Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser7810

Gość
Gość
Kiedy będzie backup fortowy?Etriel coś burczała sporo czasu temu i dalej nic się z fortami nie dzieje. Totalna olewka tematu fortowego czy o co chodzi?
 
2 pytania i proszę o odpowiedź:

1. Kiedy zmiany w fortach?

2. Kiedy naprawicie reflink na Luizjanie? Nie tylko ja mam błędny reflink.
 
Następna aktualizacja dodająca 2 nowe serie zadań

i ta "obietnica" na końcu.....

Jak to szło? "przygotowujemy się do większych zmian"

Serio myślicie, że ktoś wam jeszcze wierzy?
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
doczekamy się tej aktualizacji dzisiaj>? czy znowu bedzie komunikat ze została przełozona na inny nieznany termin i znowu prepraszamy.czy to inno tak olewa nasz team czy w naszym polskim teamie są takie zaniedbania ze nigdy nic nie wiadomo?
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Ale zwała, wielcy eksperci nie potrafią od dwóch dni aktualizacji wprowadzić a wy wymagacie od nich naprawy fortów ;) heh połowa tego teamu to chyba tylko do zbierania ziemniaków się nadaje może tam nie mieliby opóźnień :D
 
no i ruszyła :), i tak zadanko od dziś także wyrobią się :)
co prawda 5 min to w innym wymiarze czasoprzestrzeni tyle trwa, ale grunt ze wchodzi aktualka
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jedno zadanie tylko działa :gwizd:

Chodziło o Historię Colcorda, ale już zadanie jest dostępne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7810

Gość
Gość
Nie można mieć wszystkiego.Będą stopniowo tą aktualizacje wprowadzać,żeby było zajęcie ::)):
 

DeletedUser32569

Gość
Gość
Dobra, dobra! Zadania są - super, ale już trzeci tydzień po evencie niepodległościowym a handlu przedmiotami z tejże loterii jak nie było tka nie ma :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież teraz aktualizację to ciągłe poprawianie błędów błędami...
 

DeletedUser32507

Gość
Gość
Wracając do tematu fortów. Można wiedzieć co tyle testują i kto niekompetentny się tym zajmuje? :D
Teraz kolejne pytanie: testują to na dużych fortach? Przecież na serwerach polskich nie ma bitew na dużych więc po jaką chol#$@ testować to na takich ? Już minęły 2 miesiące a informacji żadnych jak nie było tak nie ma. To kogo się tutaj robi w balona? Jakby coś ruszyli to powinny być jakieś informacje chyba na ten temat. Panuje cisza totalna w tej kwestii> czyli co nie chcą zdradzić pomysłu i zmian które chcą wprowadzić bo będą rewolucyjnym, pozytywnym i dużym krokiem naprzód? Czy zwyczajnie mają to tam gdzie większość czasu panuje mrok :>
Każdy oczekuje jakichś wzmianek na ten temat, że coś się dzieje ktoś coś robi.
Bardzo źle to wygląda 2 osoby z jic grające 8 lat w TW SKASOWAŁY KONTA. Nie to żeby urlop czy coś tylko KASACJA. To nie wszystko ostatnio w mieście coraz częściej widnieje informacja: "gracz xxxxxx został usunięty z gry". Ktoś wie co się dzieje? Chyba mają w poważaniu weteranów TW którzy przez brak normalnych bitew odchodzą od gry i raczej już nie wrócą. Nabijana jest tylko kasa Luizjaną co nawet bronie za wygranie eventu zostały zrobione tylko pod ten serwer....
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
tak jak poprzednik chciałem spytać co z tym zapowiadanym przywróceniem chwały fortom?!
Bonusy umocnień 2 miesiące te same, ile chcecie to testować? Przecież po tygodniu było 100% jasne, że atak ma beznadziejnie.
co mnie obchodzi, że forty mają "chwałę" jak ludzie boją się je atakować? Na obronę zapisuje się 95 osób (BTW zapraszam na Huron) a na atak 70 osób!

Na polskich serwerach offy to około 50%, więc te bonusy mocno promują obronę. Chcecie testować na onlinach, to obiecajcie jakieś roczne premki za aktywne granie na testowym
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Widząc wcześniej cały set colcorda miałem nadzieję, że to może znów jakaś długa seria zadań będzie i cały set dostępny będzie w zadaniach... ale jak zwykle IG stawia na bryłki :kak:
 
Do góry