blad z zadaniem powtarzalnym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31433
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Nie rozumiem czemu bug, kilka osób ode mnie z sojuszu mogło wykonać zadanie, inni nie. Moim zdaniem przyczyna leży po innej stronie, tylko że TWT nie jest na tyle obeznane żeby umieć to wytłumaczyć i dają odpowiedzi na "odwal się", typu "nie trzeba było zakończyć zadania", "pracujemy nad tym" lub jak ST napisał wyżej, brak logicznego wytłumaczenia.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie rozumiem czemu bug, kilka osób ode mnie z sojuszu mogło wykonać zadanie, inni nie. Moim zdaniem przyczyna leży po innej stronie, tylko że TWT nie jest na tyle obeznane żeby umieć to wytłumaczyć i dają odpowiedzi na "odwal się", typu "nie trzeba było zakończyć zadania", "pracujemy nad tym" lub jak ST napisał wyżej, brak logicznego wytłumaczenia.

Oj tak tylko sobie żartuje. Błąd jest tyle że nikt z supportu nie raczy się wypowiedzieć.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Chcesz żeby odpowiedzieli że błąd jest z powodu błędu
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy są jakieś informacje kiedy będzie zadanie naprawione?
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Cicho sza.
Pewnie się wydaje,jak przemilczą temat to samo się naprawi. :rolleyes:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mogę im pisać wciąż i wciąż tickety, więc ciszy mieć nie będą. Nie można graczy bez informacji zostawić, a nie sądzę by to był aż tak wielki problem dla programistów IG, którzy zrobili już tyle gier by nie zrobić to w dość krótkim czasie.
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
jak mi napisala Pani Madzia, nasi developerzy sprawdzaja to zadnaie, informacja pojawi sie na forum. Do tej pory nic o bledzie sie nie pojawilo. Jakby im nie cisnac na Supporcie, to kazdy dostalby odpowiedz ze to pewnie z zeszlego roku, zadanie skonczyli w tym i po sprawie...
 
Dostaniecie odpowiedź jak się skończy czas na zrobienie zadania, a w odpowiedzi, że w przyszłym roku już nie będzie z nim problemu :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
O nie nie nie nie...
Będą musieli nam przedłużyć możliwość zrobienia tego zadania. To nie jest wina graczy że nie zrobili tylko wina IG, że dodali z błędem.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
O nie nie nie nie...
Będą musieli nam przedłużyć możliwość zrobienia tego zadania. To nie jest wina graczy że nie zrobili tylko wina IG, że dodali z błędem.

Dostaniemy +100% regeneracji hp :p

A tak na serio to ten czas powinien być przedłużony.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mogą dać to i to, nie będę z tego powodu oburzony ;)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Na chwilę obecną mogę Wam przekazać tyle informacji ile sam wiem na temat tego zadania.
Pojawiło się zadanie związane z Tygodniem Przyjaźni. Osoby wykonujące całą serię po raz pierwszy powinny bez problemu wykonać wszystkie zadania i otrzymać swoją plecionkę.
Gorzej w przypadku zadań powtarzalnych - tam zadanie umiera nam po przyjęciu pierwszego od Marii.

Błąd z serią został zgłoszony do jak najszybszego sprawdzenia i naprawienia, lecz nie możemy Wam gwarantować teraz że czas na serie zostanie przedłużony (lecz prawdopodobnie jednak zostanie wydłużony jak błąd zostanie wyeliminowany).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wiesz Bartosz
To nie jest nasza wina, że nie możemy zrobić tego zadania, więc IG powinni nam wydłużyć okres zrobienia tegoż zadania w ramach rekompensaty za za błąd z ich strony. Gdybym nie zrobił zadania w określonym w pierwszym zadaniu czasie obwiniał bym siebie i własną głupotę. W tej sprawie wina leży po stronie IG, więc to oni powinni wyjść do graczy i przedłużyć termin tym co zadania zrobić nie mogli z przyczynny błędu, który się pojawił. Ewentualnie przedłużyć wszystkim jeśli nie można tego zrobić w wypadku pewnej grupy graczy.
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
hahah byla aktualka ktora miala cos poprawic z zadaniem ?? hmm u mnie jakos nie dziala :(

Znowy aktualka aktualki cos nie pykla TW Timowi ... to juz przestaje byc zabawne .. :(
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
hahah byla aktualka ktora miala cos poprawic z zadaniem ?? hmm u mnie jakos nie dziala :(

Znowy aktualka aktualki cos nie pykla TW Timowi ... to juz przestaje byc zabawne .. :(

Zabawa dopiero się zaczyna.
Szkoda, że gracze odpadają np. nożownik i player
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dostałem odpowiedź, którą można streścić do słów, iż przepraszają w imieniu twórców gry, oraz mają nadzieję, że problemy zostaną usunięte jutro, zatem czekam ;)
Życzę spokojnej nocy
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Dostałem odpowiedź, którą można streścić do słów, iż przepraszają w imieniu twórców gry, oraz mają nadzieję, że problemy zostaną usunięte jutro, zatem czekam ;)
Życzę spokojnej nocy

O kinie też coś wspomnieli, czy tylko o zadanku?
 
Status
Zamknięty.
Do góry