Aktualizacja 1.33

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19899
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18715

Gość
Gość
i spore opóźnienia w przyznawaniu osiągnięć, wczoraj zebrałem wszystkie bronie białe i do tej pory mi ich nie podliczyło i szabelki też nima :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiecie, przecież zawsze mamy pojedynki z NPC

Na dakocie byłem w top15 zaskoczenia, w ogóle na nich nie działa...
Na s7 mam wszystko w SU, dostaję od nich większe hity niż im zadaję,
To może teraz po zmianach będzie można ich nawalać przez Cel/Unik?

Mówię wam, aktualizacja miała na celu 'zachęcić' pojedynkowych graczy do fortów.
 
E tam, wszystko jest ok ;) Przed aktualizacją miałem pojedynkowicza i po 4-5 npc odpadałem z braku hp. Wkurzyłem się zmianami i wywaliłem unik/celowanie, wczoraj chciałem zbić hp na npc i pokonałem ich ponad 20, zrobiłem wszystkie osiągnięcia i zostało mi 300życia!
Już kiedyś zauważyłem, ze w tej grze to albo nie mieć nic (vide ork i zero zaskoczenia uniku, a trafiał i unikał), albo mieć maks (ork i 300 ref).
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dobra zaatakowałem top taktyki wojaka miał 260 a ja całe 50 zaskoczenia :D Wygrałem :p Więc olejcie taktyke i zaskoczenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma co narzekać już na tą aktualizacje. Ja nie mogę się już doczekać kolejnej. Podobno mają wprowadzić wyrzutnie plazmy. Ma mieć takie rozrzut, że za jednym strzałem się będzie pół hrabstwa rozwalało. A to wszystko za jedyne 5000 pomidorów lub 2000 bryłek. No i ta nowa opcja. Będzie do wyboru albo wyzwać gracza na pojedynek, albo będzie można wygrać pojedynek za bryłki. Będzie to kosztować od 10 do 80 bryłek. W zależności od levelu pojedynku przeciwnika. Oj będzie się działo.
InnoGames wzrosuje się na świetnym filmie, który ostatnio można było obejrzec na ekranach kin, a mianowicie "Kowboje kontra Obcy". W bitwach fortowych się będzie wspólnie strzelało do UFOludków. Zamiast kłusakiem prereie będzie się przemierzało latającym spodkiem. Co jak co, ale przynajmiej mam pewność, że gra się rozwija we właściwym kierunku.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Nie ma co narzekać już na tą aktualizacje. Ja nie mogę się już doczekać kolejnej. Podobno mają wprowadzić wyrzutnie plazmy. Ma mieć takie rozrzut, że za jednym strzałem się będzie pół hrabstwa rozwalało. A to wszystko za jedyne 5000 pomidorów lub 2000 bryłek. No i ta nowa opcja. Będzie do wyboru albo wyzwać gracza na pojedynek, albo będzie można wygrać pojedynek za bryłki. Będzie to kosztować od 10 do 80 bryłek. W zależności od levelu pojedynku przeciwnika. Oj będzie się działo.
InnoGames wzrosuje się na świetnym filmie, który ostatnio można było obejrzec na ekranach kin, a mianowicie "Kowboje kontra Obcy". W bitwach fortowych się będzie wspólnie strzelało do UFOludków. Zamiast kłusakiem prereie będzie się przemierzało latającym spodkiem. Co jak co, ale przynajmiej mam pewność, że gra się rozwija we właściwym kierunku.

Jednakowoż zapomniałeś o tym, że będzie też można teleportować się w mgnieniu oka, gdzie tylko chcemy - oczywiście za bryłki, a ilość bryłek uzależniona jest od ilości hrabstw, jakie dzielą nas od celu x10. Ale nie mówcie o tym nikomu, bo ponoć to jest jeszcze tajemnica.
Tak - czekamy na kolejną odsłonę The (Future) West. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć. Piszę tutaj, ponieważ nie mogę znaleźć żadnego wątku dotyczącego "Poczty" na tym forum (albo po prostu nie chce mi się szukać :gwizd:). Sprawa wygląda następująco: Przed aktualką poczta miała funkcję "Kasuj wszystkie niezarchiwizowane", "Kasuj wszystkie wiadomości" itp. Teraz niestety tego nie ma. Ja się pytam... kto mi będzie kasował po jednej stronie tysiące spamów, massów i innych tym podobnych wiadomości? Poza tym podgląd wiadomości odbiega znacznie od oryginału, a mianowicie całość jest pogrubiona (od początku do końca mamy czcionkę taką jak w pogrubieniu [ b ] - [ /b ]). Nie widać w podglądzie czy ktoś ustawił kursywę. Poza tym wcześniejsza "Najnowsza wiadomość" była ukazywana jako "Nowy", a teraz jest maluteńka gwiazdka.

Dodatkowo poczta jest nieczytelna. Niektóre nicki się zlewają.
Być może coś przeoczyłam i są takie funkcje w nowej poczcie, wtedy proszę o wytłumaczenie mi gdzie to się znajduję
(baba ze mnie i nie zawsze ogarniam :oops:)
Jednakże moim skromnym zdaniem poczta została całkowicie zepsuta.

Co wy o tym sądzicie? :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po aktualce się nie pojedynkowałem, ale z tego, co wiedzę to miałem rację:D

Cieniaski nie rozumieli poprzedniego systemu pojedynków to zrobili w pojedynkach dwie ważne umiejki, które wpływają na siebie tak samo, a wygrywa większy level;)
100 celowania i 400 uniku vs. 400 celowania i 100 uniku - wyjdzie na to samo i teraz pseudo-inteligenci zrozumieją, na czym polegają pojedynki, brawo::D:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dobra już 48h dostałem :D Zaatakowałem typa z 260 taktyką i pewnie z premką ja tylko 60 zaskoczenie :D Trafiłem go 4 razy a on mnie idealnie w ustawienie i nawet Uniki nie pomogły a miałem chyba 5 razy większe niż on celowanie :D

Zwykła loteria trafisz w ustawienie czy nie trafisz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie przesadzajcie jest nawet okej tylko wolałem poprzednie umiejki przy zaskoczeniu były ładne prace a teraz pojedynkowicze sa skazani na życie z samych pojedynków czyli szybciej lvl wbijać będzie zawadiaka z powodu bonusu do motywacji i będzie mógł się więcej pojedynkować niż żołnierz
więc na moje to 4/10 na ocene aktualki
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Na 12 miałem orka 200 odp/refleks - trafiałem wszystko - wczoraj zrobiłem tego darmowego reskilla.
zostawiłem po 70 umek na odp i refleks i reszta w celowanie i unik.
I jakie efekty ?
Przed przełożeniem umek trafiałem prawie cały czas a teraz trafiam 3x na cały pojedynek - unikam też mniej niż za orka.
Nie rozumiem tej gry - atakowałem te same osoby, raczej warzywka sądząc, że zawsze w tym samym miejscu i z tym samym poziomie od 1 tyg. :)

Dziwne to dziwne... Żałuję, że wypróbowałem ten nowy system Pvp - chociaż może to specjalnie tak jest, aby teraz robić reskille (ZA POMOCĄ BRYŁEK) na stare bulid'y :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do pojedynków to nie narzekam ::D:
Wczoraj np. ponad 10k expa :traper:
Co prawda, z pojedynków kasy się nie odłoży, ba - nawet szybko jej ubywa, ale frajda za to przednia.pif paf
Forty i prace już mi się znudziły...
Mógłby ktoś tylko pomyśleć nad lepszym wynagradzaniem pojedynkowiczów, bo o ile z fortów są skrzynki i kasa to z pojedynków człek nie wyżyje...
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja już nie wiem to po aktualce lepsze są stare czy nowe bulidy?:eek:j:
 
Ja nie wiem ;)
Mam dużo walk 0:0, 1:0.
Na jednym świecie, zamykanym, testowo dałem 260 celowania. Trafiłem 6x dłoń, więc bez rewelacji. Uniku ~40, dostałem 8x
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ja nie wiem ;)
Mam dużo walk 0:0, 1:0.
Na jednym świecie, zamykanym, testowo dałem 260 celowania. Trafiłem 6x dłoń, więc bez rewelacji. Uniku ~40, dostałem 8x

A ja na maxa z eq 380 celności 280 uniku cechy w zreczność :D Reszta z eq.

Podchodze do top taktyki 260 koleś miał strzelec wygrywam, podchodze do podobnego który miał 90 uników i 30 celności idealnie trafia w ustawienie i pytanie gdzie mój unik 280 na 30 celnosci gościa ??

Coś mi się wydaje że wszystko zależy od ustawienia i jak traficie. Dodam ze miałem 50 zaskoczenia więc nie powinienem w nich tarfić przy ich taktyce ale jednak celnosc działa a czemu unik nie działa ??

Pewnie tutaj też jakieś bugi są. Najlepiej omijać tych nastawionych na obronę :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
rofl z nowego systemu pojedynków :), a ja ględziłem na poprzedni, IG zbalansowało pojedynki - jest ta 1 statystyka ważna teraz

CZYNNIK LOSOWOŚCI : D.

Dam wszystko w pływanie i charyzmę i tak wszystko od farta zależy : DDDD.
 

DeletedUser995

Gość
Gość
Jeżeli zależy wygrana w pojedynku od szczęścia to zestaw świąteczny będzie najlepszy do pojedynków
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Prawdopodobnie chcą wydać aktualkę- poprawkę bugów.
Na becie jest v1.33.1 revision.
 
Status
Zamknięty.
Do góry