blad z zadaniem powtarzalnym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31433
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Proszę o napisanie wiadomości do supportu. Nie jest to już błąd w ustawieniach questu, a indywidualne problemy, które możemy pomóc rozwiązać.
 

DeletedUser30798

Gość
Gość
Zgłaszałem na s11.
Ale jeśli są to "indywidualne problemy" to znaczy, że podobny na innym świecie powinienem zgłaszać jako osobny ticket?
 
Tak, musi Pan zgłosić problem do supportu. Może Pan uczynić to w tej samej wiadomości, ale dużo łatwiej, zrobić to w osobnej.
 
Też dzisiaj miałam problem z zadaniem, tym razem tym dziennym tzn. po przyjęciu zadania i wykonania (10 min w pracy jako kaznodzieja) zakończyłam to zlecenie, które później nie wliczyło mi się do ostatecznego licznika i nadal widnieje jako "zrobione" i nie można go w żaden sposób zakończyć czy to "X" i zrobić na nowo czy oddać do zleceniodawcy :I:
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
nie chce zakładac kolejnego tematu.

Dzisiaj pojawilo sie zadnaie powtarzalne "TYDZIEN PRZYJAZNI" i blad z nim zwiazany...

Tak, wiem jestem glupi i nie czytam tresci zadan.. pobralem , zakonczylem zadanie u Marii po czym kolejne sie nie pojawilo..

Prosze o odpowiedz kogos z administracji gry..

Pozdrawiam
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zanim ktos ci z supportu odpowie to się zdążysz przekręcić.

Zadanie zwalone dla osób które już je wykonały, natomiast Ci co pierwsi raz maja z nim styczność zapewne mogą je robić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na jicy miałam zrobione rok temu, a w tym roku działa mi wszystko poprawnie. A ST często ma problemy z powtarzalnymi, support mógłby sprawdzić/wypowiedzieć się od czego to jest zalezne.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Też mam problem z tym zadaniem ;)
W tym samym miejscu co Shar Teel ;)
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
U mnie również to samo.Po Marysi nie ma nic.
Czy to indywidualne problemy? :kak:
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
Fusek dsotale odpowiedz z supportu ?

Nie moge wklejac tutaj rozmowy, ale powiem tak to co przeczytalem to normalnie nie moge przestac sie smiac z nieudolnosci naszego TWT... Zadanie konczy sie na poczatku, a ja dostaje odpowiedz ze nie skonczylem go w zeszlym roku i pewnie dlatego teraz na samym poczatku sie konczy... gdzie sens gdzie logika ?
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ja tam na s1 mam już plecionkę przyjaźni, a teraz zbieram 100$ u NPC. Tak samo na innych światach gdzie robię to pierwszy raz.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
nie chce zakładac kolejnego tematu.

Dzisiaj pojawilo sie zadnaie powtarzalne "TYDZIEN PRZYJAZNI" i blad z nim zwiazany...

Tak, wiem jestem glupi i nie czytam tresci zadan.. pobralem , zakonczylem zadanie u Marii po czym kolejne sie nie pojawilo..

Prosze o odpowiedz kogos z administracji gry..

Pozdrawiam

Fusek dsotale odpowiedz z supportu ?

Nie moge wklejac tutaj rozmowy, ale powiem tak to co przeczytalem to normalnie nie moge przestac sie smiac z nieudolnosci naszego TWT... Zadanie konczy sie na poczatku, a ja dostaje odpowiedz ze nie skonczylem go w zeszlym roku i pewnie dlatego teraz na samym poczatku sie konczy... gdzie sens gdzie logika ?

Nie ma to jak upośledzone odpowiedzi osób niemających pojęcia, tak informacyjnie mam tak samo no i to zadanie na bank w zeszłym roku zrobiłem więc odpowiedź nie ogara w stylu „pewnie dlatego” świadczy, że nie ma za grosz wiedzy a pisze bzdury byle by pisać cokolwiek i sprawiać wrażenie, że jakąś tam wiedzę ma o powodach tego błędu z zadaniem.:oops:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Na jicy miałam zrobione rok temu, a w tym roku działa mi wszystko poprawnie. A ST często ma problemy z powtarzalnymi, support mógłby sprawdzić/wypowiedzieć się od czego to jest zalezne.

Wątpię żebyś miał to zadanie zrobione w tamtym roku.

Jest błąd bo sprawdzałem na kilku światach do tego tutaj piszą osoby z różnych światów którzy już mieli zaliczone to zadanie.

Shar tell no niestety ale trafiłeś na wybitnie zdolnego admina , treści nie możesz publikować , choć akurat w tym przypadku powinna być taka możliwość bo po co inni maja w tej samej sprawie pisać tickety. Natomiast już bez problemu możesz podać nick tego kompetentnego członka supportu który Cię tak rozbawił.
 
Wątpię żebyś miał to zadanie zrobione w tamtym roku.

Jest błąd bo sprawdzałem na kilku światach do tego tutaj piszą osoby z różnych światów którzy już mieli zaliczone to zadanie.

Shar tell no niestety ale trafiłeś na wybitnie zdolnego admina , treści nie możesz publikować , choć akurat w tym przypadku powinna być taka możliwość bo po co inni maja w tej samej sprawie pisać tickety. Natomiast już bez problemu możesz podać nick tego kompetentnego członka supportu który Cię tak rozbawił.

Czemu wątpisz? Skoro zamiast plecionki dostałam umke? Na huronie tak samo umka, zamiast plecionki. :|
 
Z poprzednimi powtarzalnymi (od kwietnia) miałam to samo, więc zastanawia mnie od czego to jest zależne, ze jedni robia bez problemu, a głównie tym samym osobom nie działa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry