Crafting i nowe zmiany

  • Rozpoczynający wątek Acton
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz jeszcze punkty pracy wpływają na szansę na znalezienie produktu.
edit: Gdzie można znaleźć pfanne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz jeszcze punkty pracy wpływają na szansę na znalezienie produktu.
edit: Gdzie można znaleźć pfanne?

Podaj 1 przykład w którym zwiększyła ci się szansa na znalezienie produktu bo mi nawet przy +350pp się nie zwiększyła szansa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W rozkładaniu torów np.
b5eab595f68f1a1d5c80b19b13cc5c3a.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grasz PP? Bo wydaje mi się, że to jest właśnie ten bonus 10% do znalezienia przedmiotu. Ktoś, gdzieś wspominał, że każdy tak ma, żeby łatwiej było przetestować crafting, jednak moim zdaniem, takie coś pojawiło się tylko PP.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grasz PP? Bo wydaje mi się, że to jest właśnie ten bonus 10% do znalezienia przedmiotu. Ktoś, gdzieś wspominał, że każdy tak ma, żeby łatwiej było przetestować crafting, jednak moim zdaniem, takie coś pojawiło się tylko PP.

przedmiotu nie produktu :) ten caly wybor profesji jest tez na alamogordo?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Advantages:
The chance to find a product when working a job is increased by 10%.
The chance to find an item during work is increased by 10%.
Wszystko jasne, doszedł nowy bonus dla PP.

Jeśli chodzi o profesję w craftingu, to wchodzisz w Character. Na samym dole, pod zaletami postaci, znajduje się Berufe, tam będziesz mógł wybrać.

@down: Rzeczywiście, mój błąd. Kierowałem się tym, co napisał Pomarańcz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko jasne, doszedł nowy bonus dla PP.

Jeśli chodzi o profesję w craftingu, to wchodzisz w Character. Na samym dole, pod zaletami postaci, znajduje się Berufe, tam będziesz mógł wybrać.

żaden nowy bonus nie doszedł po prostu uwidocznili obecny bonus PP od razu w pracy

Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 10%.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
No i co, trzeba znaleźć recepturę, zdobyć składniki i zrobić to?


1. Skąd wziąć recepturę?
2. Od czego zależy czas pracy i jaki jest?
3. Co możesz wytworzyć?

P.S. Chcę się dowiedzieć o tym wszystkiego, więc nie mówcie: "Rotfl, ale nab z ciebie".

2. 10min i zjada 12 punktów energii ;]
3. Ja jako ten od jedzonka mogę zrobić węgiel drzewny, mąke kukurydzianą i dzban z wodą (tłumaczenie jest z google więc mogą być niedokładności)

Tu oryginał
Anleitung Herstellung von Holzkohle
Anleitung Zubereitung von Maismehl
Anweisung Krug voll Wasser
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każdy może coś robić, czy tylko poszukiwacz, bo w temacie nie jestem :D
 

DeletedUser22944

Gość
Gość
Receptury uczymy się tylko raz czy za każdym razem przy produkcji?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może mi ktoś pokazać pierwsze receptury u znachora co on może wytwarzać???????? i co to daje????????????
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowe informacje, m.in. o tym co daje jaka profesja:

All professions should be available now. Currently not all professions reward you with usable items. This will change! EVERY profession will grant you 6 usable products and two collection products. Some professions don’t grant anything yet simply because the system is not yet implemented.

I will list some of the bonuses the professions will provide:

Fieldcook: Meals that will grant the player a bonus on stats over time (Buff)

Quack: Substances that will grant you an instant effect (potions)

Smith: Tools that improve your items for a short amount of time (Item -Enhancement)

Saddlemaster: Tools and items that increase your travel speed or makes travel more comfortable (Booster)

All craftable components that are auctionable are needed in other professions. Thus it is highly recommended to sell them on the auctionhouse. All other components are needed later on in your own professions and in no other profession, therefore they are not auctionable.

All job products will be auctionable with the next update on the Beta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miałem nadzieję, że crafting to będzie możliwość tworzenie sobie unikalnych przedmiotów a okazuje się, że wytworzyć można tylko produkty dające tymczasowe permie. Jestem zawiedziony i rozczarowany.
 
Masz rację, świetnie było by robić co drugi dzień "Platynowe bronie".

Żadną złotą i cudowną bronią nie przeskoczysz posiadania kilku apteczek. Dla mnie takie eliksiry zastępujące cuda z kalendarza to piękna sprawa!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też myślałem, że będą do robienia przedmioty. Powiedzmy, że jakaś unikalna broń, dla której wytworzenia potrzeba kilku miesięcy...

Ale nie jest źle, tylko zastanawia mnie kto będzie brał Saddlemastera ::P: Hmm, może coś ciekawego kryje się pod "makes travel more comfortable"....
 
Tymi "tworami" można handlować na targu?
Przepisy są jednorazowe, czy jeden przepis służy do tworzenia wielu "tworów" :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam kilka pytań:
1. Czy ktoś będzie robił coś w stylu FAQ craftingu?
2. Czy wszystkimi produktami można handlować?
3. Czy te stworzone itemki dają jakieś szczególne bonusy pojedynkowe?
 
Status
Zamknięty.
Do góry