Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser19312

Gość
Gość
jest możliwość darmowego resetu umiejek fortowych, fajnie, ale...
gdzie jest dowodzenie?
z tego co mi wiadomo, dowodzenie też jest umiejętnością fortową, a nie zostało uwzględnione... :/
 
jest możliwość darmowego resetu umiejek fortowych, fajnie, ale...
gdzie jest dowodzenie?
z tego co mi wiadomo, dowodzenie też jest umiejętnością fortową, a nie zostało uwzględnione... :/
Jak już pisaliśmy, reset dotyczy zmienionych umiejętności fortowych. Dowodzenie nie uległo żadnym zmianom.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Jak już pisaliśmy, reset dotyczy zmienionych umiejętności fortowych. Dowodzenie nie uległo żadnym zmianom.

pisaliście o aktualnej możliwości zresetowania umiejętności fortowych?
proszę mnie tam nakierować, bo nie mogę znaleźć...
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
wiem gdzie znaleźć reskil :p
dzięki za chęci Vein, ale nie o to pytam.
 

DeletedUser16002

Gość
Gość
Fantastyczny ten nowo zaprojektowany interfejs zakupu bryłek. To okno jest tak świeże, że jak sobie na nie patrzę, to czuję wiosnę dokoła, chociaż październik. Brawo!
 

DeletedUser32569

Gość
Gość
Dziękuję za szybkie odblokowanie sprzedaży :))

(a nie to co było po niepodległości - 20 dni xD)
 

DeletedUser16002

Gość
Gość
szybciej odblokowali sprzedaz setow to polaczek sie musial do czegos dopieprzyc... bo nie bylby soba
szanuj kciuki gorolu, wycieczki po "polaczkach" są słabe. Udawaj dalej szatniarza, bo sprzedasz sobie set jakiś tam, dzięki czemu będziesz wyjątkowo fajny:) bez odbioru
 

ReFresh04

Blada Twarz
Witam,nie sądzicie że czcionka w postach jest mało czytelna przy dłuższych tekstach aż jest niechęć aby przeczytać całą wiadomość(gęsty tekst,średnia czcionka),może warto pomyśleć aby to może zmienic ?
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
"W zestawie Braci Wright pojawił się podwójny bonus punktów życia."

-czy właśnie ludzie, którzy wywalili bryłki dowiadują się, że set będzie jednak słabszy? Czy może tylko opis aktualki jest taki groźny, a zamiast "podwójny bonus" chodzi o OPIS BONUSU SETOWEGO, czyli zamiast +15 i +30 będzie: +45?
 
tez chcialem o tym napisac, co kolega wyzej. teraz kazdy, kto wydal brylki powinien otrzymac mozliwosc zwrotu, gdyz kupil cos, co bedzie gorsze niz w opisie transakcji. oczywiscie narodowe teamy czy same IG sie na to nie bedzie chcialo zgodzic, ale jesli kogos stac na wydanie 200pln na itremki w grze, to czemu ma byc go nie stac na wynajecie prawnika. juz chyba byla taka sytuacja, ze gosc sie wkurzyl, wytoczyl proces ktory wygral i w konsekwencji IG wycielo caly TWT. nie bylo to przypadkiem za nasza zachodnia granica? ;)
 
to w końcu będzie można losować za oup?
Na forum pisze,że można za aksamitki,a na wik, że za oup.

Szkoda,że Hombre ma zabrane dowodzenie byłby uniwersalnym zestawem dla każdej klasy postaci.
 
Do góry