Aktualizacja 2.04

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19235
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Hmmm
13 drewna w godzinę na s11

Na huronie 2-3 produkty na 1h. Porównując do plądrowania mamy sytuacje niebo, a ziemia.

mogę wyliczać dalej ale nie ma znaczenia. Na każdym świecie mam 2-3 produkty na 1h wyjątek to dzbany 1-2 na 1h.

Zwiększy się ilość niektórych produktów na targu jak tez ich cena ulegnie zmniejszeniu.
Suma sumarum wg mnie zarobimy mniej porównując drop z 2.0 i 2.04. Niby więcej produktów ale za mniejszą cenę.
Zobaczymy jak to wpłynie na targ. Opcja zbieraczy będzie mniej opłacalna, skoro takie ilosci wypadają, lecz nadal towar będzie skupowany.
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Będzie skupowany dopóki będzie na nie popyt ;;)
Za kilka miesięcy, gdy każdy osiągnie w rzemiośle poziom 600+ produkty będą zalegać na targu, a ich cena naturalnie zmniejszy się :gwizd:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Będzie skupowany dopóki będzie na nie popyt ;;)
Za kilka miesięcy, gdy każdy osiągnie w rzemiośle poziom 600+ produkty będą zalegać na targu, a ich cena naturalnie zmniejszy się :gwizd:

Niekoniecznie. Więcej tanich produktów to więcej tanich wytworów rzemiosła. Ludzie więcej będą jeździć na dopalaczach których cena zapewne wyraźnie spadnie. Nie sądzę aby cokolwiek co da się przerobić na dopalacze zalegało na targu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry