Aktualizacja - dyskusja

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 17. Kwi 2015.

Poleć tę stronę

1. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    44
    Wiecie co? To ta chwila, która lubię najbardziej, wysłać fajerwerki innym by się cieszyli i mogli znów losować nagrodę szkoda, że wysyłam je w dzień, gdzie nie widać efektu na niebie i radości innych.
    Domysły czy sugestie należy rozumieć jako formę przekazu od kogoś, kto ja wysyła i należy pamiętać, że każda forma ma coś do przekazania nie zależnie od tego czy ten ktoś chce zrobić to jawnie lub mniej oficjalnie, sugestie są dobre jeśli się je odpowiednio czyta i umie z nich czerpać wskazówki, ale ludzie nie umieją nawet czytać wskazówek, a co dopiero myśleć samodzielnie dla tego mamy poradniki i cierpliwość innych.
    Oczekujecie czasami od kolegów koleżanek by zle mówili o swoich zwierzchnikach? Wasza, sprawa i Wasza małostkowość.
    Poprośmy dla odmiany, aby AVE JUVE wyzwał na niedziele kilka fortów na Gali,::P zbiera się fajerwerki, ale na każdym forcie za udział w bitwie dostaje się nagrody, proponuje w tym evencie odciążyć Fuska niech AVE zacznie fejkować forty i powie czemu jest takim burakiem?OUD
    W tym evencie nie ma skrzyń generujących co 24 godziny fajerwerków i nie ma lekko, możesz wszystko jak AVE nadrobić bryłkami albo jak Haracz kwestia tylko od tego jakim człowiekiem jesteś. ::P
    Bawmy sie dobrze i szalejmy tak by IG nie musialo zamykac nierentownych swiatow ,damy rade utrzymamy sami ten upadly swiat THE WEST
    ::}[o_O]

2. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    43
    temat Gali można by też odłożyć w tym evencie, mniej rakiet = normalny handel i ceny

Antalor lubi to.
  3. Rachelek

Rachelek

Docenione treści:
    30
    ja tylko przypominam że ten "IRONICZNY POST" został usunięty z tego tematu tylko dlatego że prawda boli kolonoskopia.

https://prnt.sc/oabos3

dlaczego unikacie wymiany zdań?
    zamiatacie pod dywan wszystko co uderza w TWT z argumentacją...
    zamiast mydlić oczy i wysuwać tylko domysły jak w innych postach, pokazujecie że macie nas "w okolicach bikini" tak samo jak właściciel tej gry.

hipokryzja oraz brak wpływu na to co sie dzieje w tej grze bije od Was jak 3 dniowe skarpetki :|

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Lip 2019
    Antalor i ReadyLuke lubią to.
  4. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    43
    https://prnt.sc/oabos3

miałem o tym pisać, kogo to obchodzi, skoro ten zestaw jest g.... warty (może jakby dali w końcu ten "stworzony jak marchewka na końcu kija" Zestawu Lincolna...)

p.s. kogo zapraszać do tej gry... ludzie... swoje dzieci? sadzicie ze znajomi czy ktokolwiek zagra w grę która ma 11 lat od zera by nic nie znaczyć nawet na nowym świecie, bo niszczy go od razu wyprzedaż w SHOP?

5. Wojcieszy

Wojcieszy Zespół The West

Docenione treści:
    130
    Ten temat służy do omówienia aktualizacji, a nie tego czemu dany post został usunięty, do takich dyskusji zapraszam w offtopie. Kolejne posty niezgodne z tematem będę usuwać :)

Cpt. Bonsai, jk377 oraz speedy911 lubią to.
  6. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    122
    DA ktoś linka do bonusów nowych setów?

7. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    jk377, speedy911 oraz viksonZ lubią to.
  8. Stapler

Stapler

Docenione treści:
    13
    Zestaw Hamiltona to jakieś nieporozumienie albo błąd programisty, z grubsza licząc daje 500 umiejek mniej niż Mcl.

9. pablo1010

pablo1010

Docenione treści:
    0
    pasek i spodnie patrioty nie są na sprzedaż a ceny kamizelki i koszuli z zestawu patriotycznego tez nie są adekwatne do innych części zestawu

10. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    122
    Ja tam się cieszę, że granicę 30k HP na żołnierzu przekroczyłem :D

Niezły efekt psychologiczny :D

11. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    93
    Błąd jest nam znany i został zgłoszony do naprawy :)

12. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    37
    Wybitne osiągniecie na serwerze, który powinien być zamknięty min. 3 lata temu X D

Selux i mariusz-11 lubią to.
  13. Stapler

Stapler

Docenione treści:
    13
    wariata17, 4. Kwi 2019

Ani widu, ani słychu.

jk377 lubi to.
  14. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    93
    Ogłoszenie skończyłam 8.04 i tego samego dnia wysłałam je do sprawdzenia. Powiem Ci, po ponad 3 miesiącach czekania, w końcu jakoś ze dwa tygodnie temu, zostało ono sprawdzone. Czekam jeszcze na odpowiedź na jedno pytanie (mam nadzieję, że nie kolejne 3 miesiące) i będzie można całość opublikować.

speedy911 lubi to.
  15. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    8
    skąd pomysł na to że tomahawki tatanki mimo że są młodsze od młotków farmera górskiego mają okrojony dmg ? o_O

16. jk377

jk377

Docenione treści:
    48
    może dlatego że młotki farmera są pod pvp a tatanka jest pod prace? hahahaha!

17. manitu18

manitu18

Docenione treści:
    5
    Idąc twoim tokiem rozumowania bronie mossey są do fortów to też powinny mieć okrojone dmg a nie mają oops!

18. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    8
    widziałeś umki tych broni...?

19. jk377

jk377

Docenione treści:
    48
    a widziałeś staty pozostałych ubrań i bonusy?

20. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    8
    ale ja mam w (...) ubrania, mnie bronie interesują :D z resztą jak napisał mani, dlaczego te bronie mają być upośledzone, a mosey ma dmg "na czasie" <facepalm>