Cyrk Objazdowy Phineasa Taylora Barnuma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22197
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale napisanie 7-20 dni to nie jest aż tak wielka podpowiedź więc nie widzę sensu jej nie upubliczniania.
Tyle w temacie skoro daty powstawania cyrków mają być tematem wielkiego tabu.
Skoro znasz daty powstawania cyrków na każdym serwie na polskim TW to super, extra, wyśmienicie.

Jeśli ja bym wiedział że okres może wynieść 20 dni to bym napisał:
"Drodzy gracze wiecie że Dziki Zachód to miejsce niebezpieczne dla każdego. Dlatego przeniesienie cyrku może trwać różnie z uwagi na ataki bandytów czy dzikich zwierząt, a także z uwagi na zdrowie naszych cyrkowców. Okres ten może wynieść od 7 do 20 dni, właśnie przez bandy złodziei którzy mogą ukraść nam nasze egzotyczne zwierzęta"
Tak ja bym zrobił, nie podał konkretnie tylko właśnie taki okres, taką informacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28692

Gość
Gość
Nie kompromituj się Panie Onufry. Nic Pan nie wiedział wcześniej. Teraz poszła informacja, że ta losowość pojawiania się cyrku jest zamknięta w przedziale 7-20 dni. Teraz zgrywa się Pan wielkiego obrońcę ostatnich tajemnic TW. Ale od bardziej doświadczonych (na tym forum) graczy już wiem, że nie ma Pan pojęcia o większości rzeczach, więc dalsza dyskusja nie ma sensu.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie kompromituj się Panie Onufry. Nic Pan nie wiedział wcześniej.

http://forum.beta.the-west.net/showpost.php?p=23655&postcount=120

Wystarczy poczytać w odpowiednich miejscach. Zobacz sobie na datę i sam się nie kompromituj. Wiadome to jest od 2 miesięcy już. (i to w dodatku publicznie wiadome)

Teraz poszła informacja, że ta losowość pojawiania się cyrku jest zamknięta w przedziale 7-20 dni.

Tak tak, teraz poszła wiadomość a Sven o tym pisał 3 lipca.

Teraz zgrywa się Pan wielkiego obrońcę ostatnich tajemnic TW. Ale od bardziej doświadczonych (na tym forum) graczy już wiem, że nie ma Pan pojęcia o większości rzeczach, więc dalsza dyskusja nie ma sensu.

Zgadza się, dyskusja nie ma sensu a przez trolli takich jak ty na tym forum się odechciewa pisać cokolwiek innego poza ogłoszeniami, które pisać trzeba.
 

DeletedUser3979

Gość
Gość

DeletedUser182

Gość
Gość
Czyli mam rozumieć, że jako osoba grająca tylko na polskim TW, informacji o nim mam szukać na forum bety? Jeśli tak to od razu podajcie jakieś namiary na głównego programistę gry...

To był tylko dowód dla tego tam wyżej, że informacja nie pojawiła się dzisiaj.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Czyli mam rozumieć, że jako osoba grająca tylko na polskim TW, informacji o nim mam szukać na forum bety? Jeśli tak to od razu podajcie jakieś namiary na głównego programistę gry...

To był tylko dowód dla tego tam wyżej, że informacja nie pojawiła się dzisiaj.

Ale od bardziej doświadczonych (na tym forum) graczy już wiem, że nie ma Pan pojęcia o większości rzeczach.

Poza tym, ja nie mam o niczym pojęcia, więc proszę się nie dziwić, że żadnych informacji nie podaję. Nie da się przecież informować o czymś o czym się nie wie. Tego się trzymajmy zatem.

To chyba tyle w temacie. Z mojej strony EOT.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
http://forum.beta.the-west.net/showpost.php?p=23655&postcount=120
Tak tak, teraz poszła wiadomość a Sven o tym pisał 3 lipca.



Najlepsze jest w tym to, że skoro informacja pojawiła się wcześniej, jak Pan podał 3 lipca to zwykli użytkownicy polskiego forum oraz gracze polskiego the-westa mamy za zadanie polować na informacje na forum bety? Skoro Pan widział tą informacje którą szary użytkownik nie zobaczy(jestem ciekaw ile osób odwiedza forum bety nawet osoby tam grające, mało tego ile osób odwiedza to forum grając na polskim weście) to dlaczego Pan jej po prostu nie skopiował?

Na Forum bety to tajemnicą nie jest od dwóch miesięcy, na polskim weście to była tajemnica poliszynela. O to nam najbardziej chodzi, nic nie wiemy, a musimy szukać tego na forach bety zamiast na forum rodzimym. Inna sprawa jest taka, że nie każdy musi znać angielski- tak tak wiem to może wydać się dziwne, ale mogli uczyć się niemieckiego przez całe życie, bądź starsi gracze również rosyjskiego. Ktoś powie co za problem wrzucić do tłumacza w internecie, przecież jest ich wiele, dla jednego czy dwóch zdań to nie problem, dla dłuższego tekstu już tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28692

Gość
Gość
Pan Onufry do niczego się nie przyzna. Teraz będzie odwracanie kota ogonem, wykręcanie, pokrętna logika i pisanie bzdet. Do tego obrażanie graczy i ignorowanie ich pytań od kilku dni. Tak czytałem wiele już spięć na tych forum i wszystkie wynikają z ignorancji i ograniczenia administratora Onufrego.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Znam co nieco angielski i potrafię przetłumaczyć jak mam taką potrzebę. Jednakże forum bety informacje o tym posiadało od 2 miesięcy czyli o ile mnie pamięć nie myli przed pojawieniem się owego cyrku, tutaj natomiast skoro nie mamy informacji odnośnie cyrku, to trwają spekulacje. Może i support wiedział, mój błąd że nie sprawdziłem przyznaje się.
Ale jeśli ktoś z supportu o tym wiedział i tym bardziej Pan Onufry to dlaczego to nie zostało powiedziane i ucięte dyskusje od czasu kiedy ludzie się zaczęli zastanawiać gdzie cyrk, to jest pytanie, skoro na becie to tajemnicą nie było, to dlaczego tutaj już było inaczej?
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
No i co się tak nakręcacie? Wyjaśniło się ? Wyjaśniło. Po co dalej bić pianę? To prawda że komunikacja z graczami na polskim TW jest bardzo kiepska ale to dzieje się nie od dziś i trzeba z tym żyć bo na zmianę szans raczej nie ma. Proponuje zakończyć tą dyskusję bo przestaje to mieć sens.
 
1. ... Tak błąd jasne.
Wszystko co nie jest po myśli gracza to pewnie błąd, bo cóż innego by to mogło być. ...

2. ... Naprawdę gratuluję. Na tym forum pewne granice zostały dawno przekroczone (vide Twoje oszczercze zarzuty), nie dziw się więc, że niektórzy zaglądają już tu coraz rzadziej ...

1. a Onufry swoje przecież TW po nowelce na 2.0 ma nonstop błędy,

- świeży brak sosu z włamania po 15s pracy po 50 pracach po 15s włamania zapytałem support czy może Onufry nie zablokował czegoś :p :

"Community Manager 2013-08-30 11:39:11
Witaj E.m.E,

Ma Pan zapisane, że znalazł Pan już sos, dlatego nie wypada. Dodałem Panu sos do plecaka.

Serdecznie pozdrawiam,
Community Manager"

2. ludzie nie zaglądają że względu na wzmożoną komercje INNO w grze, czego ewidentnym przykładem jest cyrk i jego losowania za bryłki/obligacje, co dalej powoduje że ludzie którzy grali na 1-2 światach na życzenie INNO otwierają dla losowań cyrkowych pozostałe światy i swoimi "nolifami" zwiększają staty co jest pewnym osoba na rękę

- tu nie chodzi o forum, które mało co daje mało kto czyta tylko Ci którym na sercu leży poprawić TW które zostało spaprane ale tego już się nie da cofnąć i nawet zmiana Onufrego nie pomoże bo jest tylko pionkiem który się musi z nami użerać a śmieje się INNO że pomimo dużo mniejszej ilości graczy na światach mają o wiele więcej kasy, przyłączam się do akcji wielu "skrzypce za 500 nie INNO sobie ...." , przykro że odchodzą kolejni wspaniali gracze z TW ostatnio na s11 top 1 dmg w bitwach fortowych s11 "pijący z UC-kami" i wielu innych,

Onufry róbcie tak dalej, nie musicie nas słuchać, tylko proszę nie róbcie ankiet gdzie wygrywamy a dalej robicie swoje i śmiejecie się z nas,

dlatego nie wymagaj abyśmy my szanowali Ciebie, na szacunek trzeba sobie zasłużyć a Ty sprzedałeś się INNO
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No i co się tak nakręcacie? Wyjaśniło się ? Wyjaśniło. Po co dalej bić pianę? To prawda że komunikacja z graczami na polskim TW jest bardzo kiepska ale to dzieje się nie od dziś i trzeba z tym żyć bo na zmianę szans raczej nie ma. Proponuje zakończyć tą dyskusję bo przestaje to mieć sens.

No cóż może i masz racje z końcem dyskusji, ale sam przyznasz racje, że coś tutaj nie gra i to bardzo.
Jak ktoś poprowadzi ten temat dalej proszę bardzo może się dołączę, ja już chyba będę łowił informacje na becie, albo codziennie pisał do supportu.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Nie dziwię się, że gracze się wkurzają... Faktycznie już od dłuższego czasu widać, że support odbiega od swojej prawdziwej roli, którą definiuje sama jego nazwa... Za to niestety coraz częściej prezentuje postawę pod tytułem "nic nie mówmy, bo gracze gotowi pomyśleć, że my tu jesteśmy dla nich..."

Otóż jesteście tu dla nas, po to by nam pomagać! Gdy gracz zadaje pytanie, powinniście odpowiadać, jeśli nie możecie, to powinniście poinformować gracza, że nie możecie... Nieważne czy gracz pyta na forum, czy pisze ticketa... Zacznijcie szanować graczy a nie traktować ich z góry... Support to nie żadna elita, szlachta etc. Tutaj czasem gracz jeszcze zostaje zjechany za to, że czegoś nie wie...
 

DeletedUser22580

Gość
Gość
Tak sobie czytam i czytam.... i powiem Wam co wymyśliłem...:meks:


Nikt nas nie zmusza do gry w tę grę, marnowania kasy, tracenia czasu, nerwów.... życia...
Ta gra już dawno stała się skomercjalizowanym szambem z parciem na kasę...
Liczy się kasa i tylko ona... najnowszy przykład? Sławne szczypce do grilla :nie:

Co mądrzejsi już zakończyli przygodę z The Westem, zostali Ci co się nudzą, mają znajomych na którym im zależy lub po prostu szkoda im kasować kont z uwagi na poświęcony czas/pieniądze. Ale Innogames nie zapomina i o takich ludziach otaczając ich mocno aurą reklam, bryłek itd. Aż kiedyś się okaże, że gra umrze śmiercią tragiczną ::)):
Ale nie łudźcie się, że zostaniemy przed tym ostrzeżeni lub pojawi się gdzieś takie info :), skoro na bieżąco nie ma informacji choćby o jakimś śmiesznym cyrku (co za ironia, że pojawia się cyrk w grze, która od dawna jest jednym wielkim cyrkiem ::D:).

Także zapamiętajcie co napisałem i na serio polecam Wam znaleźć sobie inne gry, a jeszcze lepiej jakieś hobby/pasje, które coś Wam na serio dadzą...

A co do supportu... cóż...

Jaka gra taki support :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W 99% tego typu gier liczy sie wylacznie kasa. Malo ktora gra potrafi zaoferowac cos wiecej np. spolecznosc i kapitalne forum na kazdy temat jak np. Hattrick.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Prawda jest taka że sam Onufry też wszystkiego nie ogarnie.

Praktycznie na forum nie widać ( tzn. widać zalogowanych ) adminów którzy odpowiadają na pytania. Że już nie wspomnę jak już zdecydują się na napisanie czegoś o tonie ich wypowiedzi w stosunku do innych graczy.

Stąd też zapewne i frustracja Onufrego.

No ale to nie temat o adminach tylko o cyrku, widać że ludzi coś tam budują ale po pierwszym rozstawianiu cyrku i zobaczeniu jaka to ich czeka nagroda za to , większość nie wrzuca produktów i czeka na automatyczne rozstawienie cyrku.

I wcale nie ma co się im dziwić skoro znam osoby które sporo wrzuciły do cyrku produktów a dostali za to jakieś niewspółmierne ilości obligacji.

A ludzie grający w ta grę .......
aż się dziwię że są tak naiwni i ładują nadal w bryłki kasę. Na początku może miałoby to sens bo unikaty były unikatami a teraz każdy może mieć wszystko. No może poza setem inferno na który zwycięscy wywalili kupę pieniędzy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sprawdzał ktoś może czy dawanie przedmiotów małpie przekłada się na lepsze rzeczy w losowaniu w cyrku?
 
Status
Zamknięty.
Do góry