Aktualizacja 1.32

Na czym powinni skupić się twórcy gry?

  • Pojedynki

    Głosy: 239 43,8%
  • Bitwy

    Głosy: 206 37,7%
  • Zadania

    Głosy: 243 44,5%
  • Design

    Głosy: 98 17,9%
  • Nowe itemy

    Głosy: 257 47,1%
  • Inne

    Głosy: 45 8,2%

  • W sumie głosujących
    546
Status
Zamknięty.

DeletedUser26443

Gość
Gość
Przed aktualizacją do 1.32 pod adresem http://the-west.pl/?ab=a była dostępna stara wersja strony głównej, teraz znajduje się pod innym adresem, czy została usunięta? Jeśli usunięta została, to czy jest możliwość, abyście ją przywrócili? Przez prędkość mojego internetu czasami mam problem z wejściem na TW, ponieważ obecna strona to kobyła, wielka i ciężka...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanie odnośnie medali. Czy po aktualizacji nie ma już szans zdobycia medali, które pojawiają się w "skrzynce" pod avatarem gracza, a tylko są dostępne jako osiągnięcie?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Przed aktualizacją do 1.32 pod adresem http://the-west.pl/?ab=a była dostępna stara wersja strony głównej, teraz znajduje się pod innym adresem, czy została usunięta? Jeśli usunięta została, to czy jest możliwość, abyście ją przywrócili? Przez prędkość mojego internetu czasami mam problem z wejściem na TW, ponieważ obecna strona to kobyła, wielka i ciężka...

Nie ma starej.
a i b to są do testowania przeznaczone. Najwyraźniej stwierdzili, że już powrotu do starej nie będzie i skasowali całkowicie. (przynajmniej ja nie widzę jej)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
A ja mam pytanie odnośnie medali. Czy po aktualizacji nie ma już szans zdobycia medali, które pojawiają się w "skrzynce" pod avatarem gracza, a tylko są dostępne jako osiągnięcie?

Osiągnięcia zastąpiły medale.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Problem

Gram na pięciu światach, po aktualizacji zmieniłam wygląd postaci na trzech światach a na pozostałych zostawiłam tak jak było.
Problem w tym, że dziś nie mogę wejść na św. 12 i 14 (czarny ekran), czy to wiąże się z tym, że to właśnie tam nie zmieniłam wyglądu postaci? Bo tam gdzie zmieniłam wchodzę bez problemów.
Z góry dzięki za pomoc
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
No to fajnie ,lepiej to wyglądało w pudełku,medale oczywiście ,a nie jakieś śmieszne osiągnięcia,tylko śmietnik powstaje w raportach.Dla mnie w ogóle nie potrzebna aktualizacja i tyle. ;(
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
No to fajnie ,lepiej to wyglądało w pudełku,medale oczywiście ,a nie jakieś śmieszne osiągnięcia,tylko śmietnik powstaje w raportach.Dla mnie w ogóle nie potrzebna aktualizacja i tyle. ;(

Ja też jestem zawiedziony:(. Szkoda mi tych starych awatarów (z całym szacynkiem dla programistów) rozumiem, że gracze chcieli nowe ale te są takie dość prymitywne, mało ich jest moim zdaniem.
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Bez sensu. Po pierwsze- większości osiągnięć nie naliczyło, i ja teraz na każdym świecie dostaję co chwilę raporty w stylu "kupiłeś pięć przedmiotów na targu" "zarobiłeś 1000$ na targu".

Po drugie- nie dostaje się medali- dlaczego ? Przecież wszyscy już tam jakieś medale mają, teraz mają swoje kolekcje niekompletne bez możliwości wypełnienia.

Po trzecie- ta koszmarna animacja przy zdobywaniu osiągniecia- KOSZMAR. Kupuję sobie coś spokojnie na targu aż tu nagle wyskakuje "piekne" okienko z osiągnięciem i muszę czekać aż zniknie. Już parę produktow straciłem w ten sposób.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
W tym nowym zadaniu trzeba mieć te papierosy z transportu koni?
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
nie rozumiem czego wycofali medale, i szkoda że nie można wybrać starych avatarów ;|
 

DeletedUser279

Gość
Gość
A co z dźwiękiem z czatu? Macie go, bo wielu graczy go nie ma... Ja nie mam tego głośniczka po prawej i nie mam dźwięku :(
 

DeletedUser22724

Gość
Gość
nie wiem jak wy ale ja avatar zostawiam ::P:


a co do medali to wielka lipa chciałem elite mieć 8 bitw mi braknie a się okazuje że nie dostane::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już nie mów Terro że elita dla cb taka ważna...wszyscy wiedzą ze na bitwy chodzisz expic!!!::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zostawiam swój avatar. Jak powiedziałem bratu (grał kiedyś w TW) to mruknął coś, że bezsensowne dodatki (też tak myślę, to wygląda teraz jak jakiś Metin czy coś takiego). Tak samo nie podoba mi się sprzedaż produktów z prac z poprzedniej aktualizacji oraz te nowe osiągnięcia. Łał, zarobiłem już 1$ sprzedając coś u handlarza! Łał, ukończyłem 1 pracę! W połączeniu z samouczkiem i początkowym łatwym wbijaniem poziomów to musi być naprawdę upierdliwe...
 

DeletedUser21216

Gość
Gość
czy zauwarzyliście nowy bonus zawadiaki

czy zauważyliście nowy bonus zawadiaki

Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10%.
Motywacja .........................................
.....................................
...........................................
w promieniu 15 minut marszu bez konieczności podróżowania.
o i
Durch deine kampferprobte Wahrnehmung kannst du bei all deinen Gegnern erkennen, welche Waffe und Duellfertigkeiten diese besitzen.

doczego ten bonus jest i czy jakiś zawadiaka dostrzegł zalety ?
 

DeletedUser5257

Gość
Gość
Bez sensu. Po pierwsze- większości osiągnięć nie naliczyło, i ja teraz na każdym świecie dostaję co chwilę raporty w stylu "kupiłeś pięć przedmiotów na targu" "zarobiłeś 1000$ na targu".

Po drugie- nie dostaje się medali- dlaczego ? Przecież wszyscy już tam jakieś medale mają, teraz mają swoje kolekcje niekompletne bez możliwości wypełnienia.

Po trzecie- ta koszmarna animacja przy zdobywaniu osiągniecia- KOSZMAR. Kupuję sobie coś spokojnie na targu aż tu nagle wyskakuje "piekne" okienko z osiągnięciem i muszę czekać aż zniknie. Już parę produktow straciłem w ten sposób.

podpisuje sie pod tym zapytaniem wszystkimi kopytami. czy sa osiagniecia, ktore z zalozenia maja 0pkt po ukonczeniu?
np serie zadan swiatecznych - za wszystkie mam 0pkt osiagniec - a wszystkie juz ukonczone.
mam w eq komplet kapeluszy - w osiagnieciach odfajkowany, natomiast nagroda: 0pkt.
zadanie "cyrk" - mam skonczone, a w osiagnieciach jest za mgielka (bedzie dla niego jakies epitafium?:) )

pewnie bedziecie sie smiac, a moze i nie - czesc graczy (w tym ja) gra dla skompletowania wszystkich osiagniec, szczesliwie/nieszczesliwie ominal mnie w zyciu Metin i Metinopodobne jednak tutaj chcialbym sobie uzupelnic klaser od A do Z :)

czy mozemy liczyc ze w przyszlosci ktos sie tym zajmie?
pozdrawiam
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Moje podsumowanie tej aktualizacji:

Jestem w stanie zaakceptować a nawet pochwalić tą aktualizację poza tym, że usunęli medale i zamknęli bezpowrotnie rozdział starych awatarów!
 
Status
Zamknięty.
Do góry