Artyleria

  • Rozpoczynający wątek DiegoGonzales
  • Data rozpoczęcia

I jak?

  • Tak

    Głosy: 157 50,3%
  • Nie(podaj powód)

    Głosy: 72 23,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 29 9,3%
  • DFo poprawy

    Głosy: 54 17,3%

  • W sumie głosujących
    312
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuję dodać działa i kartaczownice.Każdy fort może zakupić armatę lub kartaczownicę(Gatlinga).Zakupu dokonywało by się w magazynie była by tam zakładka "Artyleria".Każda armata wystrzeliwuje co 4 rundy i strzela w losowo wybranego przeciwnika.Kartaczownice Gatlinga strzelają w każdej rundzie ale zadają mniejsze obrażenia.Każdy fort może mieć 4 działa i 2 Kartaczownice Gatlinga.Oto przykłady:


180px-Gatling_gun.jpg


Gatling
50 obrażenia.
Strzela co rundę
Koszt:5000$


Ponad to mam kilka armat ale nie mam zdjęcia:

Armata Parrota
100 obrażenia
strzela co 4 rundy
koszt:4000$

Armata Ordance
200 obrażenia
strzela co 4 rundy
Koszt:6000$

WAŻNE!!!
1.To mój 1 pomysł więc proszę o wyrozumiałość.
2.Proszę kogoś doświadczonego o zrobienie projektu graficznego.
3.Mam 12 lat.
4Kartaczownica Gatlinga czasem jest mylnie nazywana karabinem maszynowym Gatlinga(Jest ona prototypem karabinu maszynowego).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
1.Już poprawiłem
2.Napisałem że mam 12 lat bo chcę pokazać że nie mogę za bardzo zrobić dobrego projektu graficznego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Działa mają też mieć atakujący tyle że mogą mieć 6 armat(zakupu dokonują w mieście osoby która atakuje fort)Po prostu jeszcze się nad tym zastanawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do tych armat przydał by się ktoś do obsługi a to już za duży problem.
Chcę by The West był bardziej realny więc na nie chyba że pomysł będzie lepiej dopracowany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kiedyś miałem ten sam pomysł no ale zrezygnowałem bo i tak obrońcy mają za łatwo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11341

Gość
Gość
Ja też mam 12 lat (no dobra, prawie 13 :p) i mowie Ci: do robienia grafiki takiej jak okna do the-westa na zasadzie kopiuj-wklej (tak jak ja to robię :p) nie potrzeba żadnego talentu, doświadczenia lub weny ^^ Co do pomysłu: pomysł dobry, ale ja jestem za tym, żeby atakujący też mieli działa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja uważam że pomysł jest świetny. Urozmaiciło by to grę, walkę o fort. Trzeby by tylko to trochę dopracować. Przykładowo armaty zadawały by obrazenia na dany wybrany sektos w którym są przeciwnicy i wszyscy w danym sektorze otrzymywali by obrażenia. Decyzję w który sektos zostanie oddany strzał podejmuje osoba o najwyższym lvl z miasta atakującego znajdująca się aktualnie w sektorze z armatą, bądź jeżeli takowej nie ma to osoba z najwyższym lvl w danym sektorze albo z najwyższym poziomem umiejętności taktyki. Armaty miały by również poziom "życia" i normalnie były by im zadawane obrażenia tak by móc je zniszczyć. Była by możliwość przesuwania armaty przez gracza na zasadach obowiązujących z strzelaniem i max 2 kratki na rundę. :) Co Wy na to ?

A oczywiście mają je zarówno obrońcy jak i atakujący i można je kupić albo w forcie albo w mieście przy czym w mieście kupuje się je za pieniądze z kasy miejskiej i są one w mieście po prostu zakupione i w razie gdyby miasto zechciało zaatakować jakiśfort są wtedy użuwane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tka gra się staje bardziej realistyczna ale jedni mówią "to tylko gra" więc się tam nie przejmują grają aby grać . Ale ma to swoje minusy gra się staje coraz cięższa i według mnie więcej osób będzie w obronie przez te armaty :(


Na tak.:cool:
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Grafikę zrobiłem bo mi się nudziło ^^

001kv.png


Ten przycisk widzieli by tylko założyciele miast należących do fortu.
Potem otwierało by się coś takiego:

002yd.png


Artylerię kupowało by się przeciągając obrazek artylerii na pole bitwy. Można by było umieścić ją tylko na kolorowych polach (wieże i budynki), a kasa na to leciałaby ze skarbca fortu. Co Wy na to? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doskonale!Dziękuję z a projekt graficzny.Musimy teraz tylko ustalić co z atakującymi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podoba mi się pomysł z wprowadzeniem innej broni niż ręczna, szczególnie, że na ekranie fortu widać jakąś armatkę :)

Za to wymyśliłem coś takiego: a gdyby przed walka, w losowy sposób (zgodnie z legendą: to wiedzą tylko twórcy gry ;) ) przydzielać obu stronom karabin/działko? Albo tylko jednej ze stron? Chodzi o to, by atakujący mieli dodatkowy atut (skoro wyżej twierdzicie, że broniący się mają łatwiej).

Co wy na to?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez przesady z bitwy o fort zrobią się krwawe jadki- armaty, niedługo siekiery-na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taki pomysł już był i nie przeszedł,mimo iż był lepiej opracowany.Ja też mam 12 lat i nie piszę pomysłów bo wiem się na tym nie znam.Niestety na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolcze dziury (czy tam jakoś tak) najlepiej było by dodać jeszcze ;P
Jeśli coś takiego miało by być to dałbym (dla atakujących) przy wyborze rozpoczęcia bitwy(nigdy nie rozpoczynałem więc nie wiem jak to jest ) dał możliwość dodania artylerii koszty o 1/5 większe niż przy przy zakupie dla obrońców (transport kosztuje;D) , jedna mogła by być na sektor.... nic innego chyba nie ma co dodać .... ,a i jeszcze .... też mam 12 lat (no dobra prawie 13 xD)

PS.Jeszcze taka jedna mała zmiana... tą pierwszą armatę można mieć w małym .... tą drugą w średnim i dużym ,a działko tylko w dużym.;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
armaty ? a moze dynamit

Armaty na nie ...kto by mial to ciagnac i obslugiwac ? i ile czasu by trwalo dotransportowanie tego zelastwa ?
To lepiej wprowadzic dynamit , ktory mozna zdobyc w transporcie amunicji !:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tej formie jestem na nie, ale przyszedł mi do głowy inny pomysł właśnie związany z armatami. Można by dodać armaty atakującym (broniący i tak mają za łatwo). Nie strzelałyby one w ludzi, a losowo w mury i budynki, co dawałoby jakąś szansę na zmniejszenie poziomu budynku/muru (zmniejszenie bonusu/ w murze mogłyby robić się wyłomy itp).
Mogliby je kupić atakujący (max 2) w momencie wypowiadania bitwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry