Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser30622

Gość
Gość
Jakby nie miał zabranego dowodzenia to by był po prostu za dobry...

Na przyszłe święta będą :p
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Śrutówka Hombre i wachlarz tancerza na 150 poziomie mają 320-340 dmg?

Dobra mój błąd przecież to fortówki.

W ogóle czy tylko moim zdaniem maska za aksamitki wygląda źle graficznie? Jak jakieś jajko na twarzy xD

//połączono posty Lenka222
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
Od zawsze chciałem mieć jajko zamiast twarzy, marzenia się spełniają ;D
 

DeletedUser9432

Gość
Gość
Chyba nikt nie zwrócił uwagi na według mnie najlepszą zmianę w ciągu ostatniego roku:

"Ikony fortów na mini-mapie różnią się wielkością, w zależności od rodzaju fortu."

...dlatego pozwolę sobie w pięciu słowach podziękować i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do wzbogacenia gry o ten niepozorny, aczkolwiek niezwykle przydatny smaczek - "wow, szok, niedowierzanie, super, nareszcie"!

Dziękuję za uwagę ;)
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
zapewne dzis pani Etriel napisze nam ze przeprasza ale aktualizacja będzie wgrana dopiero jutro :)jak zwykle INNO olało nasz team i zle ich poinformowali ale my gracze juz przyzwyczailismy sie do tego.

//połączono posty - lubrzan

a nie mówiłem.haha.normalnie kpina z graczy.chyba trzeba bedzie sie zorganizowac i napisac list do INNO nasza pani Etriel nie daje rady. Onufry proszę wróć :)

Drodzy Gracze,

Z powodów niezależnych aktualizacja została przesunięta o jeden dzień i odbędzie się jutro.
Przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
A ja jestem ciekaw czemu w ogóle była opcja, że to dzisiaj niby aktualizacja nastąpi? Rozumiem, że jesteśmy drugą betą w sprawie fortów, ale inne aktualizacje chyba normalnie przychodzą do nas... To czemu tylko u nas była informacja, że aktualizacja nastąpi 21.11 a nie 22.11?
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
moim zdaniem pani Etriel jest nie odpowiedzialna albo moze nie zrozumiała co do niej napisali z INNO.ciagle przydarzaja nam sie takie niespodzianki dziwnym zbiegiem okolicznosci tylko na Polskich serwerach.chyba trzeba bedzie sie zorganizowac i wysłac pismo podpisane przez duzą ilośc graczy do wyższych rangą.moze być raz żle podana informacja dwa,ba nawet pięc ale nie za kazdym razem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem pani Etriel jest nie odpowiedzialna albo moze nie zrozumiała co do niej napisali z INNO.ciagle przydarzaja nam sie takie niespodzianki dziwnym zbiegiem okolicznosci tylko na Polskich serwerach.chyba trzeba bedzie sie zorganizowac i wysłac pismo podpisane przez duzą ilośc graczy do wyższych rangą.moze być raz żle podana informacja dwa,ba nawet pięc ale nie za kazdym razem.

bez przesady ciągle pani pani jak gdzieś tak było fajnie napisane na panią pana trzeba mieć wygląd i pieniądze co do rozumienia to inna kwestia której nie będę poruszał ponieważ kompetencje zostały już dawno obalone nie raz nie dwa i znikły wraz z cenzurą wszystkiego z czym nie mogą się przegryźć i czego nie wolno podważać ani krytykować to taka nowa polityka EU o temacie migracji i podobnych sprawach czy związanych się nie dyskutuje
 
Kolejny członek TwT opuścił jego szlachetne szeregi - to znak, że muszę zmienić skarpetki :D
A co do aktualki to jak wczoraj przeczytałem ogłoszenie o niej to pierwsze co pomyślałem to to że na pewno jej nie wprowadzą o czasie
I ot sprawdziło się :D
 
Drodzy Gracze,

Pragnę przypomnieć, że aktualizacje na polskim serwerze odbywają się dzień przed pozostałymi serwerami. Taki system jest wprowadzony od marca 2016 roku. Przed marcem 2016 roku aktualizowano jako pierwsze również polskie serwery, jednak odbywała się o poranku (więc różnica wynosiła kilka godzin).
Aktualizacja bywa przesuwana, z przyczyn niezależnych od polskiego zespołu obsługi gry. Decyzję taką podejmują osoby odpowiedzialne za wprowadzenie aktualizacji, gdy jest ryzyko wniesienia błędu do gry.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Ja nigdy nie zrozumiem idei sklepiku UOP. Albo dają coś przesadzonego jak Wright albo TOTALNE GÓWNO jak te pieski. Czy wy znacie takie słowo jak balans lub angielskie 'balance' tłumaczone jako równowaga? Śmiech na sali :D
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Serwus.
Czy w zimowej wyprzedaży będą zestawy tancerza i hombre?Jakieś wiadomości szanowny support posiada?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wszelkie informacje na temat aktualizacji i eventów zostaną podane w odpowiednim czasie, nie możemy zdradzać takich informacji wcześniej :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie viksonZ, po prostu nie możemy podawać Wam informacji na temat zbliżających się aktualizacji/eventów itp. przed oficjalną wiadomością na ten temat.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
A czy jak spytam na pw to mi powiesz ? Nikt sie nei dowie.
 
Miały być one dostępne w pózniejszym czasie
- spokojnie jest tu jedno słowo (wytłuszczone) które mówi że będzie ale nie wiadomo kiedy - równie dobrze może ono określać tą wyprzedaż na którą liczymy (jeśli w ogóle będzie ) jak i za rok . Gracze liczą że teraz będą w wyprzedaży sety tancerza i hombre - a ja raczej bym na to nie liczył ; za dobre sety i za mało ich " udostępniono " w losowaniach .
 
Do góry