Cyrk Objazdowy Phineasa Taylora Barnuma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22197
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22197

Gość
Gość
Inno chyba zaczęło wsłuchiwać się w głos graczy,powiem wam że to co dziś zastaliśmy na becie jest czymś niezwykłym,z tego co widzę będzie to pierwszy projekt ogólnoświatowy,każdy będzie mógł włożyć pracę aby wszyscy mogli otrzymać pewne korzyści.

http://imageshack.us/f/41/3i3d.jpg/

http://imageshack.us/f/546/cj9.jpg/

Po wybudowaniu obiektu dostępne mają być nowe ubrania i ciekawe buffy,zapewne te niedawno udostępnione.

Zapraszam na betę do zapoznania się z Cyrkiem,jeszcze dziś powinniśmy widzieć pierwsze efekty pracy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
takie pytanko mi się nasuwa:
KAŻDY niezależnie od sojuszu / miasta a nawet bez niego może dołożyć cegiełkę do budowy ??
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Z tego co zrozumiałem (albo mi się tak wydaje)będzie to połączenie UOP shop z loterią świąteczną za bryłki i obligacje+ jakieś mini-gierki. Musimy to wybudować za losowo wybrane produkty i konstrukcja stoi tylko tydzień potem znowu budujemy w innym hrabstwie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ciekawy jestem co będzie wychodziło z tego cyrku, a co do tych produktów to może naprawde problem być bo z obrazami, dokumentami i perłami czy jak to tam się zwie. Tego chyb anikt nie ma w dużych ilosciach.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Aż odświeżyłem swoje konto na becie. Ciekawe jak się to przyjmie na zwykłych serwerach, kiedyś tam.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ciekawa opcja nie powiem.
Zobaczymy jak to wyjdzie.

Produktów trzeba kosmiczne ilości, ale jakby się cały świat zebrał, kto wie.
Czekam aż wejdzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
beta może zbierze wszysko w jeden dzień światy powinny zdążyć w 7
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma szans by zapełnić to w 5 osób no chyba że Ci gracze maja te konta od początku istnienia the west, a nawet wtedy było by to arcy trudne
 

DeletedUser

Gość
Gość
5 graczy, którzy nie sprzedają produktów i jeszcze robią w handlarzu spokojnie mogą zapełnić tą listę. Kwestia chęci:)
Na testowej dwójce potrzebne są torby z łupami, a to nie leci z wędrownego. Aktualnie jest 8/210 :D
 
najlepiej to powiązać ilość produktów z ilością graczy aktywnie grających, bo na niektórych światach tego cyrku się nie postawi...
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
1371578382-clip-70kb.jpg
[/url]

Do jutra postawią forcik i zobaczymy jakie gry i zabawy przygotowało INNO,wszystkich zainteresowanych zapraszam na betę,z tego co widzę każdy niezależnie od levelu i stopnia zaangażowania będzie mógł się bawić w cyrku przez następny tydzień. :mel:
 
te zabawy muszą być tak fajne i graczom się spodobać, aby po pierwszym wybudowaniu jeszcze kiedykolwiek ktoś chciał go wybudować kolejny raz :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma szans by zapełnić to w 5 osób no chyba że Ci gracze maja te konta od początku istnienia the west, a nawet wtedy było by to arcy trudne

Kiedyś, na początku the west były olbrzymie problemy z kasą i sprzedawało się wszystkie śmieci jak leci, bo prawie rzadne produkty nie byly potrzebne. Pamiętam czasy kiedy zardzewiały deringer to było Coś ! ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
te zabawy muszą być tak fajne i graczom się spodobać, aby po pierwszym wybudowaniu jeszcze kiedykolwiek ktoś chciał go wybudować kolejny raz :gwizd:

No cóż set na +900% szybkości raczej będzie motywował ludzi do odbudowy ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
81162599118937343314.png


KOLEJNE POTWIERDZONE INFO(?)
Za wrzucanie produktów do cyrku dostaje się obligacje po jego wybudowaniu.
Na chwile obecną 1uop za sztuke ale nie wiecej niż 25.

Jakoś na chwile obcną ja ich nie dostałem ale tak cały czat na becie mówi wiec jest to bardzo prawdopodobne.

1.49 na Becie powstał Cyrk a oto rezultat
08099423950794545315.png


Dla tych nieogarnietych npia informuje że budowa została zakończona, wszyscy zarobili i poszli spać a otwarcie jest jutro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22197

Gość
Gość
1371615567-clip-50kb.jpg




Pierwsza gra nie zaskakuje,czysta loteria,fantów sporo,większość całkiem fajna.
Z tego co widzę codziennie będzie odblokowywana kolejna gra,dziś mamy koło fortuny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry