Aktualizacja - dyskusja

a tak ogolnie ciakawe o ktorej ruszy ta aktualizacja? bo jakos juz 13h 28 kwietnia uplynelo

najśmieszniejsze jest to, że etriel jest zalogowana na bf dobre pare godzin i przed chwilą toczyła się dyskusja na wspomniany przez Ciebie temat i nawet nie raczyła zabrać głosu :)
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
najśmieszniejsze jest to, że etriel jest zalogowana na bf dobre pare godzin i przed chwilą toczyła się dyskusja na wspomniany przez Ciebie temat i nawet nie raczyła zabrać głosu :)

A ja tu nie widzę nic śmiesznego. Nie mam zielonego pojęcia czego od niej oczekujesz. Jakby posiadała jakąś wiedze na ten temat to byłaby podana wszystkim więc przestań dogryzać niewinnym ludziom.
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Może to czas, aby gratulować naszej CM...

Fora EN, DE i HU milczą
Na NL i RU jest info, ale z datą... 30.04 :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Może to czas, aby gratulować naszej CM...

Fora EN, DE i HU milczą
Na NL i RU jest info, ale z datą... 30.04 :D

No ja sam nie wiem co CM wymyśliła, że 28.04... U naszych przyjaciół Rosjan jest informacja, że 30.04, zadanie ma się niby zaczynać 30.04, więc wtedy też pewnie aktualizacja będzie :/
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
No nawet nie gadajcie, że tej aktualizacji dzisiaj nie będzie.. :&:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No i co pewnie będzie na szybko wymyślona ściema , że z przyczyn technicznych aktualizacja została przełożona.

Oczywiście wielu uwierzy bo łykają wszystko jak młode pelikany.
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Jeśli w ogóle będzie jakieś tłumaczenie, można to przecież przemilczeć i skasować post o aktualizacji :D
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
No i co pewnie będzie na szybko wymyślona ściema , że z przyczyn technicznych aktualizacja została przełożona.

Oczywiście wielu uwierzy bo łykają wszystko jak młode pelikany.

Dokładnie, problemy techniczne? i co jeszcze? kto by uwierzył w takie bajki. Przecież wszyscy wiemy że tak na prawdę robią to na złość bo są złymi demonami karmiącymi się marudzeniem graczy TW.
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Mieliśmy na urodziny TW dostać zupę z bonusami. Będzie jakieś zadośćuczynienie?
 
Do góry