Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
a ja myślę że to nie ma nic do rzeczy. w finale grali Polacy i Węgrzy.
Nie gram na niemieckich serwerach, ale przygladałem się sytuacji na starci mistrzostw i wyglądało to tak że np byli portugalczycy, hiszpanie, turcy- no byli ale nawet nie mieli pełnego składu, z tego co pamiętam Portugalia raz na obrone to wystawiła chyba z 60 os. Prawda jest taka że gra się już dawno skonczyła z winny inno, nawet przykład cm jest dokladny, wstawili osobę niekompetentną, nieodpowiedzialną co ma wszystko gdzieś.

Starają się teraz wycisnąć jak najwięcej z już wyciśnietej cytryny. może by im się to nie udało gdyby nie kilka osób co na przeków wszytskiemu idzie i ładuje gruby hajs w kiepską loterię, wiecej osoby nawet które wiedzą że nie wygrają właduja te 1-2k brył, po co? nie wiedomo, bo mozna, a później biadolą że gra jest taka, owaka, że forty że pojki.

I nie chodzi że kogoś stac na wygranie, mnie tez stac, stac mnie na to ze moge wygrywac kazda loterie na kazdym swiecie majac nawet zbieracza, ale tego nie robie bo to kretynizm. Do nikogo nie bede tu apelowal, bo sytuacja na luizjanie jest taka sama jak byla na starcie klona. i skonczy sie tak samona klonie walki o fort sa co 2-3 dni i lazi cala opbrona i na atak max 10os.sytuacja sie nie zmieni
 

DeletedUser32507

Gość
Gość
OK. My tutaj na forum > wypowiadający się w tym wątku jesteśmy cierpliwi i pewnie będziemy nadal grać aż za jakiś(długi) czas naprawią te forty... Ale nie wszyscy tak mają, niektórzy nie włożyli tyle w ta grę nie znają tylu osób i im pewnie będzie to obojętne co się stanie z TW i ich kontami. Aczkolwiek jest taka sytuacja, że nawet starzy wyjadacze już przestają w to grać na dobre. Sam widzę w mieście co jest grane > pełno czerwonych kropek kilka osób już wgl zniknęło z rankingu i nie ma po nich śladu. Także jeżeli naprawią forty dopiero w momencie gdy event się skończy, wprowadzając jednocześnie możliwość handlu nowymi zestawami - to jest to zbyt odległy termin i raczej już nie będzie dla kogo tego naprawiać. A możliwe, że do tego momentu sam przestane grać i zaśmiecać to forum postami.
 
//wycięto treść odnoszącą się do usuniętego postu - lubrzan

Ja wczoraj zakończyłem moją przygodę z fortami - wbijając elite zwycięstw i RR i nie ma takiej siły, która mnie na forty zawróci :)

Nawiasem mówiąc wczoraj na gali jedna osoba na ataku i kilkanaście na obronie
Już nawet ograniczeń żadnych nie dajo - wyłożyli na to lache :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nawiasem mówiąc wczoraj na gali jedna osoba na ataku i kilkanaście na obronie
Już nawet ograniczeń żadnych nie dajo - wyłożyli na to lache :D

Gallifrey nie został wyzwany przez TWT tylko przez kogoś z miasta Siedem, jeśli oczywiście chodzi o Dakotę.
 
Gallifrey nie został wyzwany przez TWT tylko przez kogoś z miasta Siedem, jeśli oczywiście chodzi o Dakotę.

Pięknie się wybroniłeś Fusu, Piona :)


/edit: ale to i tak wiele wam nie pomoże bo ludzie są do was na maxa uprzedzeni
 
Ostatnia edycja:
Super nowa aktualka tylko troszeczkę uboga.
Super nowe zadanie, niech podczas każdej aktualki będzie nowe.
Poprawienie zadania West Point :I: mam nadzieję, że nei stracę tej jednej umiejki.

Kiedy doczekamy się zmian w fortach?
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolejna aktualka i jak zwykle powaliła mnie na kolana, wpeirw myslałem że to alkohol ale po 7 browarach zazwyczaj mogę łazić, znaczy to aktualka
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
kolejna aktualka i jak zwykle powaliła mnie na kolana, wpeirw myslałem że to alkohol ale po 7 browarach zazwyczaj mogę łazić, znaczy to aktualka

Aktualka, w której będą zadania, za które dostaniesz 100 expa i na koniec 15 oup oraz kolejne słabe poprawy błędów. Tu nie ma co komentować...
 

DeletedUser

Gość
Gość
juz kiedys mowilem zadan z sensem , wartcyh robienia jest moze z 10, wpada dobry expa, umki, cechy., de facto kazde zadanie powyzej 100lvl to dno, nie warte robienia, chyba ze ktos potrzebuje osiagniecia. Niestety ta gra faktycznie zrobiła się dla somotnych wędrowców co za tym idzie nie ciekawa. Bo ile mozna klikac pracki po 15sec, mnie to już nawet nie chce się robić wymian miedzy światowcych. Bo mam na klonie jakies 15kk i nawet nie ma na co to wydawac, wejde moze 1 dziennie zeby odpalic ten worek brylek co mam, do czasu kiedy naprawią te forty to ludzie już zrezygnują z tego i w sumie się nie dziwię, pora chyba wyrosnąć z tej gry, mam zasadę : nie pcham się gdzie mnie nie chcą
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wejdzie nowe zadanie, całkiem fajne i trudne zadanie.
Tak wiem, że wszyscy czekacie na forty, my też, naprawdę uwierzcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
fusek, prosze cie, syf wprowadzony tylko na pl serwerach, a wy wciskacie kit ze przywrocenie do normalnosci to jakas magiczna sztuka co zajmuje 2msc?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy ja napisałem gdzieś że to musi zająć 2 miesiące? Nie, nigdzie tego nie napisałem. Tak samo nikt inny z TWT o ile mam dobre rozeznanie co do forum. Czekamy tak jak i Wy, też chcemy by w końcu to zostało przywrócone do normalności. Nie wiem czemu tak długo to trwa. Niestety muszę czekać tak jak i Wy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale to wl;asnie tyle trwa od wprowadzenia tych waszych zmian, moze nie ma tam kto ich kopnac? bo widze ze o nasze interesy nie ma kto zadbac. czy w naszym supp jest ktos z jajami, czy to jakies pozostalosci po pelo co za niemcami biegali z wywieszonym jezorem i czekali zeby tylko liznac?

to dzieki nam macie gdzie pracowac, gdyby nie my to watpie zeby niemcy placili wam za zarzadzanie pustym forum i pusta gra. Ludzie co za czasy nastaly

nie ma do ciebie pretensji, bo wiem że jesteś tylko płotką.

ale nakreślę wam, jakiś czas temu gadałem z kims z twt prywatnie i mi powiedział jak działa cm, a raczej że nic nie robi, dawał jej propozycje iluś zmian z czego ona odrzuciła wszystkie. prawda jest taka że z naszego grajdoła nie wyłazi nic, wszystko zostaje w tym bagnie, a niemcom zalezy tylko zeby kasa sie zgadzała, jak wytykałem wczesniej, w tej loterii set pod poj mam dowodzenie, to widac ze nawet juz im na robieniu setow nie zalezy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
Fusek w sumie już te zmiany nie będą miały większego sensu, gdyż więcej niż połowa fortowców przestała grać :) oczywiście dzięki waszej wspaniałej aktualizacji
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
mission almost done
challenge accepted

:fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl::fl:


nie przepadam za rapem, ale tak mi się przypomniał Krzysiu Kononowicz...
AVE
https://www.youtube.com/watch?v=XIIFCfJ8JHM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry