Cyrk Objazdowy Phineasa Taylora Barnuma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22197
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Cyrk odwiedzi każde hrabstwo , czyszcząc ludzi z produktów, bryłek i ojupów a następnie zwinie się i tyle go będziemy widzieć.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Cyrk odwiedzi każde hrabstwo , czyszcząc ludzi z produktów, bryłek i ojupów a następnie zwinie się i tyle go będziemy widzieć.

Jeśli to nie jest głupia wypowiedź w celu nabicia liczby postów to chciałbym Ci opowiedzieć o czymś co nazywam Wolną Wolą,nikt Cię nie zmusza do budowy ani używania bryłek ani obligacji,co więcej nawet jeśli nic nie zrobisz to masz codziennie darmowe losowanie,w które nie musisz wkładać zupełnie nic.
Nikt nie musi nic robić a i tak będziemy mieli 7 darmowych losowań.

Pytanie było zadane w celu dowiedzenia się czy cyrk po odwiedzeniu każdego hrabstwa znika,otóż z tego co widzę nie,nie znika.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jeśli to nie jest głupia wypowiedź w celu nabicia liczby postów to chciałbym Ci opowiedzieć o czymś co nazywam Wolną Wolą,nikt Cię nie zmusza do budowy ani używania bryłek ani obligacji,co więcej nawet jeśli nic nie zrobisz to masz codziennie darmowe losowanie,w które nie musisz wkładać zupełnie nic.
Nikt nie musi nic robić a i tak będziemy mieli 7 darmowych losowań.

Pytanie było zadane w celu dowiedzenia się czy cyrk po odwiedzeniu każdego hrabstwa znika,otóż z tego co widzę nie,nie znika.

Czy to Ci podpowiedziały Twoje głosy w głowie, jakieś szumy ::D:

Ps. Więcej wazeliny bo efektów nie widać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale miałem dzisiaj miłe darmowe losowanie :)

W jednej turze były do wylosowania muszka cyrkowa i kamizelka cyrkowa.

Udało się zawinąć muchę ! ::D:
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Jeśli to nie jest głupia wypowiedź w celu nabicia liczby postów to chciałbym Ci opowiedzieć o czymś co nazywam Wolną Wolą,nikt Cię nie zmusza do budowy ani używania bryłek ani obligacji,co więcej nawet jeśli nic nie zrobisz to masz codziennie darmowe losowanie,w które nie musisz wkładać zupełnie nic.
Nikt nie musi nic robić a i tak będziemy mieli 7 darmowych losowań.

Pytanie było zadane w celu dowiedzenia się czy cyrk po odwiedzeniu każdego hrabstwa znika,otóż z tego co widzę nie,nie znika.


Dajcież spokój z tą dobrowolnością czy nie. Oczywiście że każdy ma wybór i może się bawić, ale nie musi. Faktem jednak jest, że zrobiono sobie z graczy żarty. O ile przy loteriach świątecznych wiadomo było co i za ile, o tyle tutaj nie było żadnych informacji ile dostaje się obligacji za pomoc w rozbudowie cyrku. Niektórzy wpakowali masę produktów i dostali liche ilości tychże obligacji. Dla mnie jest to po prostu śmieszne i żałosne. Cała idea cyrku miałaby sens tylko wtedy jeśli dostawałoby się adekwatną do współudziału w rozbudowie, ilość obligacji. Jako nagroda. A tutaj kolega wyżej wkleił raport i za 445 naboi dostał 18 obligacji. Jak się ma postać full ustawioną pod naboje to w ciągu godziny ile może zebrać tego produktu? 3, 4 sztuki? Może więcej. To i tak da grubo kilkadziesiąt godzin pracowania. Więcej obligacji zbierze się przy samym pracowaniu. Kpina i żal.


Ja mam takie wrażenie, że ta gra stałą się teraz bardziej loteriadą niż grą. Były czasy kiedy unikaty były rzadkością i zależały od umiejętności gry, odpowiedniego zmysłu ekonomicznego, budowania postaci pod konkretne prace. Obecnie jak masz farta to na 10lvl możesz mieć i 1kk $. Jakieś to takie dziwne.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Dajcież spokój z tą dobrowolnością czy nie. Oczywiście że każdy ma wybór i może się bawić, ale nie musi. Faktem jednak jest, że zrobiono sobie z graczy żarty. O ile przy loteriach świątecznych wiadomo było co i za ile, o tyle tutaj nie było żadnych informacji ile dostaje się obligacji za pomoc w rozbudowie cyrku. Niektórzy wpakowali masę produktów i dostali liche ilości tychże obligacji. Dla mnie jest to po prostu śmieszne i żałosne. Cała idea cyrku miałaby sens tylko wtedy jeśli dostawałoby się adekwatną do współudziału w rozbudowie, ilość obligacji. Jako nagroda. A tutaj kolega wyżej wkleił raport i za 445 naboi dostał 18 obligacji. Jak się ma postać full ustawioną pod naboje to w ciągu godziny ile może zebrać tego produktu? 3, 4 sztuki? Może więcej. To i tak da grubo kilkadziesiąt godzin pracowania. Więcej obligacji zbierze się przy samym pracowaniu. Kpina i żal.


Ja mam takie wrażenie, że ta gra stałą się teraz bardziej loteriadą niż grą. Były czasy kiedy unikaty były rzadkością i zależały od umiejętności gry, odpowiedniego zmysłu ekonomicznego, budowania postaci pod konkretne prace. Obecnie jak masz farta to na 10lvl możesz mieć i 1kk $. Jakieś to takie dziwne.

"As Chicken said, the nice and even numbers were just picked at random as an example, before we had an opportunity to test the formula on a world with any significant number of players. The first test of the bond pool system on the public beta yielded the lowest bonds per category I believe, so although I completely understand some players not receiving this communication and feeling disappointed, for people here to call it a trap is quite unfair to our hard working game designers Ashock and Ilsatheshewolf. Based on your feedback we will continue to review the balancing, so sit back and make sure this thread remains constructive for the game designers (not a to-be-avoided flame fest), thanks! " ~ Diggo11 Inno Manager

Ponarzekaliśmy na forum bety i jest efekt,Inno będzie poprawiać formułę.
Właśnie tam narzekanie ma siłę przebicia,nie tutaj.


Czy to Ci podpowiedziały Twoje głosy w głowie, jakieś szumy ::D:

Ps. Więcej wazeliny bo efektów nie widać ;)

Mógłbym Ci wytłumaczyć,że nie wszyscy mają wewnętrzną potrzebę narzekania,ale nie ma to większego sensu,kłótnia z hejterem to jak walenie głową w gumowy mur...

PS:O mnie się nie martw Kanuto,mam to po co przyszedłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mnie ten cyrk cieszy wrzuce troche produktów z czasem wbije te osiągnięcia a za free dostaje ładne bonusy pod forty drop itp.
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Weź udział w budowie cyrku we wszystkich hrabstwach.

2 / 16383 (0%)

Zdziwiłem się ilością tych pkt., bo wrzucałem dość dużo produktów i wprowadziłem ok. 2k pkt budowy. Jak są naliczane te punkty do tego osiągnięcia ?
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Serwus.
Może mi ktoś napisać jak obliczają ile obligacji przypada na dany produkt.


Sponsor festynu Union Pacific pragnie ci podziękować za pomoc przy rozbudowie i jako nagrodę wręcza ci kilka obligacji.
Bonus Obligacje
Złożone przedmioty (4174): 140
Punkty rozbudowy (2218): 1
Dzienny bonus aktywności (4): 20
Razem: 161
Podział produktu
Produkt Ilość (proporcjonalnie) Obligacje
Cukier 607 (24.69%) 15
Pstrąg 466 (20.56%) 13
Wełna 277 (7.51%) 5
Skóra z bobra 92 (4.32%) 3
Paczka 36 (4.89%) 3
Kukurydza 228 (9.28%) 6
Kajdanki 4 (0.41%) 1
Kilof 10 (1.02%) 1
Flaga Stanów Północnych 143 (11.98%) 8
Bransoleta z zębem 22 (2.24%) 2
Garnek do gotowania 46 (4.68%) 3
Złota figura 124 (13.41%) 8
Dzwon okrętowy 66 (7.57%) 5
Gwiazda szeryfa 461 (28.96%) 18
Skóra węża 294 (39.95%) 24
Saletra 290 (13.13%) 8
Skóra pumy 217 (14.74%) 9
Wyrok śmierci 47 (7.38%) 5
Forma drukarska 1 (0.16%) 1
Przekłuta ryba 743 (3.02%) 2
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
2 ^ x (dwa do potęgi x) gdzie X to numer hrabstwa. Hrabstwa są numerowane od 0 do 13.

Dzięki :)

Serwus.
Może mi ktoś napisać jak obliczają ile obligacji przypada na dany produkt.


Sponsor festynu Union Pacific pragnie ci podziękować za pomoc przy rozbudowie i jako nagrodę wręcza ci kilka obligacji.
Bonus Obligacje
Złożone przedmioty (4174): 140
Punkty rozbudowy (2218): 1
Dzienny bonus aktywności (4): 20
Razem: 161
Podział produktu
Produkt Ilość (proporcjonalnie) Obligacje
Cukier 607 (24.69%) 15
Pstrąg 466 (20.56%) 13
Wełna 277 (7.51%) 5
Skóra z bobra 92 (4.32%) 3
Paczka 36 (4.89%) 3
Kukurydza 228 (9.28%) 6
Kajdanki 4 (0.41%) 1
Kilof 10 (1.02%) 1
Flaga Stanów Północnych 143 (11.98%) 8
Bransoleta z zębem 22 (2.24%) 2
Garnek do gotowania 46 (4.68%) 3
Złota figura 124 (13.41%) 8
Dzwon okrętowy 66 (7.57%) 5
Gwiazda szeryfa 461 (28.96%) 18
Skóra węża 294 (39.95%) 24
Saletra 290 (13.13%) 8
Skóra pumy 217 (14.74%) 9
Wyrok śmierci 47 (7.38%) 5
Forma drukarska 1 (0.16%) 1
Przekłuta ryba 743 (3.02%) 2

Z moich wyliczeń wynika, że w przybliżeniu 1,7% wrzuconych produktów danego typu daje 1 UOP, czyli np.

0 - 1,7% dostajesz 1 uop
1,71 - 3,4% dostajesz 2 uopy
[...]
39,11 - 40,8% dostajesz 24 uopy itd. do 100%

::P:
 
Losowanie FREE, z przed chwili. S10.
 

Załączniki

  • freeman.jpg
    freeman.jpg
    101,5 KB · Wyświetlenia: 190
  • rozpakowany.jpg
    rozpakowany.jpg
    103,3 KB · Wyświetlenia: 183

DeletedUser29812

Gość
Gość
Pomysł z cyrkiem na wielki +.
Cyganka, koło fortuny, kubki - super. Nagrody - lepszy rydz niż nic, a może kiedyś wpadnie coś wartościowego za free :I:

Troszkę tylko w losowaniach cyrkowych nie pasują wyścigi konne, jakieś dziwne są.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na dakocie mi wypadł z 3 kategorii list na 100 oup za free
 

DeletedUser22710

Gość
Gość
Jak myślicie strój ma jakiś wpływ na losowanie? albo modlitwa w kościele?
 
Status
Zamknięty.
Do góry