Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
to w końcu będzie można losować za oup?
Na forum pisze,że można za aksamitki,a na wik, że za oup.

Szkoda,że Hombre ma zabrane dowodzenie byłby uniwersalnym zestawem dla każdej klasy postaci.

Na forum napisane jest tak
W karcianej loterii jest 5 poziomów. Im wyższy poziom gry, tym lepsze i droższe nagrody (bardzo powszechne, powszechne, rzadkie, bardzo rzadkie). Jeśli wylosujecie Ponurego Żniwiarza, możecie zebrać kwiaty lub go przekupić. Koszt przekupienia to 25, 50, 100, 200 lub 400 bryłek. Pierwsza rozgrywka jest darmowa, a rozpoczęcie każdej kolejnej to koszt 25 bryłek. Na piątym poziomie macie możliwość zamienić nagrodę na inną (zamiana jest losowa).

Na wiki natomiast tak:
Podczas eventu będziemy mieli możliwość jednej dziennej darmowej gry w karty, które zależnie od szczęścia będą dawały nagrody i możliwość kolejnej gry lub przegraną i rozpoczęcie gry w karty od nowa. Każda kolejna gra będzie możliwa przy użyciu bryłek złota .

Losowania będą za bryłki. Każdy gracz ma 1 darmowe losowanie na dzień (chyba, że w czasie cyrku kupił nie pamiętam już ile bryłek to dostaje dodatkowe losowanie).
 
a ja sie obawiam czy w ogole te sety beda do kupienia na moim klonie. no chyba, ze komus sie poszczesci z darmowych. przeciez tu nikt nie bedzie brylkowal, wiec targ zapowiada sie na wyjatkowo pusty. coz. trzymam kciuki za szczescie zbieraczy ;-[
 
Dlatego napisałem, że teoretycznie warto coś wydać bo w praktyce to nadal jest losowanie i nigdy nie masz pewności co do tego czy gra nie zrobi Cię w ciula :)
 
ale czy warto wydac brylki? szczerze watpie

popatrzmy np na najcenniejsze rzeczy czyli fortowke: nawet pomimo absorpcji i fortowych umek, aby byla w stanie dorównac p jednostrzalowcowi na 5^ potrzebowalbys ją ulepszyć przynajmniej na 2^ i miec oczywiście 150 lvl, wtedy mialbys nie tak bardzo slabszy dmg ale umki i abso by Ci rekompensowaly ta strate. ile wydasz na 9 fortowek? - znacznie wiecej niz na ulepszonego jednostrzalowca. a czy bedzie ich w ogole tyle na swiecie? smiem watpic ;)

ciuszki faktycznie, na atak beda najlepsze, na obrone juz przewagi az takiej nie wniosa wzgledem zwiadowcy. no i zaprzeg faktycznie bedzie lepszy pod wzgledem ilosci umek od daltona no ale... czy jak masz 1300 fortowych umek to czy te 50 wiecej da faktycznie az tak wiele? szczegolnie, ze w fortach mozemy polegac na 3 rzeczach: hp, absorpcji, dmg - bonusy to kpina, z czego chyba kazdy z nas zdaje sobie sprawe :)

podsumowujac: fajnie byloby miec te sety, ale na pewno nie za realny hajs
 
Jeśli chodzi o klona to tam bym bryłkował (teoretycznie) akurat bo nie mam nic porządnego pod dropa (a mieć źle ubranego zbieracza to tak jakby go wcale nie mieć)
Ale raczej na teorii się skończy
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
takiej loterii jeszcze nie było ze jest tylko za oupy.gra dawno zeszła na psy.pamietam kiedyś tez tak inno chciało zrobić to duzo ludzi się sprzeciwiało i jednak wprowadzili losowania za aksamitki lub oupy.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Losowań za aksamitki nigdy nie było i być nie może. Nagrody są za zebranie X aksamitek, jak wtedy by się liczyły te wydane? Tego problemu IG nigdy nie rozwiązało (i już nie rozwiąże, bo jeden grafik pracujący przy TW nie jest od tego).
 
Losowań za aksamitki nigdy nie było i być nie może. Nagrody są za zebranie X aksamitek, jak wtedy by się liczyły te wydane? Tego problemu IG nigdy nie rozwiązało (i już nie rozwiąże, bo jeden grafik pracujący przy TW nie jest od tego).

skoro scrypt TW Friends potrafi obliczac wszystkie zdobyte aksamitki/serduszka/precle/fajerwerki podajac dokladne ich zrodla takie jak praca/bitwa/pojek/prezent to wielcy programisci z IG nie potrafiliby wprowadzic jednego pola zapamietujacego wszystkie zdobyte kwiatki? :DDD
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Hmm... Argumentacja admina z bety w sprawie losowania za obligacje- ,,Nie damy losowania za uop, bo będziecie płakać ca święta", czyli planowany jest zakup skrzynek za bryłki/uop/$. Według mnie to powinna być decyzja graczy na co wydadzą obligacje :/
Czy warto wydawać bryłki? Według mnie tylko na przebijanie poziomu, który wbiliśmy za losowanie za darmo (jeśli daleko zaszliśmy).

A co z doniczkami z tamtego roku? Są aktywne teraz?
 
"mamy dwa eventy, jeden z nowymi itemkami, drugi z tymi co juz byly w latach poprzednich... wiec nie damy Wam losowac za oup nowych itemkow, zebyscie na swieta za oup mogli losowac stare. bo inaczej byscie narzekali, ze wszystko wydaliscie podczas DoD na nowe i fajne itemki zamiast na swieta na stare i coraz slabsze"

ideologia IG. to jest dopiero wzorowy przyklad gwalcenia logiki (taa inny zwrot z logika i panna lekkich obyczajow bylby tu jeszcze bardziej na miejscu)


Na kilometr cuchnie rzuceniem sie na portfele graczy no ale przeciez nie moga tego powiedziec wprost
 

fenrir89

Blada Twarz
2 lata temu byly losowania za obligacje.
Rok temu rowniez byly losowania za obligacje, ale dopiero po burzy i niezadowoleniu graczy na forum niemieckim, naszym i zapewne paru innych.
Teraz znowu wracamy do opcji wydaj realne pieniadze na nagrody,a zbierane obligacje wydaj na smieci z shopu. Ja na pewno nie bede brylkowac, bo z moim szczesciem i formula tej akurat loterii jest to bez sensu.
Co do wypowiedzi admina z bety - ludzie byli niezadowoleni,bo wydali obligacje na jedyna loterie na ktora sie jeszcze one przydawaly (wszystkie inne za walute eventowa, swiateczne worki za $), sety byly takie sobie,a o zmianach jesli chodzi o kupowanie workow (z $ na obligacje) nikt nie poinformowal. Teraz problem nie istnieje,bo nikt sie do 0 nie wystrzela wiedzac,ze za miesiac sie przydadza obli.
Sety faktycznie calkiem interesujace i z checia bym polosowal, ale zwazywszy na okolicznosci przyrody sobie odpuszcze. :)
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
W innym temacie zdążyłem pocisnąć, to teraz czas na pochwałę.
https://www.westforts.com/pl17/battles/battle/83260
lekka przewaga ataku z hp, zbyt optymistycznie dowodzony atak, obrona całkiem nieźle trzymała się na umocnieniach. Zakończenie z wyraźnym wskazaniem na obronę.
Wg mnie ta bitwa pokazuje, że bonusy fortowe są teraz całkiem nieźle ustawione. Bez swojego kompletu ciężko wygrać to, co pół roku temu jakoś wchodziło.
 
Do góry