Cyrk Objazdowy Phineasa Taylora Barnuma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22197
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10665

Gość
Gość
Kiedy w grę wchodzą bryłki, rynek tw się załamuje i IG nie ma tu żadnych oporów... Niech chociaż raz dadzą możliwość "zaszalenia" nie bryłkującym osobom... No i trzeba pamiętać, że owe unikaty jeszcze trzeba wylosować a na to szansa chyba kosmiczna jest(no i cyrk trza budować co jakiś czas).
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
@up to prawdopodobnie 2gi rząd produktów, rzadkie były na samym dole.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
W jednym losowaniu miałem 2 paski INNO oczywiście na żadną karte z nim nie klikłem ::DD:
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Co do małpy, z fb:

Breaking news! The mysterious monkey standing guard outside the big top at P.T. Barnum's Travelling Fair has finally spoken to the press for the first time regarding the motives behind his refusal to move from his post.

"Oook ook, ook ook oook. Oook oook ook oooooook ook!" said the monkey in his exclusive interview with our reporters earlier today. Our resident Monkey Correspondent was able to provide us with the following translation: "I'm taking a stand against the mistreatment of performing monkeys by braving a hunger strike and blocking the door to the big top. Freedom and equality for all monkeys!"

Perhaps this explains the difficulty we're having using products to appease the monkey. Stay tuned for more on this hot topic!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23856

Gość
Gość
po ilu dniach pojawia się opcja kolejnej budowy cyrku?
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
orientuje się ktoś kiedy pojawi się cyrk po raz kolejny? 7 dni już chyba mineło,a cyrku dalej nie ma.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
7 dni od zakończenia, więc nie każdy świat będzie miał tego samego dnia. Na becie już wystartował trzeci, u nas pierwszy powinien być na św. 10
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Na enewetak jeszcze cyrku nie ma, pewnie też w poniedziałek wejdzie.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Poprawcie mnie jeżeli się mylę. Jako pierwszy z cyrku cieszył się świat 10 natomiast jako ostatni świat cheyenne. Teraz jako pierwszy możliwość budowania ma świat 1 a świat 10 dostał taką możliwość już dzień później. Czy tylko ja mam wrażenie że coś się tutaj nie zgadza? Chyba odstępy pomiędzy kolejnymi cyrkami miały być jednakowe i zależne od chwili wybudowania cyrku.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
No coś tu nie gra. Świat 12 miał cyrk o dzień wcześniej niż 1 a obecnie na 1 można już budować od 2 dni a na 12 nadal nie. Może jest to losowe?
 

DeletedUser29686

Gość
Gość
Możliwe, że wchodzi cyrk codziennie na kolejny serwer- dzisiaj wszedł na 10s. Czyli za dwa dni bedzie na 12s bo jutro, na to wychodzi, będzie 11s


/edit: jednak nie, bo teraz zobaczylem, że jest cyrk juz na dakocie, a wiec nie wiem o co chodzi :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
sam jestem zdziwiony...
na Chey można budować, na s11 nie choć na tym drugim szybciej zbudowano...
Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry