Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser32593

Gość
Gość
Hahaha :D Set za bryłki potrafią wprowadzić, a odblokowanie sprzedaży setów to już level hard...
 
przeciez o to chodzi: zebys nastepnym razem wiedzial, ze jak nie zdobedziesz setu z loterii to bedziesz czekal kilka miesiecy, aby kupic na targu wiec... a moze by zabryłkowiac? :gwizd:
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
Cieszy nas, że umiesz dodawać do 6, natomiast zwróć uwagę, że:
+6 daje po ulepszeniu ^1
+7
a +3 i +3 na poziomie ^1
+4 i +4
Też mam wrażenie, że tam jest błąd, natomiast nie jestem tego pewny :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
4 liter ten set nie urywa, jak zwykle mieszanka umiejętności :D

W ogóle ktoś jeszcze w to gra, patrząc się na historie walk nawet na Luizjanie to kicha totalna.

Te fantastyczne przedmioty będą dostępne od 15 do 17 sierpnia, do godziny 11:00 w naszym sklepie! Nie przegap okazji!

Ale mi fantastyczne przedmioty i jeszcze okazja.
 
i tak parę osób kupi ja tam pol roku obli sobie zbieralem na nienazwana skrzynke i mam :) teraz nastepne pol roku na cos nastepnego, ale to fajne zapierniczasz zadanko jak bury osiol (no ale za konia chybaa?), a ktos sobie za kaske kupuje skrzyneczke i ma wszystko z corroda czy jak mu tam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś z adminów czy jak im tam... powie wreszcie kiedy będzie można wystawiać śmieci z ostatniej loterii na targ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe który inteligent dał w skrzynie Colcord'a element ubioru siodło... skoro dają skrzynie to chociaż wypadałoby wsadzić siodło i konia.Kupisz skrzynie to za konia trzeba bulic 600 brył dodatkowo idź pan...
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Konia macie z zadania.
Skrzynia zawierała tylko resztę części ekwipunku.
Dla leniwych koń był do kupienia osobno.
 

DeletedUser

Gość
Gość
lol, osoby niepelnoletnie musza byc na spotkaniu z prawnymi opiekunami, rozumiem ze trzeba zabrac ze soba akty urodzenia zeby potwierdzic kto jest prawnym opiekunem.

szczerze nie mam czasu na takie spotkania, ale chetnie bym pojechal podrzec lacha i powiedziec w oczy polskiemu teamowi co mysle o ich pracy
 

DeletedUser31007

Gość
Gość
To chyba musisz mieć faktycznie blisko do Krakowa by marnować czas na ubliżanie komuś :p rozumiem, że niektóre osoby mogą mieć negatywne stosunki w stronę osób należącą do twt, ale żeby specjalnie jechać na spotkanie innogames by tylko ich zwyzywać to przekracza ludzkie pojęcie.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Sprzedajcie The Westa komuś ogarniętemu pls. Tak samo ten dziennik, bo czekać na wywiad to następne 2 miesiące. (Miały być częściej, MIAŁY XDDDDDDD)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry