Co obecnie czytasz?Bardzo ciekawa i zarazem poruszająca historia byłego piłkarza, który był uzależniony od hazardu oraz alkoholu.
 
Ostatnia edycja:

Wojcieszy

Członek obsługi gry

Zamówiłem wczoraj tą książkę... Czy może ktoś już ją przeczytał (wątpię, bo chyba niedawno była premiera) albo ktoś ma może zamiar ją przeczytać?

edit
Obecnie czytam- ,,Zero" Marca Elsberga, autora wspaniałej ksiażki ,,Blackout".
Poprzednia książka opowiadała, ogólnie mówiąc o problemach świata związanych z wyłączeniem prądu... Następca opowiada o zagrożeniach płynących z zbyt dużej wiedzy nieodpowiednich osób, które nas ciągle obserwują w internecie.

Przez pierwszą książkę inaczej patrzę na elektryczność i dogodności z niej płynącej, oraz jako tako staram się ją ograniczyć... A co wyniknie po aktualnej lekturze? Zobaczymy...
Ojj... tą książkę już dawno przeczytałem, ale zapomniałem jej tutaj opisać.
Istnieje portal na którym za podanie informacji o sobie (zainteresowania, metryka, miejsce zamieszkania i wiele więcej (wszystko)) dostajesz punkty, które możesz wymienić na przedmioty (prawdziwe). Portal posiada opcję hmm... ,,pomocniczych aplikacji". Szukasz miłości? Podaj odpowiednie informacje, a my powiemy Ci co masz zrobić by ją znaleźć. Chcesz poprawić się w nauce? My będziemy decydować kiedy i co będziesz się uczyć.
Na początku program jest przydatny, niestety... właściciele chcą decydować o tym np. na kogo zagłosujemy w wyborach, podpowiadając i podsuwając odpowiednie newsy w portalu.
Istnieje taka osoba jak Zero. Na początku ludzie uznają go za człowieka, który wszędzie widzi spisek.
Więcej opowiedzieć nie mogę bo to już sami sobie doczytacie. Przeglądając kiermasz w biedronce napotkałem się na tą książkę :)
 
Ostatnia edycja:
Czytam obecnie same źródła historyczne napisane w XVII wieku :D a także artykuły historyczne z czasopism naukowy, artykuły w internecie i opracowania historyków XX wieku.
Bardzo ciekawe, jeśli ktoś interesuje się tym okresem mogę podać parę tytułów na pw ;)

Jednak na półkach jest sporo innych nieprzeczytanych książek, a także wiele do których chcę wrócić ;) zapowiadają się zaczytane wakacje ;)
 
Ostatnia edycja:

baca1513

Gość
Gość
Ja skończyłem "Najwyższą jakość" Cacao DecoMorreno- dlatego tak mało byłem na forum, naprawdę wciągająca pozycja. Całe noce nieprzespane, gorrrrrrąco polecam.
 
Serdecznie polecam! parę historii, które wszystkie pięknie pokazują nasz świat, brutalny i bezwstydny. Coś co można przeczytać jednego dnia :)