Aktualizacja - dyskusja

Co Was pchnęło do zastosowania takich dziwnych i mało zrozumiałych zasad nt. podpalania fortów, kiedy, co ile h, czy inne jakieś hocki-klocki? Mało macie roboty (TWST), z której należycie się nie możecie wywiązać? Te wprowadzane restrykcje na pewno nie urozmaicą ani nie polepszą jakości bitew na fortach! 1. W niedzielny wieczór mamy Gali, na którą zlatują się przede wszystkim jagodziarze (po marne upominki lub dodatkowe eventowe nagrody- sam tak robię na czterech światach), ta bitwa nie łączy, nie integruje graczy, bo nawet sojusznicy strzelają do siebie i bez autorytatywnych dowodzących nic tu się nie da zrobić! 2. W jaki sposób chcecie karać sojusz, czy gracza z sojuszu, który powiedzmy dostał wewnętrzny rozkaz i coś przeskrobał? 3. Jeśli jest zabronione podpalanie fortów na 2h przed i 2h po Gali to nie lepiej po prostu wyłączyć czasowo możliwość podpałek? 4. Co zrobicie z graczem, który notorycznie będzie wywoływał bitwy o nie ludzkich godzinach (3,4 w nocy bo jest stróżem lub dróżnikiem a pendolino dopiero o 6 jedzie i się nudzi) albo w godzinach dziennych w czasie uczciwej pracy lub nauki szkolnej? Pytań mnóstwo... a odpowiedzi na nie nie łatwo znaleźć
 

zuzia12345

Blada Twarz
Wybraliście bardzo złą drogę. Jeśli uważacie, że gracze nie powinni wywoływać zbyt wielu bitew w krótkich odstępach czasu to powinniście to zablokować. Podobnie jak obecnie nie można atakować 2 razy tego samego fortu w ciągu jednej doby. Wy natomiast wolicie zostawić taką możliwość w grze, ale karać graczy za jej używanie.

Ja osobiście nie śledzę wszystkich zmian w regulaminie gry. Skąd mam wiedzieć czy nie łamię jakiegoś innego punktu regulaminu, np nie pojedynkuję się za dużo lub za często nie pracuję w tej samej pracy? A może np chodzę za często w tym samym secie na forty?
 
Wybraliście bardzo złą drogę. Jeśli uważacie, że gracze nie powinni wywoływać zbyt wielu bitew w krótkich odstępach czasu to powinniście to zablokować. Podobnie jak obecnie nie można atakować 2 razy tego samego fortu w ciągu jednej doby. Wy natomiast wolicie zostawić taką możliwość w grze, ale karać graczy za jej używanie.

Ja osobiście nie śledzę wszystkich zmian w regulaminie gry. Skąd mam wiedzieć czy nie łamię jakiegoś innego punktu regulaminu, np nie pojedynkuję się za dużo lub za często nie pracuję w tej samej pracy? A może np chodzę za często w tym samym secie na forty?
jak ty grasz na jakimś pl70 Frankfurt, gdzie fortów od 30 lat nie ma co, to co ty gadasz xddd
 
Do góry