Aktualizacja - dyskusja

Wiem ze to nie ten dział ale to forum jest tak zryte, że nie chce mi sie szukać odpowiedniego. W zadaniu powtarzalnym w mieście widmie (1szy dzień świąt) jest chyba błąd bo bez końca lukrecje można dostawać - No chyba, że to rekompensata ta to gówno co leci z adwentowego :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, to nie jest rekompensata. Błąd został przez nas zgłoszony wczoraj. Proszę nie robić tego zadania ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tu nie chodzi o inwencję, jest to błąd, a wykorzystywanie tego błędu jest zaznaczone w regulaminie jako zabronione.
 
Tu nie chodzi o inwencję, jest to błąd, a wykorzystywanie tego błędu jest zaznaczone w regulaminie jako zabronione.
No rzeczywiście jest taki punkt. Na szczęście nie jestem w TWT i nie muszę mieć rega wykutego na blachę :D
Mam nadzieję, że to iż napisałem o tym błędzie potraktujecie jako okoliczność łagodzącą :D
 

DeletedUser30558

Gość
Gość
Zadanie "Spotkanie z dziadkiem mrozem" jest dostępny było czy będzie bo w osiągnięciach jest a nw czemu mam nie zrobione o_O ?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Ogłoszona została wyprzedaż świąteczna. Wszystko ładnie pięknie tylko jak z cenami? Tak jak na becie? Czy może jeszcze nie wiecie?
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
Dlaczego my w Polsce ciagle musimy szukac po innych forach informacji o aktualizacjach,zadaniach i wyprzedazach.nie wiemy po ile beda worki,czym bedziemy płacic czy bedzie jakis zadanie.itp.Pani Etriel przeciez bierze za to pieniądze i powinna nas informowac o takch sprawach.od bardzo dawana o jakiejkolwiek aktualizacji dowiadujemy sie dosłownie wieczor przed jej wprowadzeniem.kiedys za czasow onufrego wiedzielismy o tym mniej wiecej tydzien wczesniej.Staram się nie być wścipskim ale takie zachowanie naszego comunity managera to jakas kpina z nas graczy.myslę ze trzeba bedzie napisac jakis list do inno z podpisem wielu graczy ze nie jestesmy zadowoleni i poprosic o nowego bardziej zangazowanego w grę.
 
oj tam oj tam

wystarczy kliknac na francuskie forum albo wloskie

info o zadankach sa mega dokladnie rozpisane na wegierskiej wiki

trzeba sie umiec odnalezc
umiesz liczyc licz na siebie - przykre
 
Do góry