Cyrk Objazdowy Phineasa Taylora Barnuma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22197
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30101

Gość
Gość
Generalnie fajna sprawa, wrzucisz 25 bezużytecznych metalowych żetonów, dostajesz 25oup i masz darmowego losa :) Skoro jest set Doca, Carta i Freemana to może i przywrócą sety z Świąt Bożego Narodzenia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
przecież są paczki z setami z 1 loteri i z 2 a co do produktów 25 cukru wrzucisz 25 oup ale wrzuć 100 cukru to też 25oup
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już pisałem o tym wczesniej. Tak, dostaje sie 1 obligacje za 1 produkt ale w jednym cyrku nie moze być to wiecej niż 25uop
 
@Kozak W teorii pewnie nie ma znaczenia, ale zrobiłem kilkanaście losowań(niedużo, ale zawsze) i te za bryłki miały okazalsze nagrody. Nie wątpię, że z darmowych ktoś złapie skrzyneczkę, ale pewnie częściej się to zdarzy z bryłkowego losowania.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Zapewne dlatego, że losowania za bryłki będą miały miejsce najczęściej.
W końcu losowanie darmowe jest tylko jedno, a bryłkowych nieskończenie wiele :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy sprawdzałes również czy ten los bryłkowy wart jest tyle co za obligacje? Bo ja losowałem do tej pory ten 1 darmowy i 5 za uop. Wszystkie przedmioty które mi sie trafiły to te z 1 kolumny najłatwiejszych do zdobycia.


I przy okazji nowe zrzut z bety
83959729740686935601.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29199

Gość
Gość
Czy u tarocistki nie ma darmowych losowań? Cokolwiek klikam woła 25 byłek lub uop.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
U mnie było jedno darmowe,jednak wbrew oczekiwaniom nie ma dwóch kolejnych części setu,pozostały spodnie i płaszcz.
 

DeletedUser29199

Gość
Gość
może co tydzień będą się zmieniały nagrody możliwe do zdobycia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
żeby nie było, u mnie też był ten darmowy loss ale na zdjęciu jeszcze go nie miałem bo pojawił sie dopiero dokładnie 24h po wcześniejszym darmowym losie
 

DeletedUser29199

Gość
Gość
faktycznie, dziś rano też mogłam grać za darmo. Widocznie trzeba odczekać pełne 24h.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Jedna loteria w czterech postaciach. Beta czy produkt finalny?
 
Zapewne dlatego, że losowania za bryłki będą miały miejsce najczęściej.
W końcu losowanie darmowe jest tylko jedno, a bryłkowych nieskończenie wiele :)

To prawda, bryłek jest więcej niż up, ale mi chodziło o to, że na 5 losowań up i 5 losowań bryłkowych, z tych drugich leciały lepsze fanty. Może mój przypadek jest odosobniony, a może nie :D
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Vid masz rację,z UOPami leciały pierwszolevelowe śmieci,za bryłki dostałem trzy sztuki złotej amunicji z pudełka numer 3,więc nieco lepiej :)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Ja szczerze nie zauważyłem różnicy. 2 dzień w sumie 2 losowania darmowe 2 za oupy i 3 za bryłki. Wszystko równo z 1 koszyczka mi leciało. No ale pechowcem się trzeba urodzić ;)
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
A przed chwilką za obligacje wyleciał płaszczyk,jak widać można :)
Słodki Czekoladowy Joe wydał 900 bryłek bez większych efektów,więc co prawda nic wartościowego zbyt często nie wypada,ale przynajmniej sprawiedliwie ::)):
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
mi w pierwszym losowaniu za free wypadł płaszczyk.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Rozumiem, że losujemy tylko i wyłącznie za 25 uop/bryłek? Nie ma możliwości wydania 800 za najlepszą grupę losowań(mam nadzieję;p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem, że losujemy tylko i wyłącznie za 25 uop/bryłek? Nie ma możliwości wydania 800 za najlepszą grupę losowań(mam nadzieję;p)
Głupiś Ty i zawistny. Nie ma takiej możliwości. Itemki z 3 grupy lecą rzadko a z 4 jeszcze nie widziałem. Równie dobrze mogłoby nie być 4 grupy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry