Co obecnie czytasz?

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli to prawda, jesteście bardzo ambitni.
Z diagnozy społecznej 2012r.-40% Polaków przeczytało minimum jedną książkę.
2013r.-20%
(2014-2015 brak wyników) - ciekawe czemu?

Dowcip:
KyniuXd - Przepraszam, czy mógłbym wypożyczyć książkę?
Bibliotekarz - Jaką konkretnie?
KyniuXd - Noo, taką do czytania.
JELONS - Przepraszam za tego idiotę, poprosimy niebieską.:D
 
Z diagnozy społecznej 2012r.-40% Polaków przeczytało minimum jedną książkę.
2013r.-20%
(2014-2015 brak wyników) - ciekawe czemu?

Rozumiem, że sam przeprowadziłeś takową ankietę?
Człowieku przestań wklejać nam tu dane prosto z Internetu
Ani nie jesteś mądry ani śmieszny a ja zaczynam tracić cierpliwość
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Aktualnie czytam książkę "Pięć lat kacetu", w której autor wspomina okres, w którym przez 5 lat znajdował się w 3 obozach koncentracyjnych: w Dachau, Mauthausen oraz Gusen.
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
Ja czytam doskonałą książkę "Życie polskie w Stambule w XVIII wieku" autorstwa Jana Reychmana. Jest to moja lektura na studia, czytam ją jednak z prawdziwą przyjemnością - jest naszpikowana ciekawostkami, a do tego napisana w taki sposób, że trudno jest mi się od niej oderwać.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Odkopię bo jeden z wartościowszych tematów, i warto się dzielić ciekawymi książkami.


12524036_1027698187307817_8821717272884452645_n.jpg


Polecam wszystkie inne ksiązki tego autora, ta jest najnowsza. Jeżeli kogoś interesują początki medycyny i historia każdej [no prawie] z jej dziedzin to gorąco polecam, książka napisana jest jak dobry kryminał!

[zdjęcie nie moje]
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Michał Górzyński Rycerzy staropolskich wojenne przypadki, popularnonaukowe wg mnie, ale dość interesująca pozycja.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A czytał ktoś może Shantaram? Nasłuchałam się dużo, ale boję się, że będą jakieś mądre wynurzenia rodem z Coelho.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
widzę że Coelho chyba Ci się nie podoba, a ludzie mi polecali, możesz opinię swoją na ten temat Patelko wystawić?

Kupiłem bo musiałem... "Alkoholowe dzieje Polski" :D
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
widzę że Coelho chyba Ci się nie podoba, a ludzie mi polecali, możesz opinię swoją na ten temat Patelko wystawić?

Kupiłem bo musiałem... "Alkoholowe dzieje Polski" :D

mam Alkoholowe dzieje Polski! Aktualnie tata czyta i zachwycony jest :D Co po chwilkę mi przytacza jakieś ciekawostki :D

Coelho jest... specyficzny. Powiedzmy, że nie lubię takiego pseudofilozoficznego pitu pitu ;) Jakieś takie wzniosłe cytaty i prawdy objawione nie dla mnie ;) Chociaż w wieku 15 lat przeczytałam kilka jego książek i mi się podobały. Teraz do mnie nie trafiają :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To muszę sam się wziąć za czytanie, a co do Coelho to może ściągnę jedną książkę w pdf i sprawdzę żebym się czasami nie sparzył po zakupie ;)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
No i inna sprawa, że ja jakoś specjalnie wierząca nie jestem. A u Coelho jednak duchowość dużą rolę odgrywa. Może dlatego nam nie po drodze ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Od mojego ostatniego postu przeczytałem sporo o XVII wieku.. ale polecam Wespazjana Kochowskiego, łatwo napisane, i ciekawie ;)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
img


Tytuł okropny, treść ciekawa i bardzo inspirująca :) Warto zaznaczyć, że nie jest to typowa książka o projektowaniu. Raczej zbiór ciekawostek i porad :) Bardzo przyjemnie się czyta.
 

DeletedUser31138

Gość
Gość
Obecnie czytam następującą książkę, gorąco polecam, to lektura na wiele wieczorów :

piolot-i-ja_okc582adka.jpg
 
Do góry