Crafting i nowe zmiany

  • Rozpoczynający wątek Acton
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser197

Gość
Gość
Wracając do tego bonusa dla PPeków to ja jako nowicjusz też mam podniesioną szansę znajdowania produktów a do tego wpadają mi po 5 sztuk:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak na przykłąd dodaje mi jaieś umiejętności to na zawsze czy na jakiś czas
 

DeletedUser

Gość
Gość
Crafting - Fajna rzecz. Jednak trochę mi nie pasuje to w realiach Dzikiego Zachodu. Craftowanie kojarzy mi się z grami typu WoW i Torchlight.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
No właśnie- kojarzy Ci się ;P Co nie znaczy, że nie pasuje to do realiów. Wręcz odwrotnie- pasuje jak najbardziej. Przecież gotowe rzeczy nie spadały im z nieba :nie:
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Teraz jeszcze punkty pracy wpływają na szansę na znalezienie produktu.
edit: Gdzie można znaleźć pfanne?

Jak texas odpisał. Punkty pracy nie zwiększają szansy na znalezienie produktu - Już było dziesiątki razy wałkowane na forum, a poza tym napisałeś "gdzie można kupić pfanne?"
Nie ma takiego czegoś w TW jak pfanna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak texas odpisał. Punkty pracy nie zwiększają szansy na znalezienie produktu - Już było dziesiątki razy wałkowane na forum, a poza tym napisałeś "gdzie można kupić pfanne?"
Nie ma takiego czegoś w TW jak pfanna.

Chodzi raczej o coś, co jest produktem craftingowym, i po niemiecku nazywa się pfanne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze jak by mozna bylo kupowac plecaki i w zaleznosci od pojemnosci tyle rzczy moglibymy trzymac reszta w platnej skrytce w banku:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiadomo kiedy to wejdzie u nas? Gram na polskiej becie i angielskich serwerach nie mogę się doczekać!
 

DeletedUser

Gość
Gość
limity na ekwipunek - zdecydowanie nie.

poza tym, co się stanie z przedmiotami, które teraz mam upakowane? przepadną?:&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
limity na ekwipunek - zdecydowanie nie.

poza tym, co się stanie z przedmiotami, które teraz mam upakowane? przepadną?:&:

Nie ale będziesz wolniej chodził. Żeby zwiększyć limit trzeba dokupić se jakieś zwierzątko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
po aktualce pojawiły mi się zadania z serii dla nowicjusza (Cała naprzód ku nowej przygodzie) mimo że levelkiem już daaaawno to poza mną :D

pojawiło się to też komuś?
gram PP
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
po aktualce pojawiły mi się zadania z serii dla nowicjusza (Cała naprzód ku nowej przygodzie) mimo że levelkiem już daaaawno to poza mną :D

pojawiło się to też komuś?
gram PP

By to zadanie się pojawiło raczej trzeba być nowicjuszem!l ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zepsuli zabawę z szukaniem produktów, gdy można już wszystko kupić...

Nigdy nie zobaczymy już na forum żalu, że po 100 godzinach ktoś flagi nie znalazł...
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ależ zobaczymy, zobaczymy. Ceny produktów, zwłaszcza tych rzadko wypadających i potrzebnych do craftingu są obłędne więc nie każdego będzie stać na flagę. Tym bardziej że jest ona potrzebna na bardzo wczesnym etapie gry. Wątpię czy ktoś wtedy ma na zbyciu 2 albo 3 tysiaki na taki zakup.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na razie są to "2 tysiaki", ale zaraz każdy zwęszy interes i wystawi za 1500$, potem ktoś za 1000$, a potem normą będą tanie produkty do zadań...
(bo i tak droższe niż ich normalna sprzedaż w sklepie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
By to zadanie się pojawiło raczej trzeba być nowicjuszem!l ::(:

no raczej tak.. jestem nowicjuszem z 60 levelkiem :)

wcześniej nie miałem tego questa a pojawiło się po aktualce... dziwne..??
ale w każdym razie wpadły 3 pkt umiejek :)

tx 4 admins & develops :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry