Aktualizacja 2.04

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19235
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Weszło za to zadanie, którego nie mogę zakończyć na s7, bo tam jest zablokowana możliwość zapraszania przez email :D
No i nie wiem czy zgłaszać pojawienie się zadania "Kwiecień" na s7, wszak że jest to trochę różniący się od innych świat.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Może nie tyle, że kościół zniszczyli, co nie poinformowali wcześniej o tym fakcie ludzi. Co ma powiedzieć człowiek, który kilka dni przed tym hotfixem zrobił reska w budowanie żeby sobie przyexpic a tu teraz może co najwyżej się po wnerwiać? Na s10 co najmniej kilka osób takich jest.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Nie wszystkim da się dogodzić, ale aktualizacja całkiem przyjemna.

Osobiście do czasu aktualizacji kręciłem się każdego dnia obok Miasta Widmo i słono płaciłem za mapy, eliksiry, bo było warto. Nabiłem dzięki temu bardzo dużo doświadczenia.

Teraz jeżeli chodzi o exp, to trzeba się bardziej wysilić, ale nie jest źle.
 

DeletedUser23489

Gość
Gość
Onufry może by i coś zdradził w tym temacie rozbudowy kościoła, ale jak nie wie to się nie wypowie - pewnie dlatego, że wie więcej niż może zdradzić :p
Ale skoro zmniejszyli exp w pracach, dziennych zadaniach, rozbudowie kościoła to i powinni postąpić tak samo z walkami fortowymi ... 4500 exp ???
Nie zrobią tego bo "AKTYWNOŚĆ" musi być i teraz to wszyscy w myśl Owsiak "róbta co chceta" bo przecież możecie, ale jak exp ma być to trzeba serwerek obciążyć ilością online bo i progi lvl dla zadań do góry pojechały (mowa o tych co nie mają 120 lvl) ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
120 poziom

90% brakuje do Złotego Osła
50% brakuje do Strusia
Rzemiosło - 130 / 650

Ogólnie tragedia ::(:

Kończąc, mam co robić w tej grze, i aktualizacja troszkę ułatwiła mi życie. Co potem..... będę się zastanawiał jak osiągnę swoje w/w cele.

Nie wiem,czemu takie ułatwienia jak, wytwarzanie produktów podczas pracy i mógłbym wymieniać w nieskończoność, ale nie wiem i nie chce wiedzieć.
Najbardziej na plus ODZIEŻ ROBOCZA, testowałem od aktualki do dzisiaj, idealnie się pokrywa z wiadomo czym....
Pozdrawiam jak nie wiem co.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
120 poziom

90% brakuje do Złotego Osła
50% brakuje do Strusia
Rzemiosło - 130 / 650

Ogólnie tragedia ::(:

Kończąc, mam co robić w tej grze, i aktualizacja troszkę ułatwiła mi życie. Co potem..... będę się zastanawiał jak osiągnę swoje w/w cele.

Nie wiem,czemu takie ułatwienia jak, wytwarzanie produktów podczas pracy i mógłbym wymieniać w nieskończoność, ale nie wiem i nie chce wiedzieć.
Najbardziej na plus ODZIEŻ ROBOCZA, testowałem od aktualki do dzisiaj, idealnie się pokrywa z wiadomo czym....
Pozdrawiam jak nie wiem co.

Tragedia ?? Rzemiosło od razu robisz bez czekania 5 minut no i tańsze produkty.

Złoty osioł to chyba trzeba uzuskać 1 mln sprzedając rzeczy u Handlarza.

Strus też się szybko robi teraz
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
120 poziom

90% brakuje do Złotego Osła
50% brakuje do Strusia
Rzemiosło - 130 / 650

Ogólnie tragedia ::(:

Kończąc, mam co robić w tej grze, i aktualizacja troszkę ułatwiła mi życie. Co potem..... będę się zastanawiał jak osiągnę swoje w/w cele.

Nie wiem,czemu takie ułatwienia jak, wytwarzanie produktów podczas pracy i mógłbym wymieniać w nieskończoność, ale nie wiem i nie chce wiedzieć.
Najbardziej na plus ODZIEŻ ROBOCZA, testowałem od aktualki do dzisiaj, idealnie się pokrywa z wiadomo czym....
Pozdrawiam jak nie wiem co.

Jak masz trochę kasy to osła można zrobić w tydzień. Struś? Z miesiąc jak się przyłożyć. Rzemiosło? Znowu kwestia kasy, jeśli masz jej trochę to miesiąc, dwa i wbijesz na max. Żadna tragedia :)
 

DeletedUser343

Gość
Gość
Jak masz trochę kasy to osła można zrobić w tydzień. Struś? Z miesiąc jak się przyłożyć. Rzemiosło? Znowu kwestia kasy, jeśli masz jej trochę to miesiąc, dwa i wbijesz na max. Żadna tragedia :)

nie wbijesz maxa w dwa tygodnie bo od 600 pkt każdy produkt można robić raz na tydzień :p czyli 50 tygodni :p ( o ile na zielonych będzie ci odrazu wbijal pkt ) :D
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
O, a tego nie wiedziałem. W takim razie rzeczywiście nie wbijesz 650 rzemiosła w 2 tygodnie :D
 

DeletedUser1887

Gość
Gość
nie wbijesz maxa w dwa tygodnie bo od 600 pkt każdy produkt można robić raz na tydzień :p czyli 50 tygodni :p ( o ile na zielonych będzie ci odrazu wbijal pkt ) :D

Zgadza się, od 600 do 624 jest 100% na punkt potem od 625 poziomu wbijasz na zielonym z szansą 50%, lecz dodatkowo co 4 tygodnie wbijasz punkt za wykonanie ostatniego przedmiotu do rzemiosła, żeby wykonać zadanie i otrzymać unikata co daje razem średnio 40 tygodni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No tak % szczęścia obniżony exp za rozbudowę obniżony szkoda tylko że obrażeń w pracach nie obniżyli oto co mnie spotkalo w pracy 15s Wypijasz łyk przez nieuwagę.:oops:
Straciłeś 860 punktów życia.:oops: aż strach pracować 1h bo chyba odrazu teleport do hotelu czy w historii TW będzie jedna aktualizacja w której czegoś nie popsują ?::D:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No tak % szczęścia obniżony exp za rozbudowę obniżony szkoda tylko że obrażeń w pracach nie obniżyli oto co mnie spotkalo w pracy 15s Wypijasz łyk przez nieuwagę.:oops:
Straciłeś 860 punktów życia.:oops: aż strach pracować 1h bo chyba odrazu teleport do hotelu czy w historii TW będzie jedna aktualizacja w której czegoś nie popsują ?::D:

To ty podejmujesz ryzyko klikając na pracę gdzie masz sporo ujemnych punktów pracy. Nikt cię nie przymusza do tego a powiem tylko że na 15 sec jest większa szansa na dostanie takiego kryta ;;) niż przy godzinnych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ty podejmujesz ryzyko klikając na pracę gdzie masz sporo ujemnych punktów pracy. Nikt cię nie przymusza do tego a powiem tylko że na 15 sec jest większa szansa na dostanie takiego kryta ;;) niż przy godzinnych.

Nieważne czy godzina czy 15 sec wali takie same obrażenia a tak po za tym to chodzilo o to że zmniejszyli % dropu w pracach 15s i godzine ale % ryzyka pozostał taki sam dla mnie proste jest że skoro zmniejsza się % szczęścia to i % ryzyka powinno się zmniejszyć :traper:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nieważne czy godzina czy 15 sec wali takie same obrażenia a tak po za tym to chodzilo o to że zmniejszyli % dropu w pracach 15s i godzine ale % ryzyka pozostał taki sam dla mnie proste jest że skoro zmniejsza się % szczęścia to i % ryzyka powinno się zmniejszyć :traper:

Hmmm. A niby dlaczego? W pracach gdzie masz odpowiednią ilość punktów nie ma praktycznie żadnego ryzyka. A że ładujesz się w zajęcia z ogromnym niedoborem to musisz liczyć się nawet z omdleniem. I tak właśnie powinno być. A że zmniejszyli szansę dropu? I dobrze, przed zmianą dropiło wręcz absurdalnie często.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Sierpy i młoty to zwykłe najczęstsze dropy z WH. I lecą jak oszalałe. Przedmioty dropią rzadziej ale jak najbardziej rozsądnie. Jeśli oczekujesz że w każdej pracy znajdziesz pasek calamity albo pasek ala to życzę powodzenia. Moim zdaniem drop produktów z większości prac nadal jest za duży.
 
Status
Zamknięty.
Do góry