Cyrk Objazdowy Phineasa Taylora Barnuma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22197
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
a nie wiem czy po takie nagrody opłaca się budować ten cyrk.... to jakiś cyrk....
Mi się wydaje ,że tu chodzi o wspólną zabawę i możliwość połaczenia sił.
Jeszcze nie wprowadzili u nas a Ty już narzekasz.
Przypomina mi się stary kawał o ojcu który chciał kupić świnie i zbił dzieci paskiem bo chciały jeść szynkę bez chlebka :D
 
Te kilofy, czy sierpy to nie zwykłe kilofy czy sierpy, dodają pp do wielu prac, niewiele, ale zawsze coś. Ciekawe jak trafić te skrzynie z setami :D

edit: Już wiem, za bryłki są lepsze itemki losowane.
 
Ostatnia edycja:

KozaK69

Elitarny Tester
Nie ma znaczenia czy próba jest darmowa, czy za obligacje, czy za bryłki, itemy są zawsze takie same (przynajmniej w teorii). Nie ma też obecnie sposobu na zawężenie przedziału losowanych przedmiotów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie wiem czy po takie nagrody opłaca się budować ten cyrk.... to jakiś cyrk....

Jak nie wiesz to zobacz na to

40317021790879864365.png


Są to wszystkie nagrody jakie można zdobyć w tej loterii



O i jeszcze jedna informacja. Jak już wcześniej wspomniałem za wrzucanie produktów do cyrku są obligacje. Teraz dopiero zauważyłem że jak ktos konstruował ten namiot bo jest tam taki pasek na dole to tez dostaje obligacje. Jendka nie wiem na jakiej zasadzie to się odbywa. Jak czegos sie dowiem będe pisał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
Niech chociaż dopełnią puste przestrzenie w okienkach, bo 3 rzędy przedmiotów to strasznie mało, nawet jak na koło fortuny. Zgarnąłem dziś koniczynkę, ale w tych cyrkach zawsze oszukują :p

Szedłem specjalnie szukać cukier to po 2h zapełnili, poszedłem na noc na pułapki - rano cyrk stoi, heh.
 

DeletedUser30527

Gość
Gość
Fajna sprawa z tym :D
Wie ktoś kiedy to wejdzie na główne serwery?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oby nie za szybko :p duzo osób się troche spłukało kupująć części do opery mydlanej a co by nie mówić jeśli liczymy w cyrku na jakieś lepsze dropy to tych obligacji lub brylek będzie trzeba troche wydać
 

DeletedUser

Gość
Gość
doc oto właśnie chodzi inno chce abyśmy wydali oup na sety w shopie a potem zmusili się do zakupu bryłek. Nie zrobią loterii jak każdy będzie maił 1000 oup bo im się to nie opłaca wprwadzają jakieś bzdety i zostaje nam 50oup i albo się gra raz na dzień albo kupuje bryłki
 

KozaK69

Elitarny Tester
Cyrk, jak już wejdzie, to będzie w grze przez długi czas. Nie ma najmniejszej potrzeby kupowania dodatkowych losów w pierwszym dniu.
Zresztą taka sama jest sytuacja z setem opery mydlanej.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
CZy ktoś wie jakie sety są w tych pudłach na końcu? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla spragnionych nowych bajerów cyrki będą się błyskawicznie odbudowywać. Sam spróbuję szczęścia i może wypadnie skrzynia z którymś z nowych setów :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla spragnionych nowych bajerów cyrki będą się błyskawicznie odbudowywać. Sam spróbuję szczęścia i może wypadnie skrzynia z którymś z nowych setów :D
Cyrk nie będzie się błyskawicznie odbudowywał. Przy pierwszej budowie ludzie pozbędą się wszystkich "śmieci" z eq.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Ktoś tu pisał że za budowę cyrku też dostaje się obligacje wiec zobaczymy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tą chęcia do wrzucania może byc największy problem. Ja uczciwie się przyznam że pewnie nie wrzuce więcej niż 25 produktów na 1 cyrk ::P:

I jeszcze jedna sprawa bo może nie wszyscy wiedzą. Jak już powstanie cyrk to dostajemy raport z informacja ile obligacji dostaliśmy to na samym dole jest tam cos takiego jak dzieny bonus. Jeszcze nie wiem czy będziemy go dostawać tylko tak jednorazowo czy codziennie do momentu zniszczenia naszego cyrku.

38152206768716499057.png
 

DeletedUser343

Gość
Gość
dobrze widze 1 oup za 1 przedmiot wrzucony ?? tylko czekać aż będzie coś w stylu cukier :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry