Aktualizacja - dyskusja

Wojcieszy

Papatki bobaski
Brakuje mi bardzo funkcji "oznacz jako przeczytane" (nie znoszę jak mi coś się świeci!) i większego kontrastu między przeczytane i nieprzeczytane wątki (w gwiazdeczkach).
To akurat można zagwarantować skryptem... Ale ja się pytam gdzie jest opcja ,,edytuj" post? Chcę dodać screeny do skryptu, a tu pupa... nie mogę :/
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
To akurat można zagwarantować skryptem... Ale ja się pytam gdzie jest opcja ,,edytuj" post?
Przyznam się bez bicia, że skrypt już odpalony ;)

Hm, nie masz edytuj? U mnie jest

75429e2bb9d74f5a96773d90366e5f03.png
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
A temat założyłeś przed aktualizacją forum czy już po ?
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Oj to nie wiem bo zauważyłem że odpwiedzi, które dawałem przed aktualką też nie mają opcji edycji
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Aha czyli jak zwykle wprowadzają aktualkę a potem łatki które dodają po jednej rzeczy a kilka następnych psują
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Jest okropny, ochydny i nic nie widać. Tabelka która pokazuje najnowsze posty jest do kitu... Myślałem że będzie lepiej a tu niestety :/ Nie da się tego cofnąć ? :D
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
tragiczne...
jeśli będzie trzeba wchodzić w każdy post, żeby odznaczyć go jako przeczytany, to pierdziu na to forum.
zero przejrzystości, miało być prościej, jest "zjebaniej" - w pierwszej chwili myślałem, że nie można się jeszcze logować, znalazłem przypadkiem - teraz nawet nie wiem gdzie to jest :X dobrze, że zaznaczyłem opcje stałego zalogowania :X

masakra...
bardzo mi się nie podoba - i to nie jest kwestia przyzwyczajenia.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Aha czyli jak zwykle wprowadzają aktualkę a potem łatki które dodają po jednej rzeczy a kilka następnych psują

Etriel przedstawiła możliwe warianty. Tutaj masz wytłumaczenie:
etriel napisał:
Bez wątpienia będzie ciężko się przyzwyczaić, znajdziecie też mnóstwo błędów, które powinny zostać poprawione. Mieliśmy jednak do wyboru - wyłączyć forum na kilka dni i przez ten czas zająć się konfiguracją, albo udostępnić forum już teraz i stopniowo poprawiać wszystkie niedociągnięcia. Zdecydowaliśmy, że znacznie łatwiej będzie wyłapać błędy z Waszą pomocą.
 
Do góry