blad z zadaniem powtarzalnym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31433
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31433

Gość
Gość
http://screenshooter.net/102499895/wdbmayt

czy TWT nie testuje zadan zanim je wprowadzi ponownie, pobralem zadanie u barmana, zakonczylem, poszedlem ludzikiem do Christa i co ? Pusto ....

Lecicie sobie w kulki z ludzmi ? to juz jest jawne walenie w ch... jestescie niepowazni ! Wiecie ze pojawi sie zadanie czasowe, ale nikt nie sprawdzil czy czasem nie ebdzie w nim bledow tak jak w poprzednich ? co rok pojawiaja sie te zadania, co zadnaie pojawiaja sie bledy !!

pozdrawiam
Rozgoryczony ST.
 
Przy tym zadaniu możemy pomóc indywidualnie - czyli sprawdzić jaki jest powód, że Pan nie widzi zadania. Powody mogą być różne, zazwyczaj są związane z brakiem spełnionych wymogów.

Nic w wymogach nie zmieniono, daty są poprawne.

Wymaganie, które najczęściej jest niespełnione.

Aby uzyskać zadanie o ID 20633 (to zadanie, o którym Pan pisze) należy przyjąć ale NIE zakończać zadania o ID 20632.

Jako, że wymaganie to jest omijane przez wielu graczy, spróbujemy je zmienić. Jednak, nie jest to błąd.

treść zadania o ID 20632:
Znasz Christophera, tak? Mieszka na ranczu i chciałby urządzić paradę. Udaj się tam i zobacz czy możesz mu pomóc.

Wskazówkat:
Lokalizacja znajduje się na północy. To jest seria zadań z okazji Dnia Ulicy Krzysztofa. Możesz ją wykonać jedynie między 22.06 a 28.06.
Czyli przed udaniem się do Christophera, nie można zamknąć zadania.
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
ale Pani Magdaleno to jest bez sensu :)

jesli tak jest i powinno byc tak jak piszesz to zadania nie powinno dac sie zakonczyc do momentu zakonczenia calej lini zadań...

pozdrawiam
 
Jest kilka tego typu zadań, gdzie chcemy zmienić wymagania, na bardziej logiczne. Z tego co mi wiadomo, prace nad tym zadaniem, jeszcze trwają.
 
Czegoś tu nie rozumiem....

Wymagania do zakończenia zadania:

- Załatwione: Ogłoszenie (Parada Christophera)
- Idź do Christopher


Natomiast, żeby zrobić w.w zadanie należy:

- Idź do Christopher
- Rozwieszanie plakatów (1 godzina)

Więc jak można je wcześniej zakończyć? :O


edit: Ok, pomieszałam zadania. Jednak nadal nie rozumiem jednej kwestii, ponieważ zadanie id: 20632 przyjęłam i zakończyłam, poszłam do zleceniodawcy i u mnie ono się pojawiło. Więc nie wiem czemu Pani Etriel pisze, że nie należy go zamykać...
 
Ostatnia edycja:
Czegoś tu nie rozumiem....

Wymagania do zakończenia zadania:

- Załatwione: Ogłoszenie (Parada Christophera)
- Idź do Christopher


Natomiast, żeby zrobić w.w zadanie należy:

- Idź do Christopher
- Rozwieszanie plakatów (1 godzina)

Więc jak można je wcześniej zakończyć? :O


edit: Ok, pomieszałam zadania. Jednak nadal nie rozumiem jednej kwestii, ponieważ zadanie id: 20632 przyjęłam i zakończyłam, poszłam do zleceniodawcy i u mnie ono się pojawiło. Więc nie wiem czemu Pani Etriel pisze, że nie należy go zamykać...

Być może jednak mówimy o innych zadaniach, lub nie zamknęła Pani zadania. Tak czy inaczej, na forum nie mogę odpowiedzieć, co było u Pani a co u innego gracza. Możemy to sprawdzić i odpowiedzieć indywidualnie.
Zależy też od godziny, kiedy Pani wykonała zadania, gdyż jak pisałam, to ma ulec zmianie dziś. Od rana trwają prace nad tym.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wziąłem zadanie od barmana, poszedłem do Christophera ale zadania brak. Zadanie u barmana zrobiłem jakieś 20min temu tak w razie czego.
 
ci co robią je pierwszy raz mogą normalnie zamknąć zadanie u barmana i iść do tego chrisophera a ci co już je robili rok temu to niestety muszą czekać aż naprawią zadanie ehh :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
no nie do końca.. znajomy zrobił rok temu i teraz też robi dalej ::D:::D:

NAPRAWIONE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przed 5 minutami zmieniono warunki zadania. Osoby, które zamknęły zadanie u barmana, przed dojściem do kolejnego zleceniodawcy, mogą już wykonać zadanie.

Powodzenia.
 

DeletedUser17146

Gość
Gość
dalej błąd

Mi w dalszym ciągu nie działa.
http://prntscr.com/7k27tp
Nie mogę zakończyć zadania "Ostatnie przygotowania", bo nie mam przycisku zakończ.
Zadanie u barmana mam niezakończone, tzn cały czas otwarte.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kliknij w przycisk...... WYRUSZYC.... dojdziesz do zleceniodawcy i tam zakonczysz.....
 

DeletedUser17146

Gość
Gość
kliknij w przycisk...... WYRUSZYC.... dojdziesz do zleceniodawcy i tam zakonczysz.....

przycisk...... WYRUSZYC.... nie ma z tym nic wspólnego
byłem tam na miejscu i sytuacja jest dalej bez zmian - nie da się zakończyć zadania

Ja po prostu zgłaszam że zadanie w dalszym ciągu jest nienaprawione. Osobiście uważam że naprawiono je dla części graczy, przy okazji psując innym graczom (w tym miedzy innymi i mnie) którzy to zadanie mogli robić przed dzisiejszą "naprawą".
 

DeletedUser29458

Gość
Gość
przycisk...... WYRUSZYC.... nie ma z tym nic wspólnego
byłem tam na miejscu i sytuacja jest dalej bez zmian - nie da się zakończyć zadania

Ja po prostu zgłaszam że zadanie w dalszym ciągu jest nienaprawione. Osobiście uważam że naprawiono je dla części graczy, przy okazji psując innym graczom (w tym miedzy innymi i mnie) którzy to zadanie mogli robić przed dzisiejszą "naprawą".

Wyślij ticket do supportu.
 

DeletedUser17146

Gość
Gość
dalej nie działa

jest już wtorek a zadanie dalej jest popsute
zadanie u barmana pobrałem i zamknąłem a u christophera nie mam żadnego zadania
w dalszym ciągu czekam na naprawę tego zadania i obawiam się że się nie doczekam bo 28 czerwca coraz bliżej
i uprzejmie proszę nie dawać mi rad w stylu że muszę tam iść to zadanie wtedy się pojawi, albo żebym napisał ticket (cokolwiek to słowo znaczy) do suportu (po polsku wspieraczy) bo dla mnie to są rady w stylu a "może komputera nie włączyłeś to nie działa", albo "a internet masz wykupiony"?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
U nas te zadanie powinno nazywać się Parada Równości a nie dzień ulicy krzysia.

Zresztą dawanie takich zadań w grze , może niemiaszki zrobią dzień gdy spalono tęcze ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest już wtorek a zadanie dalej jest popsute
zadanie u barmana pobrałem i zamknąłem a u christophera nie mam żadnego zadania
w dalszym ciągu czekam na naprawę tego zadania i obawiam się że się nie doczekam bo 28 czerwca coraz bliżej
i uprzejmie proszę nie dawać mi rad w stylu że muszę tam iść to zadanie wtedy się pojawi, albo żebym napisał ticket (cokolwiek to słowo znaczy) do suportu (po polsku wspieraczy) bo dla mnie to są rady w stylu a "może komputera nie włączyłeś to nie działa", albo "a internet masz wykupiony"?

to po kiego prosisz o pomoc innych, skoro jesteś alfa i omegą??
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ciapciuszek jak można grać tyle czasu i nie wiedzieć co to ticket ?
 
Dziś wgrano kolejną poprawkę dotyczącą zadania powtarzalnego.
Naprawiono częściowo. Wciąż część graczy może posiadać problem z przyjęciem/zakończeniem zadania. Jeśli ktoś posiada taki problem, proszę o napisanie wiadomości do supportu.

Dziękuję bardzo i przepraszamy za utrudnienia,
etriel
 

DeletedUser30798

Gość
Gość
ci co robią je pierwszy raz mogą normalnie zamknąć zadanie u barmana i iść do tego chrisophera a ci co już je robili rok temu to niestety muszą czekać aż naprawią zadanie ehh :/
Jeszcze gorzej mają ci co to zadanie rok temu zaczęli i nie ukończyli. Na przykład na s11 rok temu przyjąłem "Poszukiwanie ubrań", znalazłem wszystkie ciuchy, ale nie zakończyłem zadania. Najprawdopodobniej anulowałem zadanie po terminie eventu. Teraz u Christophera mam do przyjęcia tylko zadanie "Ogłoszenie" (po zaliczeniu zadania od Henry'ego!!), którego nie mogę przyjąć, gdyż wyskakuje błąd: "Zlecenie wykonane".
Wnioskuję, że byłoby prawidłowo, gdybym nie rozpoczął serii u Henry'ego, no ale kto by pamiętał, że rok temu jej nie zakończyłem, a w saloonie widzę zielony ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry