Aktualizacja - dyskusja

Po odświeżeniu strony wraca do normy. Osobiście miałam ten sam problem na mobilnej przeglądarce. Po wyczyszczwniu ciasteczek problem całkowicie zniknął.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Ale jak te ciasteczka usuwacie, zjadacie je czy komuś każecie zjeść POMOCYYYY
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam takie pytanie, czy po aktualizacji forum, będzie taka opcja, aby "ignorować tematy" tzn. zaznaczamy taki temat/dział i nie widzimy w nich nowych wpisów?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A ja mam takie pytanie, czy po aktualizacji forum, będzie taka opcja, aby "ignorować tematy" tzn. zaznaczamy taki temat/dział i nie widzimy w nich nowych wpisów?

Wydaje mi się, że nie ma takiej opcji, ale zawsze możesz sobie ,,zwinąć" dany dział (podforum), tak jak w aktualnej wersji :)
 
Baca1513, lepiej by było bez funkcji ignorowania tematów / działów forum. Z całą pewnością zrozumiesz naszą perspektywę, po zapoznaniu się z poniższym przykładem.

Gracz ustawia tematy jako ignorowane, co oznacza, że nie będzie widział informacji o nowych wątkach. Następnie pojawia się ogłoszenie lub inna ważna dla niego wiadomość na forum. Konsekwencją niezauważenia przez gracza ważnej dla niego wiadomości, będzie złość i żal kierowany w stronę obsługi gry. Szczególnie, gdy gracz nieświadomie ustawi sobie taką opcje.

Proponuję korzystać z opcji dość wygodnej - oznacz tematy jako przeczytane. Za jednym kliknieciem jest taki sam efekt, podświetlone tematy przestają się świecić.
 
Baca - po co Ci opcja ignorowania topiców jak na tym forum żyją tylko 3 działy: Pytania, Propozycje i dyskusje na temat aktualek tudzież loterii :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Baca - po co Ci opcja ignorowania topiców jak na tym forum żyją tylko 3 działy: Pytania, Propozycje i dyskusje na temat aktualek tudzież loterii :)

Bo żyję nadzieją, że te forum jeszcze ożyje i wchodząc co godzinę na nie, nie będę mógł nadążyć za śledzeniem tematów na bieżąco :D
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
pomarzyć sobie można :p
patrząc w jaką stronę to zmierza, potrzebny byłby cud :p
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Mi również się nie podoba, ciężko cokolwiek znaleźć. Może kwestia przyzwyczajenia o_O
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
No dokładnie to forum jest strasznie zrąbane 5 minut szukałem przycisku do logowania :x
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Forum jest... inne. Powoli musimy się przyzwyczajać, nie mamy wyjścia. Brakuje mi bardzo funkcji "oznacz jako przeczytane" (nie znoszę jak mi coś się świeci!) i większego kontrastu między przeczytane i nieprzeczytane wątki (w gwiazdeczkach). Z przyciskiem logowania miałam problem, ale szybko znalazłam (a jestem wyjątkowym nieogarkiem ;))
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Na tym forum nawet nie widać w sposób przejrzysty kto jest adminem itd
 
Do góry