Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser30158

Gość
Gość
Decyzje oparliśmy w uwadze o stabilność wprowadzanych zmian, tak by mieć pewność, że wszystko będzie działać poprawnie.

I tak nie będzie działać poprawnie to po co przesuwać wprowadzenie poprawek ::DD:
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
No pewnie wejdzie aktualka a dwa tygodnie po niej wejdzie kolejna, która będzie miała za zadanie poprawić błędy wcześniejszej
 
Bez przesady, to nie wina naszych TWT, tylko programistów. Bo to chyba oni się zajmują tymi zmianami. Miała wejść aktualka wczoraj, no ale trudno świat się przecież nie zawali jak poczekamy jeszcze tydzień.
 
nie dostac tylko kupic sobie :)
Urodzinowy upominek
Z okazji urodzin pojawi się możliwość wykupienia specjalnego przedmiotu, który po użyciu dostarczy bonusu. Bonus z pewnością przyda się w nadchodzących przygodach na dzikiej prerii.
Miejcie więc oczy szeroko otwarte i nie przegapcie ogłoszenia w grze z dalszymi informacjami.

swoja droga specjalnie na fort się zapisałem z myślą ze ruszy aktualka bo tam któreś zadanie jest weź udział w bitwie (oj tam 50 obli na piechote nie bryka zawsze blizej do nienazwanego zestawu) :)

a te przedmioty z urodzin moze nie sa cuda ale potrafia sie przydac
 
Ostatnia edycja:
Znalazłem już dwa błędy:
1.Pokerowy zestaw Henrego w plecaku jest bez obrazka, a jak się założy to obrazek jest.
2.Nakrycie głowy Szaunisów nie zmieniło wyglądu.

Jeszcze jedno Flaga Bitwy Fortowej obliczyłem i dmg wynosi tylko 280-288 na 150 lvl,cechy wynoszą 2.25, a umiejki 7.5,poprawcie mnie może zle policzyłem

Reszty błędów doszukuję się
_____________________________________________________________________________
|Przed chwilą niby były poprawiane błędy,pokerowy zestaw henrego ma już fotkę w plecaku|
|Ta chusta szaunisów nadal jest obrażą dla psa :D|-----------------------------------------------
---------------------------------------------------------
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wszyscy biadolą na BF że tam nie ma gry ale jak poleciałem po targach światów to na BF ceny kosmiczne ::DD:
 
Poprosimy więcej zadań co trzeba brać udział w bitwie podnosi frekwencję jak nigdy.Powinno dać się ulepszać tą flagę i być aż 263 zadania na zdobycie tej flagi
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Strasznie długie te zadanie

[22:40] Henry: KANUTO jest pierwszą postacią, która zdobyła osiągnięcie [Historia Dzikiego Zachodu].

Gdyby nie bitwa to bym je zrobił w 10 minut
 

DeletedUser

Gość
Gość
Strasznie długie te zadanie

[22:40] Henry: KANUTO jest pierwszą postacią, która zdobyła osiągnięcie [Historia Dzikiego Zachodu].

Gdyby nie bitwa to bym je zrobił w 10 minut

I Jak zwykle przedmioty związane z Dzikim Zachodem jak Niewidzialne spodnie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
nagrody- górna półka, szczególnie ciekawy jest kram.

chyba już wolałbym rozwiązanie z zeszłego roku gdzie przez 2 dni dostawało się 100% więcej expa i $ z prac.

chociaż też powinniśmy się cieszyć że nie wcisnęli nam żadnego eventu
 
Poprosimy więcej zadań co trzeba brać udział w bitwie podnosi frekwencję jak nigdy.Powinno dać się ulepszać tą flagę i być aż 263 zadania na zdobycie tej flagi

Nie ma problemu. Bitwy fortowe jak najbardziej można dodawać do wymagań.

I Jak zwykle przedmioty związane z Dzikim Zachodem jak Niewidzialne spodnie :D

Przedmioty są związane z The Westem. Są dopasowane do questów, retrospekcyjne. Niewidzialne spodnie otrzymujcie z zadania, gdzie wspomina się czasy, gdy w grze nie było spodni. Polecam czytać podpowiedzi w zadaniach. Jest umieszczony rok oraz element gry, który został dodany do gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czepiać się nie chce ale TW to klimat Dzikiego Zachodu o czym przypominacie w ogłoszeniach gdy konkursy itp.

Pytanie czy na Dzikim Zachodzie chodzili w niewidzialnych spodniach. Tak samo Miecze świetle i set Maga :D

Trzymajcie się dzikiego zachodu. Ps kolejne przedmioty których raczej nikt używac nie będzie , więc po co to ?? Już wolę dostać spodnie jednorazowego użytku które dadzą mi 1000 pkt na 8h :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
jedyne z sensem to moze ten tort z modlitwa, jesli ta modlitwa faktycznie cos daje
 
Do góry