przetłumaczone, m. in. niietrafione strzaly w fortach, opis bonusu zawadiaki itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co z ta halka i paskiem do tancerki??

Halki ni ma w ZADNYM krawcu, przeszukalam kilkanascie miast.. Co to ma byc?? Dzentelmen ma spodnie ze sklepu, a tancerka jak jakims cudem halke dorwie to swieto bedzie? Hę?

Poza tym, nie wszystko jest przetłumaczone, m. in. niietrafione strzaly w fortach, opis bonusu zawadiaki itd.

Widziałem na 11 świecie jak jedna osoba wystawiła na targ z 6 halek, po czym sprawdziłem i miała to w miejskim krawcu, więc kwestia długiego szukania. Pasek zaś to już tylko i wyłącznie kwestia trafienia z prac co może nie jest do końca fair bo pasów Ala~ jest całkiem sporo na światach, ale cóż trzeba po prostu popracować lub kupić.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Zdradzę wam tajemncie :)
Trzeba od podstaw budować krawca żeby "Może" mieć halke :p to samo z paskiem :)
Więc bobowie brać się do roboty :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdradzę wam tajemncie :)
Trzeba od podstaw budować krawca żeby "Może" mieć halke :p to samo z paskiem :)
Więc bobowie brać się do roboty :)

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pasa nie można kupić w sklepie a żeby zdobyć halkę nie trzeba budować krawca "od podstaw" a wystarczy wbudować nowy poziom ósmy.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Azon większość miast przynajmniej w których ja jestem, krawiec jest na full,a co do pasaka mogę się mylić ;)
 

DeletedUser11229

Gość
Gość
Mnie ciekawi tylko dlaczego zostały zmienione cechy szlacheckich kowbojskich spodni.
Jeśli się jeszcze nikt nie zorientował, to zniknęło hp w tych spodniach.
I teraz jest pytanie czy po każdej aktualizacji juz będą zmieniane cechy itemów??
Bo to zaczyna trącić chaosem. Ludzie sobie kupują takie itemy jak chcą, a każda aktualizacja może je sobie zmienić jak chce na inne.:&:
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
Widocznie Adminom nie spodobał się wcześniejszy bonus i go zmienili :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry