Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser32975

Gość
Gość
oddawac kase
nie po to sie kupowało braci zebyscie sobie teraz zmieniali jak chcecie
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
O boże, wydając pieniądze na tą grę naprawdę nie byliście świadomi takiego scenariuszu?
 
no to jeszcze obniżyć bonus broni za wygrane loterie i ciekawe czy tak każdy będzie zadowolony, a przecież " mogliście być tego świadomi"...

WSP bez brył jest i co z tego, jak też bonusy stracił, dobrze że tak forty wszędzie są i super bitwy, to bonus się na bitwie przyda...
 

DeletedUser32810

Gość
Gość
Wydałem kase na set wrighta... zmienili bonusy... no jakim prawem?
Spędziłem prawie 2 lata w przygodach aby zebrać sobie WSP na ^3 (Niewiele mi brak) a tu naraz okazuje się, że zwykły czempion bez eq może się ze mną równać w walce na przygodach.

Żenada! Jeśli nie zostaną przywrócone dawne bonusy, to zapewne zrezygnuję całkowicie z gry.
 

DeletedUser32800

Gość
Gość
Ja już bryłek od nich nie kupie i myślę ze taki protest należałoby wykonać, to by po miesiącu zauważyli nasze komentarze... wystarczy jeden miesiąc nic bryłek nie kupcie i zobaczycie ;)

Zauważcie jak się traktuje ludzi, którzy utrzymują tą grę. Zaś ci, którzy grają że tak powiem na "krzywy ryj" za darmo bez bryłek maja teraz radochę bo nie zapłacili ani grosza a są na tym samym poziomie podczas np PRZYGODY co my którzy wydaliśmy dużo. Każdy najlepiej wie ile wiec nie będę przypominał żeby nie rozdrażniać :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32593

Gość
Gość
Może to część ich wielkiego planu wypuszczenia niedługo super mega dobrego setu specjalnie do przygód tylko za 400 zł :p
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Wojcieszy ale co sie dziwić. Przecież trzeba dostosować regulamin tak żeby nikt nie mógł się przyczepić. Co z tego że przed założeniem konta regulamin sobie przeczytasz jak oni go zmienią jak im się spodoba bez podania tego do wiadomości tak jak z tym chorym pushingiem. My się możemy powoływać na regulamin a tu nagle się okaże że jest on całkiem inny niż jeszcze kilka dni temu bo im musi pod coś podpasować. Chore.
 
Jestem zadowolony z aktualizacji pod względem walk na przygodach.
Może mam 200 hp mniej, ale jestem teraz w stanie wygrać, gdy w przeciwnym teamie jest dwóch gości z setem wright lub jeden z bronią eventową. Zmiany te sprawiły, że gra na przygodach stała się o wiele mniej P2W, co jest dobre.

Co do płaczków ...
Kto wam kazał kasę wydawać?
Teraz zamiast dwa razy lepsi jesteście półtora i już ryk?
Obraźcie się i zamiast 100 graczy bryłki kupi 90!
Zauważcie, że o wiele więcej było ludzi, którzy marudzili na wcześniejszy niesprawiedliwy balans przygód niż tych, którzy teraz płaczą.
TW jest darmową grą ... Nikt nie zmusza do zakupu brył lub innych rzeczy.

Pozdrawiam
Lares Szkodnik
 

DeletedUser32588

Gość
Gość
Zacznijmy od tego ze przydałaby sie jakaś nowa mapa najlepiej dwie. Druga sprawa set Wrighta nie powinien w ogóle pojawic sie w grze. Ludzie graja po kilka lat zeby zdobyc WSP i go ulepszyc a jakaś oferma co ma bogatych rodziców sobie kupi co chce i wali na przygodach po 800-1000 obrazen. Gra to gra, ma byc przyjemna a nie denerwująca, przez to traci sie graczy. Zadnych zestawów dodatkowych i eventowych. Wypad z baru. Sami lazcie po 3000 x na Przygody i zdobedzcie ciezka pracą dobry ekwipunek. I jak wlazicie na przygody to nie wylazic ( bo przegracie) Ofermy.
 

DeletedUser32975

Gość
Gość
Jak dla mnie nie zmienia się czegoś co wcześniej było ustalone. Za chwile zmieni się ze najlepszy na przygody beda ubrania cyrkowe bo gra ma taki kaprys, a ludzie maja na to patrzeć i przytakiwać
Ta dyskusja nie ma sensu, jak nawet ktoś z władz gry to czyta to mają z nas niezłą bekę. Piszcie sobie piszcie a my i tak swoje wiemy. To że gra udostępnia nam jakąś możliwość wypowiedzenia się to pic na wodę żebyśmy się cieszyli a i tak to nic nie wniesie. Ta gra przez poczynania graczy typu hardcorowy i jego lewe konta zeszła na psy, the west nie może albo nie chce nic z tym zrobić.
Za chwilę będzie Rysiek tylko grał w to:D
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
podsumuje ktoś co teraz sie stało z setami i jak dokładnie? bo ta PANI cos napisałaale sama chyba nie wie co :p podobno naprawili, jak naprawiają to mamy już doświadczenie. pytanie co sie dokładnie stało, z czym i o ile spadły parametry tych setów. PAT garet to jakis sie zrobil podobny do niczego - jak bronie eastwooda czy cos...GENERALNIE PARANOJA. ZMIANY SETÓW PO 2 LATACH UŻYWANIA...kto wpadł na taki pomysł i dlaczego? gdzie jest jakieś forum? Administracja jak narazie milczy co zresztą niedziwi...lepiej nic nie mówić niż potem sie tłumaczyć z głupot.
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
dajcie spokój, nikt bryłek nie będzie kupował to gra się skończy, ale nadal nie rozumiem sensu zmiany bonusu sety wyjętego spod prawa, jest to jedyny darmowy set i zrobili bonus pod forty?, chyba ktoś to wymyślił pod wpływem dobrego towaru, nic tylko pogratulować głupoty, hehe
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
moderator jest stronniczy taka uwaga.
lares szkoda na twoje wieści dziwnej treści słów komenarza i wcale nie daltego, że skasują a daltego, że sytauacja gdzie sam nie weźmiesz i komuś nie dasz, nie może być nazwana tu po imieniu.
Głupia aktualka, bo ani na atak ani na obrone i hp nie mozna sie wykoksić. na forty i pvp można w handlu można natomiast komuś strasznie przeszkadzało ze pomidory padaja jak muchy pod ostrzałem z koksa. Nie wina koksa ze jest kokem - wina to jest faktu ze nie ma konkurencji na impy ledwo są składy - NAJCZĘŚCIEJ z pomidorów poskladane nie z koksów. Statystyka i to, że nie umiesz grać przeciwko koksom powoduje, że nie dajesz rady. Ajak nie wierzysz zapytaj koksa powie ci jak czesto został ograny przez 'sprytne pomidory'
Zabronić komuś czegoć tylko dlatego, ze sie samemu tego nie może mieć to jest jakiś faszystowski wymysł. Njlepsze jest to , że sam wychodzisz jak nie wygrasz- czyli masz parcie na wygrywanie nie na grę, nie interesuje cie gra tylko fakt czy to ty jesteś lepszy niz ktoś inny... w goglach znajdziesz definicje tej sytuacji. jak napisalem wczsniej bez podania kawałka wyjaśnienia skasowali posta...coż...
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
z tego co widzę set garreta już nie jest taki mocny na obronie jak był.. łapałem po 40 uników co obrone, bez żadnych wzmocnień, teraz ledwo 15 :/
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
tak jak myślałem, warto zajrzec do najbliższego źródła i już wiadomo :p
to z bety
According to the changelogs, this issue will entirely be fixed on live worlds by the 3rd of July (and very soon here).
 
Do góry